BezpiecznaCiaza112023

usg 3D / usg 4D - warto robić?

5 lata 9 miesiąc temu #1067389 przez fijoołeeek
Najlepiej jest wykonać je pomiędzy 24 a 30 tygodniem ciąży ranking.abczdrowie.pl/s/USG%203D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068705 przez Kolendra25
Jeśli chodzi o wykonanie USG w ciąży to ja od początku chodze do kliniki Multimed i uważam, że na prawdę warto się tam udać, ponieważ mają przede wszystkim bardzo dobry i nowoczesny sprzęt ale także bardzo dobrych lekarzy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069304 przez Dolores_Mell
Warto robic każde badanie, które pozwoli szybko działać i ustrzec maluszka czy ciebie przed chorobą czy schorzeniem, ja np w czasie ciąży regularnie badałam również swoje piersi, rękawicą femi glove chociaż pewnie nie jedna z nas o tym zapomina, teraz taką rękawicę kupiłam również swojej przyjaciółce co jest 6 miesiącu a o tym zapomina, bo zdrowa mam to fajna mama ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070585 przez antosia
USG 4G robi kolosalny efekt. Tutaj masz cennik i opisane jak to wygląda - multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Nie ma się nad czym zastanawiać. Widzisz powierzchnię ciała dziecka, jego zachowanie, ruchu - niesamowite. Kiedyś myślałam, że samo 3G robi już mega różnicę i faktycznie tak było. I takie rzeczy polecam załatwiać w miejscach z nowoczesnym sprzętem - tak to wygląda w Multimedzie. Ale to najlepiej zadzwoń i omów się na konkretny termin. Wszystko powinno być w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 8 miesiąc temu #1071230 przez antosia
W Multimedzie w Wawie. Polecam USG 4D. Robi kolosalne wrażenie. Już 3D przy poprzednim dziecku było mega doświadczeniem, a teraz to już w ogóle. Bo jednak to wygląda niesamowicie. Kształt dziecka, twarz. Zdecydowanie warto. Ale niech to się odbędzie w miejscu, w którym mają porządne sprzęt, podejście, nie będziesz siedzieć w kolejce przez godzinę. Powodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 4 tygodni temu #1080974 przez Meri
Cześć kobietki.
W którym tygodniu dokładnie miałyście połówkowe?
W mojej przychodni Pani doktor odesłała mnie do doktora z tej samej przychodni żebym się zapisała. Na 12 stycznia ( będę wtedy już 23+6) ......
Powiedziała, że badanie można wykonać do 24 tygodnia.
Chciałam więc was zapytać, kiedy wy kobietki miałyście połówkowe?
Boje się, że to trochę za późno...
Do tej pory miałam standardowe usg plus badanie wziernikiem medycznie.com.pl/kategoria/ginekologia/wzierniki/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl