BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 11 miesiąc temu #128464 przez Gosia_Krupa
Dave,ja też bym się na taki seksik nie zdecydowała :(

Divette,ja bym bardzo chciała naturalnie,ale jak nie mam miesiączki to co ja moge?! A nie wiadomo ile mogę czekać. Może parę dni może kilka tygodni... Na razie zostaje nam gumka,ale puki co to ochoty za wielkiej nie ma :(

Asiunia,walcz walcz!!! Biegiem po laktator i nakładki na piersi. Mi moża za bardzo nie pomogły,ale dziewczynom owszem. Szkoda zmarnować cudownego napoju :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128466 przez Dave
Prezerwatywa = jedzenie lizaka w opakowaniu :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128475 przez baby_55
Aaasiunia jesli nie chcesz stracić pokarmu to tak jak pisze czekoladka kup laktator ręczny nawet uzywany na allegro wyparz i odciagaj co 2-3 godz. systemem 7-5-3 czyli 7 min jedna pierś, potem 7 druga, 5 min jedna pierś, 5 druga, 3 min jedna pierś i 3 min druga, i podawaj małemu swój odciagnięty pokarm, brodawki smaruj za każdym razem bepanthenem i jak najwięcej wietrz, tzn wystawiaj na wierzch i wtedy posmaruj swoim mlekiem to najlepsze lekarstwo, a jak tylko będzie lepiej to przystawiaj maleństwo do piersi jeśl nie starczy z piersi to podaj odciagnięte mleko i odciagaj znowu systemem 7-5-3 trzymam kciuki, zeby się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128533 przez Magdzia
Asiunia odciągałam pokarm metodą Baby i mi się udało. Zresztą teraz wieczorkiem jak Młody się nie najada i robi mega awantury to mam zapas swojego napoju i takie mu w butli podaję. Dzięki Bogu u nas nie ma problemu z przejściem butla-cycek :)

Divette skaza białkowa najczęściej objawia się uczuleniem na twarzy, które najpierw występuje w postaci drobnych krostek. Później w tym miejscu skóra robi się szorstka, a zczasem te krosty zlewają się w taki rumień na policzku. Najczęściej skaza występuje na policzkach, ale także na uszach, za uszami, dekolcie, w zgięciach rączek i w zgięciach za kolankami. Oczywiście nie wyskakuje wszystko od razu tylko stopniowo. Skóra robi się szorstka i często pęka, dlatego ważne jest odpowiednnie nawilżanie. Skaza także swędzi. Można zauważyć, że dziecko smyra się za uszkami i po policzkach. My mamy wrażenie, że macha łapkami, a ono się poprostu drapie. Mój np. w trakcie odbijania wtula się w ramię i kręci główką...cwaniak jeden ;) Nie leczona skaza białkowa z czasem może przerodzić się nawet w astmę u dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128559 przez aaasiunia91
próbowałam tym laktatorem strasznie boli ;( albo zle to robie juz wczesniej próbowalam i max 30 ml mi sie sciągało :((

wrzuce jedna fotke z sesji heh która mi chrzesna robiła bo mi się bardzo podoba ;D

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128665 przez asia26
ojej zdjecie naprawde piekne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128691 przez baby_55
Asiunia śliczna fotka :)
co do laktatora to jak go przykładasz do piersi to delikatnie, nie dociskaj tylko chwyć końcówkę (tą która przystawiasz do piersi) ręką i przyłóż do piersi, przyciskaj tłoczek czy co tam masz tylko tyle,żeby nie bolało, nic na siłę, a co do ilości to nie przejmuj się tym, powoli będzie lepiej, odkładaj do lodówki i jakąś większą porcję z danego dnia zamrażaj będziesz mieć na potem, najlepiej kupić sobie woreczki do pokarmu i w tym zamrażać

a jaki masz laktator??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128699 przez divette
i rób okłądy z zimnej lekko pogniecionej białej kapusty

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128719 przez kasiunia89
hey dziewczynki :) wy ale to sie rozpisujecie heh! ;)
Moj maly dzis jakis niegrzeczny jest ;/ placze mi ciagle! teraz zasnal sobie moj biedulek!!! :ohmy:
Co do sexiku to ja juz zaliczylam mojego 2 razy heh i z gumka jak narazie ale na wizycie poprosze o tabletki! Czujecie jeszcze bol? bo pierwsze wejscie dla mnie to tylko bol ale potem juz ustaje i jest sama przyjemnosc hehe :silly: :silly: Wiecie ze teraz po ciazy jest mi znacznie lepiej niz przed!! Bardziej sie chce i wogole.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128739 przez baby_55
divette napisał:

i rób okłądy z zimnej lekko pogniecionej białej kapusty


ja bym uważała z zimnym, bo to raczej przyhamuje laktację i wypływ mleka, polecałabym raczej ciepłe okłady lub ciepły przysznic na piersi

Kasiunia u mnie na początku lekki dyskomfort ale potem już jest lepiej, co do chęci to chyba przez zmęczenie nie są zbyt wielkie, ale są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128747 przez aaasiunia91
miałam pożyczony z aventa ale musze oddac bo ciocia juz urodzila a miala cesarke pod pełna narkozą bo małemu puls ustał i musi sciągać a mama teraz mi napewno nie da tyle kasy na laktator :(( ehh

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128749 przez aaasiunia91
jeszcze jedno dodam bo zrobiła smieszną minkę a może ziewała heeh nie pamiętam ;D

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128758 przez baby_55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128775 przez andzia2490
Hej dziewuszki wklejam wam na razie jedną fotkę tuz przed wyjściem do kościoła na chrzest bo resztę muszę zgrać od taty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128780 przez andzia2490

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl