BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #32458 przez magda d
Ja też miałam problem wejściem na stronkę. Myślałam, ze to jaj mam kłopoty z internetem.

Jak tam dziewczyny mija weekend:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32459 przez bombel779
No to chyba na forum był jakiś problem....

Mój weekend mija dość spokojnie i leniwie ;) W przyszłą sob. pierwszy w tym roku akademickim zjazd na uczelni :dry: więc trochę korzystam z okazji i odpoczywam,obijam się :) Później nie będzie kiedy - praca,szkoła,całe mnóstwo nauki,.... bleehh

A Wy jak tam dziewuszki ??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32462 przez sylka
Wczoraj ja także miałam problem z wejściem na forum. Dziś rano po przebudzeniu czułam raz ukucie z jednej str. brzucha raz z drugiej, a po środku co jakiś czas tak jakby coś gniotło (jak przy burczeniu w brzuchu gdy się jest głodnym) tyle że nie na wysokości żołądka a niżej pod pępkiem aż do wzgórka łonowego. Zastanawiam się czy to nie mój maluch :)
Dziś w kościele mało co nie zemdlałam mimo że siedzieliśmy na chwilę jak staliśmy zrobiło mi się ciemno przed oczami, słyszałam zniekształcone głosy, zdążyłam powiedzieć mężowi słabo mi i posadził mnie na ławkę. Wyprowadzidzić by mnie nie dał rady nie czułam nóg a nie chciałam żeby mnie niósł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32464 przez bombel779
sylka napisał:

Dziś w kościele mało co nie zemdlałam mimo że siedzieliśmy na chwilę jak staliśmy zrobiło mi się ciemno przed oczami, słyszałam zniekształcone głosy, zdążyłam powiedzieć mężowi słabo mi i posadził mnie na ławkę. Wyprowadzidzić by mnie nie dał rady nie czułam nóg a nie chciałam żeby mnie niósł.

Też mam ostatnio takie zagrania - ciemno przed oczami,zawrót głowy i nogi jak z waty. Ale takie rzeczy są podobne normalnie w ciąży,więc chyba nie ma się czym martwić ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32471 przez magda d
Ja tez tak mam często teraz. Zazwyczaj jak dłużnej postoję nigdy tak nie miała. Jak gdzieś wychodzę to staram się z kimś bo boje się , że upadnę i coś z maluszkiem się stanie.

Mnie od rana bardzo boli brzuch, nie wiem co tam mały robi ale mama ma już dość:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32472 przez bombel779
Teraz znowu jakiś czas nie mogłam się tu wbić :dry: Jak to tak dziwnie działa,to pewnie zdjęć też jeszcze nie można wrzucać.. ? A chciałam się pochwalić,bo dzisiaj mężuś zrobił mi 1sze zdjęcie :) Od dziś będziemy co miesiąc sprawdzać postępy,a raczej wzrost brzuchola :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32473 przez sylka
Mój mały chyba rano brykał, zobaczę wieczorem jak będzie. Bo mama nie wiem co to było. :)

Mężulek powiedział żebym cały czas nosiła przy sobie kartę ciąży - tak dla wszystkiego jakbym zasłabła będąc sama np. na zakupach itp. wiadomo nie zawsze możee mi towarzyszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32475 przez ilona
No dziewczyny uważać na siebie i maleństwa!

Mi co prawda nie robiło się słabo w ciąży, ale kartę ciąży + oryginał z grupa krwi i ostatnie wyniki morfologii nosiłam zawsze w torebce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32476 przez sylka
Kartę z grupą krwii nosiłam przy sobie ale o karcie ciąży nie myślałam. Na szczęście mąż przypomniał mi o tym. Wyników nie muszę nosić bo mam wpisane do karty.

Bombel ja chciałam zmienić avatar i jedyne co to mogłam wrzucić inne zdjęcie z galerii do wyboru a nie własne :( Fakt jest problem z wbiciem się na forum.

Robicie już dalsze zakupy garderoby dla dzieciaczków?

Ilona uważamy, ale te omdlenia są niezależne od naszej woli. Nigdy nie miałam z tym problemu a teraz jak dłużej postoję w jednym miejscu (szczególnie zatłoczonym) to robi mi się duszno. Dlatego często jak mam coś załatwić aa ładna jest pogoda wybieram jako środek lokomocji własne nóżki i idę na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32479 przez bombel779
A ja nawet o tym nie pomyślałam :ohmy:


Ja na razie przystopowałam z zakupami - 5.10. mam wizytę u gina :D Mam nadzieję,że powie Nam jakiej płci noszę bobasa w brzuszq :) i wtedy będę mogła znowu buszować :) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32481 przez sylka
Ja kupiłam kilka rzeczy jak się dowiedziałam, że synuś będzie :) Teraz poczekam do kolejnej wizyty, aby się upewnić :) W sumie zakupione ciuszk i córeczka jakby co założy, gdyby mój synuś okazał się dziewczynką :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32484 przez bombel779
sylka napisał:

W sumie zakupione ciuszk i córeczka jakby co założy, gdyby mój synuś okazał się dziewczynką :D

Nooo w tą stronę może być ;) Gorzej jakby miało wyjść na odwrót :) W sensie,gdyby zamiast dziewczynki pojawił się chłopczyk - myślę że nie chciałby oglądać w przyszłości swoich zdjęć w sukienkach :P :P :P hehehehehehe :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32504 przez sylka
Fajnie by wyglądał :D Moja siostra upatrzyła ajakieś sukienusie, ale na szczęście nie kupiła jak jej powiedziałam że chłopak jednak to powiedziała szkoda bo takie śliczne sukienki już znalazłam. Obstawiała dziewczynkę (wybrała jej kreację na swoje wesele:)) a tu chłop :) póki co ze znakiem ? :):) Mam nadzieję, że Wasze maleństwo Bombel lepiej będzie pozowało w czasie USG :) i zobaczycie co ma między nóżkami :)

U mnie paskudna dziś pogoda leje i szaruga :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32548 przez megi23
czesc dziewczyny ja to przez weekend zle sie czulam mialam skurcze i bole macicy i to mocne przestraszylam sie zadzwonilam do doktorka i powiedzial zebym odpoczywala bo przez te meble i porzadki chyba to wszystko.. wiec w sobote mezulek zrobil grilla :) wczoraj glowa mnei bolala ale wyszlismy za caly tydzien bo od pon do piatku czasem i soboty w pracy jest.. bylo fajnei ale sie zmeczylam bardzo.. aaa i moj maz sie wczoraj chwalil do kolegi ze bedzie mial syna ale imei zona wybrala heheh no ktore zaakceptowal.. ogolnei slabo sie czuje apropo stania to ja nie moge 2 min stac bo mi zaraz sie kreci w glowie dzis sie godzine zdrzemnelam ciut lepiej ta pogoda meni dobija pada deszcz i zimno... ... hmm w sumei te objawy co mam czytalam ze powinnam miec w 16 tyg ale mzoe kazdy indywidualnie to przechodzi i inaczej..
a apropo zakupow to juz powoli zaczynam kupilam kilka spioszkow kaftanikow posciel malemu do lozeczka a szwagierka to masakra ta szaleje mam cala szafke zapchana a ona dzis przychodzi i mowi ze nie mogla sie oprzec i pokupila znowu kaftaniki spioszki i mowi ze jeszcze widziala i kupi hehe wiec maluchowi ubran nie zabraknie :laugh: a ta reszta zakupow to w miedzy czasie mam juz wszystko mniej wiecej powybierane wlacznie z fotelikiem do auta wozkiem itd.. ale to na koncu bedzie .... mam nadzieje ze to ze wyszlo na usg ze bedzie chlopczyk to juz zostanie hehe chodz na zdjeciu widac wszystko bardzooo wyraznie.. bo bym miala niezla niespodzianke :lol: mam nadzieje dziewczyny ze WY sie lepiej macie pozdrowionka dla i maluchow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32551 przez sylka
Megi jak na imię będzie miał Wasz maluszek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl