BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #32202 przez mely10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32203 przez bombel779
No właśnie Mely :) hehehe Niezłe jesteśmy krejzolki :silly: :lol:
Czytam ten artykuł.....suszone owoce odpadają- mi ani nie pomagają,ani ich nie lubię :P Ale maślanka :D Mniaaam!! Bardzo lubię!!:) A w ostatnich dniach wręcz ubóstwiam!! :D :D Nie wiedziałam,że ma takie działanie -fajnie :) Będę pić jeszcze więcej :) Dorzucę magnez.. i może poprawi się praca jelit :P :) hehehe
A tak w ogóle to za 13 dni mam wizytę u gina!!!!!! :D :D :D :D :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32204 przez sloneczko
ale bombel tez nie przesadzaj... po woli jak np maslanka nie pomaga to wez tylko magnez przez np 3 dni, i najwyzej poznije po 3 dniach poltora, magnez z tego co wiem nie ma skutkow ubicznych, ale ja bym na poczatek uwazala.

a co do niezebpieczenstwa pod czas zaparc.. hm jakos nie moge sobie przypomniec, moze ktos sie wypowie.. czytalam w necie ale nic nie znalazalam na ten temat. Wiec Wam nie pomoge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32205 przez mely10
no ja z maslanka jutro wyprubuje:)
ale masz fajnie ja dopiero 14 pazdziernika,ja to bym mogla codziennie chodzic na usg,zeby patrzec czy wszystko ok:)))jak tam w polsce z lekarzami?bo ja mam tu 3 usg darmowe a jak chce co wizyte to musialam 90 euro zaplacic zeby moje baby widziec,no ale czego sie nie robi dla dzidzi:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32206 przez bombel779
Słoneczko przecież ja się śmieję! ;)
Mely ja chodzę prywatnie,daję lekarzowi 80zł więc USG mam przy każdej wizycie :)
A z funduszu zdrowia,podobno robią 3 USG


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32207 przez mely10
no to tak jak u nas 3 usg i koniec.dobra dziewczyny ide sie kapac,kurcze jutro wysylam mojego laptopa do naprawy i chyba jutro z wami nie popisze,ale postaram sie na dniach cos wykombinowac zeby jakis zastepczy miec:)
pozdrawiam wszystkich milej nocy zycze i mam nadzieje dozobaczenia niedlugo:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32208 przez sloneczko
aha ;) to dobrze ;)

ja ide lulu Wy tez idzcie odpoczac, ja w Waszych tygodniach spalam na stojaco i pod koniec ciazy.

ok dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #32209 przez bombel779
Ja już okąpana,grzecznie w piżamce,w łóżeczq leżę :P Ale chyba też już wyłączam kompa :) klapki mi się zamykają :) Dobranoc dziewczynki ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32216 przez sylka
Dziewczyny może wcinacie za dużo łodyczy i od tego męczą was zaparcia. Ja jak na razie nie mam tego problemu, wcinam codziennie jakiś owoc i jogurt (chyba pomagają) Dziś mam wizytę, ciekawe czy uda się podejrzeć co maleństwo ma między nóżkami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32217 przez Doćka
No ja też myślę, że te zaparcia to przez słodycze;-) Sylko to czekamy na wiadomość, ja też już nie mogę się doczekać poniedziałku :)mam nadzieję też dowiedzieć się co to za skrzat w moim brzuszku siedzi:)A co byś wolała? mo mąż kibicuje za chłopakiem hm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32221 przez sylka
Mam przeczucie że synek siedzi, zobaczymy czy się sprawdzi. Mąż mówi że też pewnie chłopak bo ile mówi cos do mnie o dziecku to ciągle wchodzi mu na myśl rodzaj męski. Zobaczymy jak będzie córeczka nie będę rozczarowana bo nie mam wybranej płci :) choć z wybraniem imienia dla chłopca poszło mi szybciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32233 przez megi23
no i zrobilam tak jak mowilyscie chodz bylo bieganiny wczoraj bo madra Madzia ptrzypomniala sobie ze duplom by wypadalo z uczelni odebrac magisterski i wszystkie papiery ile bedzie tam lezal :P wiec podbijanie obiegowki bylo ciekawe ale sie udalo a potem w domu hmm zaczelo sie skladanie szafy tzn ja siedzialam na pufie nadzorowalam meza i mlodszego szwagra przegryzajac co nieco w miedzy czasie nawet deseczki nei podnioslam ta szafa jest ogromna maz jak to facet nie chcial moich cennych rad sluchac ale jak wychodzilo ze sie pomylil i ja mialam racje pytal meni o zdanie czy to tak ma byc :laugh: w sumie skladal ja 4 godz i dzis ma skonczyc bo bylo pozno a on rano do pracy .. mam wielki balagan w pokoju i ie wiem za co sie zabrac hehe...
moim lekarstwem na zaparcia bylo odstawienie czekolady i wszystkiego co z nia zwiazane wlaczenie pieczywa pelnoziarnistego i duzo blonnika i picie duzej ilosci wody i naprawde jak na poczatku az mi hemoroidy pekaly tak teraz spokoj.. co prawda doktorek mowil ze moge czopki glicerynowe stosowac ale obylo sie bez tego..a slodycze jem ale wafelki albo pieke biszkopta zwyklego z owocami ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32254 przez bombel779
Nie objadam się słodyczami.Ani przed ciążą,ani teraz nie mam specjalnego parcia na słodkie.
Więc nie sądzę,żeby sporadycznie zjedzone jedno ciastko było przyczyną takich zaparć.
Generalnie,już wcześniej miałam problemy z codziennym,regularnym wypróżnianiem,ale teraz to działa z co najmniej zdwojoną siłą :( ..no ale cóż,taki urok....


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32273 przez megi23
bombel wiem gdy jest zle mozna czopki glicerynowe stosowac .. tak moj gin mi powiedzial ja przed ciaza tez mialam stosowalam colon c przez 2 miesiace i mi sie wyregulowalo ja mam dziedziczne zaparcia niestety i nic nie pomagalo a lekarz rozkladal rece bo jak cos dzialalo to na chwile.. ale na okres ciazy odstawilam colon c i jakos jak wlaczylam wiecej blonnika i odstawilam czekolade i wszystko co z nia zwiazane przeszlo.. no wiem ze suszone sliwki jeszcze pomagaja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32275 przez bombel779
Suszone śliwki jadłam,ani mi nie smakują ani nie pomagają :| :P
Colon C kiedyś próbowałam,ale nie umiałam(zapominałam :P ) go stosować regularnie,więc nie wiem czy działa :P Zamierzam go teraz wypróbować.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl