BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 11 miesiąc temu #130160 przez Dave
Ale tu cisza!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130170 przez sylwira1721
a u mnie nie cisza :lol: taka burza ze az sie boje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130241 przez Gosia_Krupa
Witajcie dziewczyny!

Dzisiaj wyjątkowo późno,ale dzień taki szybki dzisiaj był.

Byliśmy z Hanulą u lekarza. Nic poważnego,tylko ten katarek. Mała ma wiotkość krtani i takie sytuacje niestety mogą się pojawiać. No,ale najważniejsze,że na płuckach nic nie ma :) A z wiotkości mam nadzieję wyrośnie. Pani pediatra utwierdziła mnie w przekonaniu,że dobrze wybrałam lekarza rodzinnego(nasz lekarz rodzinny jest pediatrą). Kiedy weszłyśmy do gabinetu upewniła się czy mała tak się nazywa,a potem zapytała czy z brzuszkiem już lepiej. Tylu pacjentów,a ona pamiętała :) Aż się miło robi. I przy badaniu zagadywała słodko Haneczkę żeby się nie denerwowała.

Mam mały "?". Otóż po toalecie na papierze zauważyłam smużkę krwi i się zastanawiam co też to może być. Nic mnie nie boli,u lekarza wszystko w porządku,więc nie wiem.

Baby,super razem wyglądacie :)

Divette,zgadzam się z baby,super avatarek :)

Dave,u mnie po pierwszym porodzie też się martwiłąm,że rozklapicha jestem i mąż nie będzie czerpał żadnej satysfakcji,a tutaj on mi wyskakuje,że lepiej :) My nadal nic,więc nie wiem jak to będzie teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130249 przez Magdzia
Sylwira trzymaj się czego się da :) Słyszałam, że tam u Was ostro daje :ohmy:

Baby superaśna ta chusta, poproszę o namiary na sprzedawcę :) Może i ja zakupię :) Chciaż Krzyś uwielbia jeździć w wózku. Ale w domu mogłabym go nosić i może więcej bym ogarnęła :)

Divette może się orientujesz, do jakiego wieku można nosić dziecko w chuście?

Dave no u Was tam na dole, to faktycznie różnie bywa. Ja po cesarce nie odczuwam, żadnego dyskomfortu tam na dole. Ale powiem Wam, że też jest nam o wiele lepiej niż przed ciążą ;) Nie mam pojęcia dlaczego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130251 przez Gosia_Krupa
Mówiłam wczoraj,że się pochwalę,więc:

Sukienusia do chrztu (na żywo wygląda ładniej)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130256 przez Gosia_Krupa
A tą babcia dorzuciła gratis :blink:

Baaardzo mi się podoba i zażyczyłąm sobie taką samą tyle,żew odwróconych kolorach :) Róż jest troszkę ciemniejszy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130277 przez Magdzia
Gosiu, rewelacyjne te kiecki :D Masz straszliwie zdolną mamę :ohmy: Gosiu jak objawia się taka wiotkość krtani?

Ja mam dylemat w co Młodego ubrać do chrztu. Mama mi gdera, że na biało, że to takie niewinne i blablabla... :angry: A ja nie chcę na biało :huh: Chcę go ubrać normalnie, jak na chłopca przystało, a nie s;ecjalnie kupować białe szmatki, które założę mu jeden raz :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130300 przez sylka
Możesz kupić np. beżowy garniturek. Ja swojego ubieram na biało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130303 przez Gosia_Krupa
Magdzia,ja nawet nie wiedziałam,że Hanula to ma. Fakt słyszałam,że troszkę harczy jak oddycha,ale dzieciaczki tak czasami mają. A to chyba to. Jeszcze się nie wtajemniczyłąm,nie szperałam w informacjach na ten temat. Pediatra nam tylko powiedziała,że większa ilość wydzieliny daje takie wrażenie jakby dziecko się dusiło,ciężko mu oddychać. Hania oddycha tylko i wyłącznie przez nosek(właśnie przez tą krtań) i dlatego teraz jest jej ciężko. Ale walczymy z katarkiem. Wszyscy! Bo mnie też zalewa :(

Wiem,że mam zdolną mamę :D Uszyje niemal wszystko i na drutach cuda czyni i na szydełku :)
I w innych dziedzinach też zdolniacha jest. KTOŚ dał jej wiele talentów :)

Ja też nie chciałam ubierać Miśka na biało,ubrałam go tak:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130310 przez Gosia_Krupa
Jeszcze parę razy miał to ubranie na sobie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130370 przez Dave
Gosia_Krupa super pomysł z takim ubrankiem. Taki gentelman z Małego że SZOK!!! SUPER!

I uważam, że Twoja mama powinna zacząć tymi swoimi arcydziełami handlować.
Pierwsza zapisuję się w kolejce i będę stałą klientką :kiss:

Ja jeszcze w ogóle nie zerkałam na ubranka do chrztu dla Małej.
Może Twoja mama coś mi stworzy :blink:

Jej dzieła są po prostu SUPERANCKIE :lol: :lol: :lol:
Proszę jej to przekazać :side:

A co do tej krwi, to może po prostu jeszcze jakieś pozostałości, albo lekarz coś tam ruszył Obserwuj choć myślę, że to nic poważnego. No a może zbliża się okres?? Upss....
Mam nadzieję, że ta franca nie przyjdzie do nas za szybko :huh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130494 przez andzia2490
Hej mamuśki:)
Jak tam nocka? My wczoraj do 23:30 mieliśmy jakieś problemy brzuszkowe ale wkońcu udało nam się zasnąć:)

Baby fajna ta chusta sama się zaczynam nad taką zastanawiać, tylko nie wiem czy teraz w lecie nie będzie w niej maluchowi za gorąco :unsure: bo tu upał i jeszcze takie obtulenie :unsure:

Gosia Krupa boskie te sukienusie ale masz zdolną mamę fajnie:)
a synus na 1-szym zdjęciu wygląda jak z katalogu zdjęcie naprawdę nadaje się do gazety dla dzieci przesłodkie :kiss:

Ja właśnie pakuję starszego syncia nad morze bo dziadki zaoferowali się zabrać go na 10 dni :lol: Fajnie tym bardziej,że my wczasy w tym roku odpuszczamy bo z Wrocławia to trochę za daleko nad morze czy w góry a nie chcę małego takiego pogiętego w tym foteliku samochodowym tyle godzin wieźć.Co najwyżej pojedziemy na 3-4 dni do karpacza.
Aa wy laseczki gdzieś się wybieracie?(te co mieszkają nad morzem mają fajowo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130496 przez andzia2490
BABY w dniu twoich urodzin Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich
najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy. :silly: :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130497 przez Emme
a ja ubrałam Tolę w sukienkę w kolorze fuksji i bladoróżowy płaszczyk. atłasowe sukienki mi się nie podobają i źle kojarzą. fakt, była jedynym "kolorowym" dzieckiem, ale nikt nie powiedział, że musi być biało. biała ma być szatka tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #130499 przez divette
Gosiu zmartwie cie... hemoroidy. miałam to samo... aż kapało, tylko ja sie przestraszyłam, bo to było 3 tygodnie po porodzie i pojechałam do szpitala (pisałam wa o tym, ze miałam fuska i na swojego doktorka trafiłam).
i piekna sukienka. nie przesłodzona... mójmaz na taka nie pójdzie :( chce jakies krynoliny :(
Magdzia od urodzenia. po prostu sa inne wiazania jek dziecko rośnie. im szybciej sie zacznie nosić tym szybciej dziecko sie przyzwyczai a dla niego to fajniejsza pozycja. moja jest już ciekawa a z wózka mało co widać. w chuście jej lepiej.

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl