BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #32392 przez sylka
Na wczorajszej wizycie miałam badanie na fotelu ginekologicznym a póżniej USG na którym lekarz zbadał obwód brzuszka, długość kości udowej, wymiar dwuciemieniowy. Pokazał dokładnie rączki z palcami, nóżki itp. Na głos posłuchaliśmy ponownie bicia serca. Myślę MEgi że woja wizyta w 16 tc. będzie wyględałą podobnie, choć znajoma mówiła mi że jej maluszka mierzyli dokładnie na połówkowym. U mnie połówkowe wypada 21.10. więc wtedy znów zmierzymy dokładnie malucha.

Co do przeczuć ja czułam od początku synka i lekarz wczoraj powiedział że chłopak ale potwierdzi za miesiąc bo mały trochęsie ukrył i ponownie nie mógł zrobić ujęcia siusiaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32395 przez megi23
no wiesz lsoneczko on za kazdym razem mi usg robi jest bardzoo mily badania juz mam zlecone morfologia mocz hbs mimo ze bylam szczepiona na wzw i toxoplazmoze IG g dzieki za info dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32401 przez bombel779
A ja dzisiaj CHYBA poczułam 1-szy ruch dziecka?!?! :) Rano,leżałam sobie w łóżeczq,na prawym boczq i próbowałam się zmotywować,żeby wstać,od razu,a nie po 5-tym brzdękaniu budzika :P I nagle poczułam takie "uderzenie" jakby ktoś zrobił fikołka i odbił się od ściany mojego brzucha :) :P Tak jak to się robi w basenie :P Dopływasz do końca,robisz pseudo fikołka,odpychasz się nogami od brzegu basenu i płyniesz dalej :P :) hehe :)
Nie wiem na 100% czy to był dzidziuś,ale było to niesamowite uczucie :) I zupełnie inne,niż zwykłe przelewanie się pokarmu (z resztą rano miałam raczej pusty bębenek :P ) czy śmigające w środq gazy,... :) Hmmm,jeśli to była dzidzia to z niecierpliwością będę czekać na następne oznaki życia :) :D
Swoją drogą,szkoda,że nie ma jasnego określenia/opisu -jak się odczuwa ruchy dziecka :P

Co do badań,to na WZW też byłam kiedyś szczepiona i lekarz mimo to kazał mi zrobić teścik.No toxoplazmozę miałam chyba za jednym zamachem robione i niestety nie wykryto u mnie przeciwciał,więc będę musiała powtórzyć badanie :( Mam nadzieję,że przez te 4miesiące niczym nigdzie się nie zaraziłam! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32402 przez sylka
Bombel to fajnie jak poczułaś dzieciaczka - szybko. Ja rano jak mam pusty brzuch to czuję takie przelewanie się tylko nie na wysokości żołądka a niżej i nie wiem czy to maluszek. Jak poczujękopniaka to będę pewna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32404 przez sloneczko
to jest calkiem mozliwe ze to dzidzia Cie kopnela, ja czulam od 14 tygodnia.

podobno chudsze dziewczyn czuja wczesniej, ale to podobno tez w tym nie jest tyle prawdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32406 przez bombel779
sloneczko napisał:

to jest calkiem mozliwe ze to dzidzia Cie kopnela, ja czulam od 14 tygodnia.

Hyhy :D :D :D Ale super :) :D Mimo,że (od kilku dni) strasznie osłabiona jestem,to czuję się dzisiaj cudownie :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32407 przez sloneczko
;) mnie na poczatku zawsze tylko rane dawala swoje znaki ;) a poznije czasem w ciagu dnia i z kazdym dniem bylo czesciej.

wiem to poprawia krazenie i dobe mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32408 przez bombel779
Słoneczko,a potrafisz jakoś opisać to uczucie? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32410 przez sloneczko
w mojej glowie zostalo jak by pukniecie to bylo to pierwsze a pozniej czulam jak by sie obracala to tak jak bys na swoja dlon ze strony wewnetrznej lekko przeciagla palcem, mam nadzieje ze zrozumialas co mialam na mysli, ale uczucie wspaniale.

mysle ze togo nigdy sie nie zapomni jak wielu innych zwiazanych z Waszym dzidziusiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32411 przez bombel779
sloneczko napisał:

mysle ze togo nigdy sie nie zapomni jak wielu innych zwiazanych z Waszym dzidziusiem.

Trzeba przyznać,że takie chwile dodają niezłego powera człowiekowi :) Szczególnie kobiecie,bo to ona ma zaszczyt doświadczać tych pięknych chwil :)
Zastanawiam się tylko nad jednym - teraz jeszcze bardziej nie umiem się doczekać dzidziusia!!:) Ale czy w ogóle można jeszcze bardziej???:) Mam wrażenie,że nie..a tu takie uczucie :) heheheh
Ale plotę głupoty :silly: Ojjjj :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32414 przez magda d
Ja tez chce już czuć ruchy dziecka! Bardzo na to z mężem czekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32432 przez _aga86_
Ja pierwsze ruchy poczulam w 15tyg. ciazy:) Tak jak u sloneczka- czulam taki jakby pukniecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32438 przez sylka

podobno chudsze dziewczyny czuja wczesniej, ale to podobno tez w tym nie jest tyle prawdy.

chyba nie ma w tym do końca prawdy. Jestem szczupła a nie czuję jeszcze kopniaków. Poczekam, najważniejsze ze maluch ma się dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32442 przez bombel779
sylka napisał:

podobno chudsze dziewczyny czuja wczesniej, ale to podobno tez w tym nie jest tyle prawdy.

chyba nie ma w tym do końca prawdy. Jestem szczupła a nie czuję jeszcze kopniaków.


A ja jestem i poczułam :P ;) :P

A tak w ogóle -dzień dobry bardzo ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32456 przez bombel779
Ale tu cisza :)
Czy wczoraj też miałyście problem,żeby wejść na stronę forum??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl