BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #32181 przez bombel779
Ja planuję zapisać się do szkoły rodzenia,ale w zasadzie tylko ze względu na męża. Sama o siebie się nie boję.Wiem że dam sobie radę z dzieckiem,ale mąż...żadnego doświadczenia nie ma,żadnej szczególnej wiedzy,więc myślę że taka szkoła dobrze mu zrobi ;)
Magda a jaką masz wadę wzroku ? Albo jaka wada może stanowić "zagrożenie" ?


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32186 przez mely10
czesc dziewczynki:)
ja tez tak mam jak wy,gdy ide do lekarza milion pytan:)a jak wychodze to 90 procent zapomnialam,doktorka zawsze sie pyta jakies pytania ,to ja mhhhh nie nie, a po wyjsciu to i to jeszcze:)
wiecie ja odkrylam u siebie hemoroida,i zapomnialam sie spytac czy mam cos z nim robic,moge go poprostu tak zostawic w spokoju do porodu?czy sam zniknie?przez te moje zparcia sie dorobilam :angry:
Co do mojego kregoslupa to ok,tylko glowa mnie prawie codziennie boli:(ale idzie wytrzymc:)czego sie nierobi dla dzidzi:)
pozdrawiam was serdecznie:)
do uslyszenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32187 przez bombel779
Mely na hemoroidach niestety się nie znam :unsure: Ale może powiesz jak sobie radzisz z zaparciami?? Bo też mnie strasznie męczą i już nerwów mi do nich brakuje :angry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32188 przez mely10
no szczerze mowiac to sobie nie zabardzo radze z zaparciami:)ale jablka troche mi pomagaja po trzech dniach jedzenia samych jablek poszlo jak po masle:)ale znowu sie mecze:(brzuch boli,ze nie weim czy to przez zaparcia czy cos nie tak,i tak sie zamarwiam,ale raczej to pierwsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32190 przez mely10
dziewczyny ja chce juz MARZEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32191 przez bombel779
Hehehe ja też próbowałam z jabłkami :) ale ile można jeść jedno i to samo ?!? :P Brzuch też mnie boli niemiłosiernie :( Najchętniej bym się przegłodziła,bo już mi się chyba jedzenie nie mieści :( no ale ze względu na dziecko głodówka nie jest dobrym pomysłem..Trzeba jeść,więc jem,ale za chwilę wszystko mi uszami wyjdzie! :( :P Jak po kilku dniach jelita "puszczą" :) to za chwilę znowu jest to samo i tak w kółko,jak sobie pomyślę że tak ma być całą ciąże,to.... brrrrrr :angry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32192 przez mely10
bombel mam to samo:)
a dzisiaj sie jeszcze naczytalam o poronieniach na forum jakims i teraz doluje sie pol dnia:(no taka glupia jestem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32194 przez sloneczko
bombel779 napisał:

Mely na hemoroidach niestety się nie znam :unsure: Ale może powiesz jak sobie radzisz z zaparciami?? Bo też mnie strasznie męczą i już nerwów mi do nich brakuje :angry:


ja na poczatku bralam 2 razy na dzien magnez pozniej pod koniec ciazy ok 6ms 3 razy na dzien, a juz na koncowke to mialam biagunke, wiec odstawilam ;)

magnez jest ze dobry na skorcze w lydkach, czesto Was jeszcze to spodka, czego nie zycze, ja mialam pod koniec ciazy po 6 razy w nocy, ledwo chodzilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32195 przez bombel779
Ale to też odnośnie zaparć??? Bo gdzieś mi się kiedyś obiło o uszy,że ciągłe i uciążliwe zaparcia w ciąży są lub mogą być niebezpieczne..-czy to prawda???

Mely,może lepiej nie czytaj takich tematów,za chwilę będziemy tu siedziały we dwie i płakały :P ze strachu :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32196 przez bombel779
Oooo dzięki słoneczko :) Można pić taki "normalny" rozpuszczalny,coś a`la Plusz ??? Czy dla kobiet w ciąży są jakieś...specjalne ? :)
A co do biegunki - to prawda,że pod koniec ciąży,przed samym porodem jelita tak się same oczyszczają ??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32197 przez mely10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32198 przez sloneczko
ja bralam w tabletkach, ale mysle ze wszystko to samo wzane zeby bylo 300mg.

tak pod koniec organizm sie oczyszcza, moze trwac na krotko przed porodem, na kilka dni albo na kilka tygodni jak w moim przypadku.

sama niewiem co jest lepsze zaparcia czy biegunka hahah ;)

pod koniec tez mozna z tego powodu schudnac do 3 kg, przewaznie, choc ja mialam biegunke i nic nie schudlam ;) chyba nadrabialam byciem w lodowce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32199 przez bombel779
mely10 napisał:

zaparcia niebezpieczne???ktos cos wie na ten temat??

Mely ja Ciebie o to pytałam odnośnie tych poronien :P :P hehe ale tak poza tym,to na prawdę GDZIEŚ mi się coś obiło,że to źle wpływa,że może być niebezpieczne,z racji tego że kobieta mocno prze podczas oddawania stolca.. Ale ja tego nie wiem od lekarza!Nie wiem czy to na 100% prawda?!!Więc Mely proszę nie denerwuj się za wczasu! Bo będę Cię miała na sumieniu :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32200 przez sloneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32201 przez mely10
nie bombelek sie nie denerwuje,ale sama sie juz kiedys zastanawialam czy od tego parcia nic dzidzi nie zrobie?ale gdyby tak bylo to zadna ciezarna by di toalety nie chodzila:))hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl