BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 8 miesiąc temu #181661 przez baby_55
nie miałam jej to nie wiem ale TT to dobra firma więc powinna być ok :)

dziewczyny ta butelka aventu która dostalyście to jaką ma pojemność i jaki smoczek?? znajoma dostała ja tu w polsce a przyjeżdża teraz na wakacje i nie wie czy brać ją pod uwagę

MM dacie radę :) tak jak my: )

na obiad zrobiłam w końcu zapiekankę makaronową z serem, kurczakiem i brokułami :) tzn. sama się robi w piekarniku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181668 przez Basiek.451
Cześć mamuśki!

My dzisiaj leczo na obiadek mamy. Uwielbiam cukinię! :laugh:
Mamy teraz tatusia w domu,bo od wczoraj jest bezrobotny! :( :( :( Biednemu zawsze wiatr w oczy! Nie wiem czy nie dołącze do grona samotnych mamusiek,bo zastanawiamy się nad wyjazdem za granicę!

Ja też nie mogę narzekać na pocztę, w czwartek zamówiłam torbę do wózka a wczoraj listonosz przyniósł mi aż na górę!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181821 przez Magdzia
Ja zrobiłam makraon z mięskiem, warzywami i sosem serowym :)
Byli moim rodzice i zajadaliśmy domowe gofry z bitą śmietaną :D Jak tak dalej pójdzie to będę ważyła TONĘ :D

Tak czytam o waszych decyzjach, wyjazdów za granicę i coraz częściej zastanawiam się dokąd zmierza Polska :unsure: Wszyscy Młodzi ludzie uciekją z tego kraju :ohmy: Mnie rodzice źle wychowali, nie umiem kraść, oszukiwać i kombinować...żeby godnie żyć w tym kraju, trzeba mieć taki fach w ręku :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181836 przez sylka
Magdzia nie jesteś sama że mnie też żadna kombinatorka :) a propo gofrów ja właśnie wcinam ciasto czekoladowe z musem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181898 przez MlodaMama
A ja wczoraj zrobiłam żeberka z pomysłu na w woreczku i do tego ziemniackzi :)

A tutaj jaka cisza myślałam że nie doczytam was hihi :)

Magdzia ja tez nie jestem żadną kombinatorką poprostu musimy więcej zarabiać bo brakuje kasy, oczewiście na stałe tam nie jedziemy tylko na pare miesięcy żeby odłożyc troche kaski :)

JJa to zapiekanki nei mogę zjeść z serem i makaronek ehh.. bo zaraz dla małego cos wyskoczy...ostatnio zjadłam kawałek pizzy z serem to na drudi dzień miał cała buske w pryszczach..ehh...

A i mam nadzieję że dzisiaj przyjdzie ta butelka wkońcu :) wczoraj dostałam meila że wysłał już:) tylko że ma ja przynieśc listonosz to ciekawo jak to będzie :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #181899 przez MlodaMama
A tu zdjęcie z wczorajszego spaceku :)

[url=[url=http://
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181901 przez MlodaMama
A i jeszcze jedno dodam a co tam hihi :)

[url=[url=http://
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181902 przez MlodaMama
A i ja z pytaniem do ciebie Sylka twój szkrab juz siedzi? a jak tak to kiedy zaczął siadać?? mój juz próbuje się podnosić ale czy to nie za szybko? nawet jak w fotelikusiedzi to próbuje cos tam podnosić i tak do połowy plecków siada

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181909 przez kasiorek0310
MłodaMamo ja ma same te butelki tt i nei narzekam dobrze sie sprawuja wiec nie powinnas załowac chociaz co butelka to inaczej mimo ze firma ta sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181959 przez baby_55
MM fajny duży chłopczyk z Piotrusia :) ma podobną bluzę do Adiego tą ze Snoopim w paseczki, tylko Adi ma wkładaną przez głowę :)
mój Adi też się bardzo ciągnie do siadania, w bujaczku sam siada i siedzi bujając się trochę :)

Magdzia niestety tak to jest, żeby tutaj życ na jakimś poziomie to trzeba kombinować, życie jest potwornie drogie w porównaniu do zarobków B) dlatego, żeby spokojnie żyć i nie martwić się o wszystko, wyjeżdżamy, takie czasy nastały, że nawet mój niezłomny mąż sam zdecydował, że lepiej wyjechać :ohmy:

Sylka, Magdzia apropo gofrów i ciasta czekoladowego to ja właśnie zajadam sernik z jagodami i białą czekoladą :lol: :silly: i popijam do tego pyszną kawkę :woohoo:
szykuje sie dzisiaj znów potworny upał... znowu sie z młodym ugotujemy na miękko ;)
miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181967 przez Magdzia
Baby ale mnie kusisz :ohmy: :lol:
A u nas od rana upał, a teraz idzie taka MEGA burza, że się chyba
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
.
Temperatura znośna 25 stopni. Ale przyszly takie czarne chmury. Muszę zapalić światło w kuchni, żeby ugotować obiad :)

MM z Piotrusian to już fajny chłopiec :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181974 przez MlodaMama
A ja chciałam wyjśc na spacer ale musze czekac na tego listonosza :)

A i Gosiu list doszedł wczoraj zapomnialam napisac :) Bardzo Ci dziękuje :)

A u nas świeci ładne słoneczko i jest tak pieknie atu ten listonosz no ehh... musze czekac żeby pózniej nie biega na pocztę. ale sie wkurzę jak go dzisiaj nie będzie...

Baby to twój maluszek silny jest bardzo, mo to tylko tak na sekundę sie podnosi i opada a twój?? już sedzi? jak te dzieciaczki szybko dojrzewają:)

ale ja wam dziewczynki zazdroszczę że możecie jeśc ciasta itd nabiał ogólnie, ja to moge nawet pomazyć o kupnym pączku hehe...

baby my tej bluzy nie kupowalismy, ta kleżanka co ja tutaj poznalam oddala mi trzy torby ubranek że ledwo je upchałąm do szafeczek ale prawiewszystkie sa na teraz i codzien ubieram mojego malego inaczej żeby chcoaz raz cos zalozyc, ale lepiej zeby bylo wiecej niz zabraklo...

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182035 przez baby_55
no to fajnie, że tak dostaliście :) ja kupiłam w komplecie ze spodenkami używkę na allegro :)

Magdzia
jak masz ochotę to zapraszam na ciasteczko poza tym u nas słoneczko to mogłybyśmy pójść na spacerek :lol:

poprasowałam, pasuje jeszcze pranie nastawić no i zmywarkę napełnić i nastawić, bo garnki zalegają w zlewie...
w takim razie biorę się do roboty póki młody śpi w chuście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182061 przez Magdzia
właśnie Młodemu zrobiłam marchewkę w słoiczek. Kurka taka dobra, że musiałam się karcić. Całą bym mu zjadła sama :P Ale ze mnie mamusia :silly:

Mój cwaniak leży na macie i gnębi zabawki :D Mam chwilkę wytchnienia. Obiad sam się robi, bo mam dziś rosół i potrawkę na drugie :)

Baby wsiadam w pociąg i jestem. Tylko nie zjedz wszystkiego :D Ja to łasuch jestem :)
Ale chyba dziś nie wytrzymam i upiekę muffiny ;)
Mąż się śmieje, że w wadze zamontuje piszczyk :) Jak waga przekroczy 65kg, to będzie głośno piszczeć ;) Grubas jeden, żebym ja jego nie musiała pilnować :D Ale dziś się ważyłam i kurka nadal chudnę, mimo tego że jem normalnie i to wcale nie mało. Jeszcze trochę poczekam i zrobię wszystkie badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182086 przez MlodaMama
Hej no właśnie dostałam paczuszkę z buteleczką:) więc ja nie mam żadnych zastrzeżń co do listnoszy hihi :) Pózniej wpadne tutaj i zdam relacje jak maluszek jie z butelki trzymajcie kciuki :) i ściągnełam troszkę mleczka do niej żeby miał świerze w razie czgo jak na początek ''moje'' teraz sobie śpi ale jak sie obudzi to sprubuje dac mu butel :) oby się udało trzymajcie kciuki :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl