BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 11 miesiąc temu #128357 przez Magdzia
Baby i jesteś zadowolona z tego kremiku? Ja ostatnio rozmawiałam z babką w aptece (mamą takiej rocznej dziewczynki) to mówiła, że jest strasznie gęsta ta Ziajka, ciężko się ja rozsmarowuje i zostawia ślady na buźce...no ale coś kupić muszę :) A jaka jest Twoja opinia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128359 przez divette
ale to strasznie ogólne "białko"... białko jest we wszystkim

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128367 przez Magdzia
Divette dokładnie :) Dlatego piszę o tym najbardziej alergizującym. Najbardziej uczula białko jaja kurzego i białko mleka krowiego. Białko jest też w mięsie i np. wołowina i cielęcina jest całkowicie zabroniona przy tej diecie. Można spokojnie jeść drób, indyka, mięso zajęcze, trochę za tłuste jest wieprzowina, ale nie zakazana.

MM w tej diecie jest zabronione wszystko co krową było i obok krowy stało ;) Plus białko jaja kurzego...żółtko możesz jeść :) Chociaż co do żółtka są różne opinie. Ja jem i młodego nie wypryszczyło bardziej :) Musisz sama popróbować co dziecku pasuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128369 przez asz_ka
Madzia gratuluję dzielna z Ciebie kobitka :)

ja używam kremu z filtrem nivea i rzeczywiście nie najłatwiej się go rozsmarowuje ale ogólnie jestem z niego zadowolona :) po kilku rozsmarowaniach można dojść do wprawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128374 przez Gosia_Krupa
Magdzia,wielkie gratulacje!!! :D Jak ja Ci zazdroszczę :( U nas walka kończy się zawsze porażką :( No,ale ważne,że Hanula zdrowa :) i pogodna :)

A u mnie dziś na obiad pierogi z truskawkami z ogródka :( I co? Popatrzeć sobie mogę :P Puki co zjadłam jedną truskawkę i czekam na jakieś ewentualne nieporządane efekty. Wysypki żadnej nie ma,ale nie wiem jak z brzuszkiem,bo nadal małe problemy mamy.

Andzia,super że chrzciny się udały :)

My wczoraj złożyliśmy podanie w gminie o wynajem świetlicy. Miejmy nadzieję,że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone,inaczej w domu będziemy się kisić,bo na lokal nas niestety nie stać,bo to ok.1500zł by wyniosło :(

Sukienusia na chrzest się szyje ;) Tzn. babcia szyje :) Zaproszenia puki co u mnie w głowie,muszę jeszcze dokupić jedną rzecz i będę działać :)

Na dworze staramy się spacerować tylko w cieniu,ale wiadomo,czasami trzeba. Budka zawsze postawiona,do tego parasolka.

Baby,a ten krem jest dla takich maluszków? Bo większość to od 6-go miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128377 przez baby_55
Magdzia trochę ciężko sie rozsmarowuje ale i tak lepiej niż nivea, zostawia białą warstwę ale po kilkunastu minutach się bardziej wchłania i jest niźle a w końcu czymś trzeba maluszki smarować :) obydwa są od pierwszych dni życia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128383 przez aaasiunia91
moja oliwcia uczulona jest na krem nivea baby i kupilam z rossmana babydream 50 ;D ja ide po 4 do lekarz bo mala ma uczulenie pokarmowe a od 5 dni na butli jade ;( bo tak mnie pogryzla ze krew mi leciala i nie odciagalam pokarmu bo nie mialam czym i mi zanika i nie wiem co to bedZie jestem zalamana ;(((( ehh

głosik oddany ;D

ehh nie wiem co mam robic bo zanim calkiem mi sie brodawki wygoją to mi calkiem zaniknie ;(( a tak chcialm karmic przynajmniej pol roku ;(

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128417 przez czekoladka2904
Cześć dziewczyny! :)
Długo nie pisałam, bo i pogoda zbyt ładna=spacerki :) i mały trochę dawał popali c, ale jestem na bieżąco :)

Magdzia gratuluję wytrwałości i cierpliwości! :) Cieszę się, że się w końcu udało :kiss: :woohoo:

Divette głosik poszedł :)
Co do tych alergii to ja się nie orientuję, bo na razie nie mamy z tym problemu i oby w ogóle nie było :ohmy: ale to chyba tak jak dziewczyny piszą.. :huh:

Asiunia wg mnie kup laktator ręczny i działaj, bo skoro chcesz karmić to musisz cosik zrobić. Ja mam laktator ręczny Aventu i jestem baardzo zadowolona :) Wiem też, że polecają laktatory firmy Medela..

Super, że kolejne Aniołeczki do nas dołączają :woohoo: Czekamy na zdjęcia z uroczystości :silly:

Dzisiaj teściowa stwierdziła, że powinnam dopajać Gabrysia wodą lub herbatkami :angry: :angry: (i tak daje mu przeważnie raz dziennie plantex duo), bo takie upały... Ale miałam problemy, bo młody nie chciał jeść z cyca i tyle się z nim męczyłam, odciągałam pokarm i podawałam z butli, a i kupiliśmy Bebilon, bo się nie najadał.. Ech.. :dry: :huh: było sporo zamieszania przez jakiś tydzień i teraz mi ładnie zjada z piersi, a jak już wieczorem jest baardzo głodny i mi się cycem nie naje to daje mu 120ml MM, to się uspokaja... No.. i nie po to tyle walczyłam, żeby mu teraz podawać wodę, a on będzie miał uczucie sytości i nici będą z normalnym jedzeniem... :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Baby jak Ci przyjdzie chusta to koniecznie napisz swoją opinię, bo jestem ciekawa i trochę o takim zakupie myślę :blink:

Buźki :kiss: :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128433 przez Dave
Kurde kobietki, współczuję Wam z tymi skazami. Ja bym padła z głodu 90% moje diety to coś co miało z krową coś wspólnego. I o karmieniu cycem mogłabym pomarzyć no bo z czego?

Jutro idę z Małą do przychodni i będzie szczepionko. Aż się boję :ohmy: Mam tylko nadzieję, że dobrze je zniesie i np. nie zareaguje jakąś gorączką czy czymś innym. Ale muszę się przygotować na wyczerpujący dzień.
Wieczorkiem idę do swojego gina. Ciekawe co mi powie, jak to się tam wszystko zagoiło. Mój mąż (i ja też) nie możemy się doczekać "zielonego światła" ma bzykanko :silly: Bo ja ten połóg miałam długi a i po tych moich przejściach stwierdziliśmy, że lepiej jak tam lekarz pozagląda.

A u nas burze :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128435 przez divette
Dave też do takiego wniosku doszła, ale ja mam eizytę dopiero 16 czerwca. czyli se jeszcze poczekam :/

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128438 przez Dave
divette poczekamy, poczekamy, ale za to jaka będzie nagroda za to czekanie :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128446 przez divette
no właśnie obawiam, się, że żadna. to już bedzie 2 miesiące po porodzie, a ani gumki ani chormony w gre nie wchodza, wiec nie wiem jak to bedzie. troche zagubiona sie czuje, a nie ma mowy o rodzeństwie dla małej...

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128450 przez Dave
A tam gumki, ja takiego zabezpieczenia nie znoszę :X . Stosunek przerywany. Choć tu już mąż musi się wykazać panowaniem nad sytuacją.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128452 przez Dave
Ja rodzeństwo dla Małej planuję, ale tak minimum jak będzie miała 1,5-2 latka.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128459 przez divette
przerywany to ruletka. znam kilka dziewczyn które z prezerywanego się doczekały dzieci.
zreszta co to za przyjemność?
....
dziewczyny jak wyglada skaza białkowa?

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl