BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 2 tygodni temu #641347 przez Joanna
rybka ano własnie :lol: wspaniale, że Mateo przesypia Ci nocki :woohoo:

koni odpoczniecie sobie z Kacperkiem :) a wstydzić się nie masz czego, najważniejsze, że idziesz na wizyte i wyleczysz zęby :)


uciekamy nad morze, pogoda śliiiiiczna :)


buziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641651 przez Koni
Joanna jak wypad nad morze? Czekam na jakieś zdjęcia :)

A zęba się wstydzę w końcu poszłam od stycznia tak z nim chodzę :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641661 przez chłopek
koni ja jak sie pytałam o prace to kazyd chce staz pracy a skad jak ja studiowałam
juz sie zastanawiamy czy nie wyjechac? ale najlepirj zeby moj miał prace zaklepaną albo zeby ktos znajomy był zeby mial sie gfzie zatrzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #641794 przez Joanna
elo, elo :blink:


jaką mamy straszną pogodę, ciemno, zimno i w ogóle...od niedzieli ma się rozpogodzić, echh :silly:

koni nad morzem byliśmy całe 10 minut, bo wiało i było okropnie zimno :cheer:
także żadna frajda, teraz pojedziemy dopiero jak będzie powyżej 20 stopni, tak to nie ma sensu :blush:


dzisiaj bujniemy się na zakupy, musimy kupić Alicji bucki,jakieś adidaski:)
mamy jeszcze do odebrania blender, przyda mi się przy robieniu posiłków dla Niuńki :lol:
lookniemy też za rzeczami potrzebnymi do wyjazdu w góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641812 przez Koni
Cześć ;)

Jaka jestem padnięta :( Kacperek całą noc poplakiwal przez sen więc pewnie go ząbki męczyły :(

A wczoraj się zapomniałam pochwalić że Kacper już sam się wspina na nogi ;) a do tego zaliczyliśmy już pierwszą kupke na nocnik bo sisiu to już kilka razy zrobił :)

Joanna właśnie u nas przeważnie jest zimno i wietrznie nad morzem :angry:

chlopek niestety w Polsce zawsze od młodych ludzi chcieli doświadczenia choć nie mieli kiedy go zdobyć.
A wyjechać macie gdzie?

Ok uciekam bo zaraz do pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641827 przez Natalia^^
Hej dziewczęta.

Trochę mnie nie było ale nadrobiłam.

Koni
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nam dziś wyszła jedynka:-) tata zauważył jest z siebie bardzo dumny :) tak więc mamy 5 ząbków

Chłopek strasznie mi przykro, zobaczcie zaraz wszystkie wyjedziecie za garanicę. maskara.
To jest Polska.

ja czytając was jakie macie problemy z pracą doceniam bardziej że łukasz bardzo dba o interesy, choć również z zagranicy przywozi częsci.


Joanna widzę że szykujecie sie na wyjazd a kiedy bo nie pamiętam?? My jutro rano jedziemy do Francji;-) Ja dziś mam dużo pracy wiec nie wejdę już do was.

życzę wam udanego weekendu. Buzki dla dzieciaczków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641901 przez Joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Francja elegancja, hihi
super, mam nadzieję, że kiedyś też tam wyjdziemy :)
jedziecie do znajomych czy po raz pierwszy w nieznane?:)

my tak powoli kompletujemy rzeczy na wyjazd, ale jedziemy dopiero 1 lipca, więc na spokojnie :woohoo:




koni gratulacje, ja jeszcze nie mam nocniczka dla Alicji :) dostanie na roczek
a Wy macie jakiś grający czy zwykły?

w ogóle na roczek moja rodzinka zrzuca się na rowerek dla Alutki, my kupimy ten nocnik z fishera, jeszcze planujemy kupić Małej
allegro.pl/fisher-price-gadajaca-kuchnia...069-i3185190819.html
a inni pewnie dadzą jakiegoś pieniążka :blush:
przyda się chociażby na same obuwie dla Alicji na jesień czy zimę, bo trochę kosztują :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641971 przez Natalia^^
Joanna my jedziemy do znajomych, trochę się boje 13 godzin autem z dzieckiem... hmmm zobaczymy

A nocniczek mamy zwykły ale grający za 12 zł:-) i mamy też fisher ale Jaś woli siedzieć na tym zwykłym. Może jak jeszcze podrośnie. Teraz bawi się wkładem grającym i służu mu do siedzenia przed tv:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #641994 przez chłopek
koni własnie nie mamy gdzie wyjechac:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #642380 przez Joanna
my już po zakupach :)
blender super, kupilismy dla Ali sukieneczkę i adidaski disney'a :)
póki nie chodzi jak znalazł, jak będzie chodzić to kupimy jej profilaktyczne buciki, ale to pewnie dopiero na jesień wypadnie, wcześniej trzeba będzie zaopatrzyć się w specjalne kapciuchy :blink:

dziewczynki kiedyś już chyba pytałam, jakie Wy macie buciki dla dzieciaczków?
chłopek, natalia jako doświadczone mamy jakie ubieracie buty?


zakupy o mało źle się nie skończył, myślałam, że padne z wrażeni :cheer:
ubieraliśmy Alicji kurtkę i czapkę w hipermarkecie na ławce, położyłam torbę, bo musiałam wyjąć rzeczy spod wózka, zagadałam się z mężem i torba została :ohmy: :ohmy:
a w niej telefon, portfel z pieniędzmi, zorientowałam kilka metrów dalej, najpierw zaczęłam krzyczeć, że ktoś mi ją ukradł a potem kazałam biec mężowi do tej ławki
na szczęście leżała, nikt jej nie wziął a ludzi było full :cheer: :unsure:

a to Alusiowe zakupki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #642689 przez Koni
Idę zaraz spać bo mi się oczy zamykają! Oby dzisiaj Kacper dał mi pospać!

Joanna my nie mamy zwykłego nocniczka tylko taki z miękką deseczką przypominający normalną toaletę potem tą deskę się ściąga i można używać na ubikacji bo często te normalne deski są zbyt duże :) Nocniczek nasz też nie gra :P

A wygląda tak:



Zakupy super i strasznie mi się adidaski podobają! Ile za nie dałaś i gdzie kupiłaś?

Natalia udanego wyjazdu do Francji!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #642819 przez Joanna
koni spodobał mi się Wasz nocnik :) powiedz kochana ile taki kosztuje w przeliczeniu na złotówki?
adidaski kupiliśmy w ccc, na pewno kojarzysz tą sieć z obuwiem :) zapłaciliśmy 60 złotych:)
potem będziemy kupować profilaktyczne, podobały nam się Lasockiego i Bartka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #643074 przez Koni
Joanna oczywiście że kojarzę ccc :) może też takie Kacperkowi kupię bo mi ostatnio z Clarksa buta zgubił :angry:

A za nocnik placiliśmy niecałe 20€ czyki ok 80zł a i tą przykrywkę później jak się na kryje to używa się jako stoleczek żeby dziecku łatwiej było się wdrapac na toaletę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #643209 przez Joanna
koni Kochana, ja jednak jadę jutro oddać te bucki...one nie są dla naszych dzieci, tylko i wyłączynie profilowane z atestami...była u mnie moja sąsiadeczka, doświadczone kobieta i ona kupowała swojej córce tylko buty bartka i jeszcze jakieś
potem opiekowała się dwójką dzieci, ktróre chodziły w taki bucikach jak kupiłam dla Ali albo w ogóle po kimś i teraz mają koślawe kolana :(
faktycznie te zwykłe buty nie mają nawet profilowanych wkładek i 'nie oddychają'
myślałam,że na teraz wystarczą, ale Alicja chce chodzić...jutro kupimy jej specjalne kapcie, bo ślizga się w skarpetkach i boi się stawiać kroki, przeze mnie nie może zacząć chodzić :dry:
poczytałam też opinie w internecie min. Pawła Zawitkowskiego i faktycznie jak tylko dziecko samo zaczyna wstawać musże być specjalne buciki
te kapcie które kupimy w sumie wyglądają jak sandałki, są kolorowe i będą od razu na lato :)
poszukamy może elefanten albo befado
coś na wzór takich
allegro.pl/ShowItem2.php?item=3196793095...id=16&ars_rule_id=84



a tutaj filmik, pomocny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #643844 przez Joanna
ale ciiiisza :lol:


pogoda się zrobiła, to wszyscy na dworzu pewnie :blush:


zakupy bez szału, mąż kupił sobie spodnie a dla mnie nic nie było, bez kitu :unsure:
nie udało się kupić bucików dla Ali, ale już wiemy, że chcemy dokładnie takie

znalazłam sklep, który sprzedaje takie bucki- firma TOMBUT także w poniedziałek pojedziemy kupić :)


a u nas sukces, bo Alicja zasnęła w łóżeczku, yupi :kiss: jeszcze chwilę poczekamy i trzeba będzie sprzedać leżaczek, już nie będziemy jej w nim lulać :side:


lecę dalej sprzątać :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl