BezpiecznaCiaza112023

usg 3D / usg 4D - warto robić?

13 lata 8 miesiąc temu #28567 przez ifka
:) My w środę mamy USG 4D. Już nie moge sie doczekać :) . W piątek byłam u swojej gin. i wykonała USG 2D, ale sprzęt w przychodni jest dość kiepski i widać jedynie zarys maleństwa :huh: a lekarka chciała zmierzyć grubość skóry na karku i obejrzeć kość nosową, ale to niestety nie dało się wykonać, więc mąż umówił nas na USG 4D dla diagnostyki oczywiście i dla własnej przyjemności też oczywiście :) :blink: :lol: .
Efekty i odczucia opiszę w najbliższym czasie :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28595 przez monami
Ifka :) niezapomnianych wrażeń życzę :) i serdecznie pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28896 przez ifka
:) Witamy. USG było bardzo zabawnym spotkaniem z naszym maleństwem. Wierciło się, brykało i skakało :woohoo: .Stwarzało same problemy podczas badania i nie chciało współpracować :lol: . Pomiary były robione w tempie ekspresowym :blink: .
Wyszliśmy na 40 min, żeby się obórciło - no i obróciło się :lol: . Jak wróciliśmy, to stało na głowie :laugh: .
Ogólnie bardzo pozytywnie :) . Z maleństwem wszystko dobrze, ma już 7, 68 cm :lol: . Polecam, niesamowite przeżycie :).


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28902 przez monami
no to super Ifka :) Wasze maleństwo takie "układne" jak i nasza Zuzia :P hehe...też kręciołek z niej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34579 przez dagack
My wybieramy się 6.11 na Usg 4d. Na początku patrzyłam na to badanie tylko pod względem tego, że będę mogła zobaczyć z zupełnie innej strony naszą małą. Dopiero później dowiedziałam się czemu to badanie ma służyć :) u mnie w mieście kosztuje to 150 zł, ale jestem tego zdania, że warto je zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34958 przez pulpecja
a ja właśnie dzisiaj po przeczytaniu wszystkich Waszych wpisów w tym wątku zdecydowałam się umówić na USG 4D.wcześniej się zastanawiałam,ale raczej nie braliśmy tego pod uwagę,głównie dlatego,że mój prowadzący ginekolog niestety posiada tylko aparaturę do USG 2D.Tak więc na normalne USG idziemy 2 listopada, a zaraz po dwóch dniach jedziemy na kolejne spotkanie z dzidzią:):):)będę wtedy dokładnie w 21 tyg i 4 dniu ciąży więc myślę,że to odpowiedni czas i będzie dobrze widać Kruszynkę:)
płacimy za badanie 200 zł (będziemy oczywiście mieli płytkę z nagraniem).Myślę,że warto:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #36523 przez bombel779
A my jesteśmy umówieni na 3D w pt. :D :D Jeszcze tylko 2 dni :D :D Nie mogę się już doczekać!! :D :D Jestem taka ciekawa co tam zobaczę? :) Jak się rozwija Nasze maleństwo? :) Ile już mierzy? No i jakiej płci jest dzidzia??? :)
Badanie ma kosztować 200zł i na pamiątkę dostaniemy płytę DVD z filmem :D :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40814 przez Dorciaition
Niesamowite wrażenie. Mi lekarz przy każdej wizycie robi usg 4d, króciutko, ale zdjęcie zawsze mi super wydrukuje i filmik też. Uważam, że to super pamiątka dla mamy i dziecka.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40815 przez bombel779
Dorcia to teraz przyznaj się gdzie chodzisz do lekarza i ile płacisz?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40835 przez Dorciaition
Chodzę do gina w Gdańsku, no i co miesiąc płacę od 120 do 150 zł :/
Ale nie żałuję, bo usg 4d jest cudne ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40929 przez bombel779
Aaa to może i nawet już kiedyś Cię o to pytałam :P Bo pamiętam,że ktoś mówił o Gdańsku ;)
Ja byłam na 3/4D raz -na badaniu połówkowym i też bardzo mi się podobało :) Ale normalnie,że tak powiem na co dzień :P gin robi mi (tylko)zwykłe usg.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43574 przez Gosia_Krupa
Ja byłam na usg 3/4d w pierwszej ciąży. Lekarz powiedział,że wykonuje się je najpóźniej do 33tyg.,ale najlepiej tak ok.27tyg. Ja byłam w 32tyg.,bo całkiem zapomniałam,że coś takiego istnieje. Wszystko było widać idealnie. Co prawda maluszek miał długą pępowinę,która zasłaniała część buźki,ale widziałam profil :) Niuniuś się uśmiechał,kładł rączkę przy czole jakby się zastanawiał,widać było jego pucki na policzkach i śliczny nosek. Wyglądał już niemal tak jak się urodził. Super wrażenie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43858 przez AgaDolata89
ja planuje isc w 20 tyg u nas kosztuje 80zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65803 przez madzia0507
Witam!
Jestem umówiona na USG 4D 17 lutego i mam takie pytanie natury technicznej do dziewczyn, które już są po takim badaniu. Czy lekarze nie mieli nic przeciwko, żeby był z Wami mąż? Mój Michaś nie był ze mną jeszcze na żadnym badaniu, bo nie mógł i na tym bardzo chciałby być. Nawet sobie dzień wony już wziął. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65878 przez Emme
tatuś jak najbardziej wskazany. to przecież też jego dziecko. lekarze nie będzie miał nic przeciw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl