BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 8 miesiąc temu #183781 przez sylka
baby super :)
Magdzia mi też wyślij mailem przepis na nutelle :D

Ja oststnio robiłam mus jabłkowy. W tym tyg zamierza zrobićdo zamrożenia zupke jarzynową i kilka słoiczków bazy marchew-ziemniak by później rozmrozić i dodać mięski i jakiś inny składnik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183782 przez Magdzia
Basiu przepis wstawię wieczorkiem, albo jutro. Zaraz wybywamy na spacer, a wieczorem idziemy na koncert. Pewnie nie dam rady dziś wstawić :)

Zapomniałam pochwalić Krzysia. Nauczył się przekręcać z brzuszka na plecki. Natomiast z plecków na brzuszek jeszcze nie umie. Zatrzymuje się na boczku i dalej już nie daje rady. Jak leży na pleckach to huśta się z prawego na lewy boczek. A pierwszy raz obkręcił się wczoraj. A dziś rano mieliśmy pierwszą wpadkę :D Cwaniak skulał mi się z łóżka. Mamy szczelinę między łóżkiem a ścianą. Zawsze wkładam tam poduchy. A dzisiaj tak się długo wiercił, że nie wiem jakim cudem znalazł się taki mały tunel. I po poduszkach zjechał mi głową w dół. Nic mu się nie stało. Jak go wyciągałam to miał usmiech od ucha do ucha :)
W głos też już się śmieje. A jak go łaskotamy do wtedy chichranie zamienia się w darcie i piszczenie :)
jeszcze jedno osiągnięcie Krzysia. Leżąc na brzuchu prostuje rączki, podkurcza kolanka i stoi na czworaka :D

Miłej niedzieli, buźka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183784 przez Magdzia
Baby super :) A pochwal się co tam pochowałaś w tych słoiczkach :D

A ile dni mam mu podawać jabłuszko, żeby móc podać wymieszane jabłko z marchewką?
I ile na początku łyżeczek zjadały Wasze Maluchy? Bo Krzyś zje ledwo jedną łyżeczkę i już nie chce. Może robię coś źle? Może jeszcze nie jest gotowy?

Poszukam jeszcze jakieś przetwory. Jutro Wam prześlę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183806 przez andzia2490
ja mam trochę brzoskwiń z sadu i też chcę jutro małemu w słoiczki na zimę zrobić ale jeszcze nie wiem jak? muszę poczytać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183808 przez andzia2490
może ty baby robiłaś brzoskwinie to podpowiedz no i pochwal się co tam dobrego masz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183822 przez baby_55
robiłam takie smaki:

jabłko
jabłko z bananem
jabłko z gruszką
jabłko z brzoskwinią
jabłko z maliną

każdy owoc myłam, obierałam, kroiłam te duże drobno, wrzucałam do garnka (każdy do osobnego, a mieszałam smaki potem) i z niewielką ilością wody gotowałam, żeby zmiękły, potem blenderem miksowałam na gładką masę mieszałam smaki dodawałam po łyżce cukru na daną mieszankę i zagoto wywałam króciutko i wkładałam do słoiczków i potem słoiczki kilka minut gotowałam w garnku na ściereczce, zalane wodą do połowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183824 przez Magdzia
Andziu, przetwory robię tak samo jak Baby :)

Baby, smakowitości masz w tych słoiczkach :) Nie mam wersji z maliną i gruszką. Muszę zrobić, choć w malinie boję się pesteczek. Ale najwyżej przetrę przez sitko :)

Właśnie wróciliśmy ze spaceru. Zaraz Młodego idę karmić i po malutku szykujemy się do spania :)

Tak więc uciekam. Miłego wieczoru :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183825 przez baby_55
Ja maliny właśnie przez sitko przecierałam, żeby było bez pestek :)

Dzisiaj jedliśmy jabłko z gruszką i z dodatkiem kaszy manny, żeby powoli wprowadzać gluten :) bardzo młodemu smakowało :)

koleżanka przywiozła od rodziców ziemniaczki, dynię i cukinię więc muszę teraz to przerobić :) także znowu mnie czeka trochę pracy :) ale to sama przyjemność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183837 przez Gosia_Krupa
Baby,spiżarka będzie wyglądać pięknie,jak te słoiczki :) :) :)

Też bym chciała zrobić Hanuli,ale nie mam własnej kuchni :( Chyba poproszę żeby zrobiła z kilka(bo nie ma mowy o kręceniu się po kuchni)

Właśnie wciągnęłam pizzę(teściowa pojechała do miasta,więc mogłam zadziałać). Muszę powiedzieć,że była to najlepsza pizza własnej roboty jaką dotychczas jadłam :P Szkoda,że było jej tak mało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183841 przez baby_55
Tak dobra jak ta która Ci przesłałam kiedyś? :silly: :lol:

żebym jeszcze miała spiżarkę to byłoby super :laugh: a tak musze to gdzieś po szafkach poupychać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183844 przez Gosia_Krupa
Chmmm.musze się zastanowić :blink: Moja była prawdziwa z mozarellą i parmezanem :) żaden ser edamski czy salami(ale z tymi oczywiście też pychota).

A to mój Misiek,poznajecie?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #183847 przez Nula
he twój synuś pod kosiarkę wpadł ??:P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183850 przez baby_55
Kurczę ale przystojniacha z Miska :) buziak od ciotki z Krakowa :kiss: :blush: :woohoo: superowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183856 przez Basiek.451
Baby ale zaszalałaś! Słoiczki wyglądają smakowicie i świetny pomysł z tymi karteczkami. Odgapię od Ciebie, bo wlaśnie szukałam w sklepach takich karteczek do przyklejenia i nie było, a tu proszę podsunęłaś mi rozwiązanie! :)

Misiek wydoroślał! Ach te policzki tylko do całowania! :kiss:

Moja Natalia przekręca się z plecków na brzuszek bez problemu, ale odwrotnie udało jej się tylko raz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183871 przez andzia2490
dałaś już młodemu gluten, ja właśnie się zastanawiałam ostatnio czy już można?

A co w ogóle dajecie swoim maluchom? bo my na razie jedliśmy jabłko,brzoskwinię, marchewkę zupkę jarzynową marchew ziemniak, ziemniak dynia i raz bobofrut jabłko-malina i jabłko winogron

baby dzięki za podpowiedź bo nie będę musiała się cofac do wcześniejszych postów, jutro sie biorę za brzoskwinki tylko cholera nie wiem ile tego cukru dać wolałabym nie za dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl