BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #646367 przez dzidostwo
Hej, troche nie pisałam ale natchnienia brakowało..

Samopoczucie ok, tylko dziś przy tym upale było mi ciężko, bo nie dość że Niunia usnęła dopiero 30 minut temu na pierwsą i chyba ostatnią drzemkę, więc przez ten czas trochę się umęczyłam :)

teraz gotuję Amelce zupkę na piersi z kurczaka, obrałam jej ziemniaczki marchewkę, wrzuciłam świeżej pietruszki zaraz dorzucę brokułka, trochę posoliłam wrzuciłąm nawet nie 1/4 kostki rosołowej tak dla smaku i bedzie zupcia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646692 przez Madeline
Hej kochane :)

Ale dzis cieplutko bylo :D U nas 30 stopni w cieniu :D Moj Olusiek cale popoludnie na dworzu spedzil, a jak go bralam do domu to w ryk :P Hehe wcale w domu siedziec nie chce :D Cwaniaczek moj maly :laugh:

Mowimy: "tata", "baba", malo, bo malo, ale zdaza sie "mama", ostatnio powiedzial "bam". Pokazujemy paluszkiem tam gdzie chcemy isc lub cos wziac. Chodzimy za paluszki i przy pomocy pchacza, raczkujemy jak nie jestesmy pewni, to chlaps na dupsko i raczkujemy :D Jemy prawie wszystko, w ograniczonych ilosciach i po trochu dodajemy nowe skladniki. Olusiowi wychodza 3 u gory, obie. Biedaczek jest wykonczony tymi zebami :( Strasznie mu dokuczaja :(

Dzidostwo ciezko tak w ciazy na tym upale nie? Nas Bogu dzieki ominelo w tej ciazy, moze w nastepnej tez bedziemy chodzic w upale z brzuszkiem. A Ty masz jakis brzuszek juz? Widac cos?

Iwonka o matko, ale drogie buty :(

Kasiulka gratuluje 4 zabka, rozumiem 4 na dole? Ale sobie poszalejesz w tym miesiacu :D

Magda znam to. Moja tesciowa tez ma inne podejscie do malego i jego wychowania. Ostatnio nawet malego po lapkach klepala, co mi to sie bardzo nie podobalo. Taki maluszek nic nie rozumie a ona mowi, ze od malego trzeba go uczyc ze nie wolno. Moze i tak, ale nie klepac po lapkach :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646719 przez Natalia^^
Hej,

Melduję się, jest oki:-) wiecej opowiem jak wrocimy.

Joanna ja też chciałam identyczne tylko w bartku i dla chłopca k. Ale nie było swietny wybór. Bardzo dobre na nozki.

Kasiulka to faktycznie sporo wydatków. powodzenia na sesji i w szukaniu pracy

Ahh te wydatki wszystkie was rozumiem. Jasiowi kupiłam niedawno adidasy i sandalki ale udało sie w miarę tanio po 100 zł para. W trakcie jazdy zauważylam kolejnego ząbka wiec mamy 6 :laugh: Jaś zaczyna chodzić samodzielnie. był kochany w tej długiej jeździe jechalismy 12,5 h tak wiec byłam umęczona a on już zupełnie. Mamy tu wiele wrażen.

Buzki dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #646734 przez dzidostwo
Madelainewidać to mało powiedziane :) w ciągu trzech dni mnie tak pożądnie wywaliło i teraz w zasadzie stoi w miejscu :) juz pokazuję :):)


Tak wyglądał brzuchol 02.05

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646740 przez dzidostwo
tak wylądał 05.05


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646741 przez dzidostwo
a tak wyglądał 06.05 z rana


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646748 przez dzidostwo
Pamiętam że w zeszłym roku kwiecień maj były już upały, i w upale całą noc w maju wytrzymałam i w ogóle.. nie odczuwałam tego wtedy tak jak dziś, może dlatego że jest dziecko.. i zarówno brzdąc w brzuszku i Amelka zabierają moje siły :)

ale i tak nie ma co narzekać.. muszę się nacieszyć upałami bo jak polece to tam może ich nie być :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646900 przez Madeline
Dzidostwo kochana, ale Cie wysadzilo :D dzidzia dobrze sie rozwija :* mnie tez szybko wysadzilo z Olusiem. Kurcze ty jeszcze troche i jedziesz a ja czekam na ten sadny dzien 15 maja i wtedy sie wszystko dowiem czy jade do meza czy maz wraca :(

Natalia czekam na wiesci :*

Olus dzisiaj tak plakal przez sen, ze az mu lzy lecialy. Dalam mu Nurofen, ale zanim zaczal dzialac to lezal ze mna, tak wiec poszlismy spac dobrze po 1 :( Te 3 bardzo go bola, spuchniete ma, ale daleko do wyjscia :( dziewczyny czy przy zabkowaniu moze wystapic kaszel? Bo w zeszlym miesiacu wychodzily mu 2 u gory i mial kaszel teraz 3 u gory i tez ma kaszel. Tak sie zastanawiam czy to mozliwe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646996 przez Koni
Cześć dziewczyny :)

W końcu nam internet działa bez przerywania :) Jak to gościu stwierdził to wymienili nam wszystko co było możliwe.


dzidostwo fajny brzusio :) Ja też od 12 tygodnia miałam już widoczny :)

Madeline a może ten kaszel to od nadmiaru śliny? Kacperek tak mi pokasluje przy tych zabkach.

Natalia super że wakacje udane i brawa dla Jasia za samodzielnie chodzenie ;)

iwonka butki drogie ale w waszym przypadku bardzo ważne. A te nóżki się już trochę nsprawily?

magda eh tesciowe mają zawsze swoje racje :dry:

Joanna to kto teraz będzie pisać jak ciebie nie będzie? Wracaj szybko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646999 przez asia886
cześc dziewczyny

dzidostwo piekny brzuszek:-) aż dziw uwieżyć że to już rok prawie od porodu jak ten czas leci:-)


lenka tyłeczek ma piekny po tej robionej maści 2 dni i nie było nic. mamy 4 ząbki u góry na dole nic:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647015 przez Koni
Asia to dobrze że maść pomogła :)

Macie najgorsze zęby za sobą bo ponoc gorny przód jest najgorszy.

A my wczoraj kupiliśmy sokowirowke i będę robić teraz Kacperkowi sama soczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647362 przez Joanna
Cześć mamcie :)


koni :kiss:

dzidostwo ladnie dzidzia rośnie :) mnie 'wywaliło' w święta, a to był 14 tc :)
kiedy to było...

super, że Wam dzieciaczki już chodzą, jestem pełna podziwu :) niedawno się urodziły, a tu proszę :)



kompek naprawiony wraz z touchpadem za 200 zł, nic mu nie dolegało tylko coś się odłączyło :) wyczyścili go też od środka i powinno być dobrze :blink:

nam się w końcu udało kupić sandałki, idealne okazały się te befado, strzał w dziesątkę, miękkie, oddychające i wygodne, bo Ala wcale ich nie ściąga i ładnie w nich wstaje :)


u nas bez zmian, Ala ładnie się rozwija w mowie i w ogóle już taka mała panienka :)
cwaniara podgląda mnie z mężem, jak sobie buzi dajemy i się cieszy :lol: :blush:

gorzej z jedzeniem od kilku dni, musiałam wydłużyć przerwy między posiłkami a tym samym wyeliminować jeden...było 5 posiłków teraz mamy 4 :S potrafiła mi 2 razy w ciągu dnia zwymiotować a odkąd dostaje rzadziej jedzonko jest ok, aczkolwiek wybrzydza :silly:
trzeba namęczyć się aby zjadła prawie wszystko, bo dostaje ciut mniejsze porcje
a i tak marudzi :blush: znowu kaszki są 'be' :woohoo:

jutro mamy bierzmowanie w rodzinie, ale ja nie jadę z Alą do kościoła, 1,5 h nie wytrzyma mi na pewno...ostatnio ledwo mszę niedzielną znosi, a co dopiero tyle czasu :side:
pojedziemy od razu na kolację :blink:

u nas kolejny baaaardzo ciepły dzień, zdarza się, że po dwa razy wychodzimy na dwór, mieszkanie jest tak nagrzane, że szok :cheer:

na mnie czeka ogromna sterta prasowania rzeczy Alutkowych, masakra :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647373 przez Koni
Joanna pokaż butki!

Super że komp naprawiony i za rozsądną cenę.

Kacper jeszcze nie mówi żadnych słów ani nie chce powtarzać jedynie po swojemu. Za to staje przy wszystkim i wszyto łapie.

Mam nadzieje że załapię się na to ciepełko w Polsce!

Właśnie moje dziecko stoi koło mnie i ciąga mi za laptopa!

Kupiliście już jakiś nocnik?

Kapiś już ma na kącie mnóstwo siusiów i kilka kupek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647406 przez rybka19834
Hej kochane :)
Widze ze w pl cieplutko sie zrobiło...a u nas dzis tak leje ze szok!!!wiec nici ze spaceru,tylko moze szybciutko do sklepu po drobne zakupy...moj Mateo to jest kawał psotnika normalnie...popsuł nam wszystkie ladowarki do tel bo brał do buzi,wywala z szafek wszystko co tylko możliwe i ma fazę na lustro,wali w nie z całej siły az ściana cała chodzi,musimy je jakoś zabezpieczyć:/ poza tym jak zobaczy ze łazienka jest otwarta to leci do niej jak szalony i pierwsze co to w kibelku woda sie bawi,juz nie nadazam za nim normalnie..my na śniadanie jemy serek waniliowy,kanapecxki z poledwica z indyka,zupka,drugie danie,uwielbia paczki,zreszta jemy juz prawie wszystko- wczoraj nawet zjadł ze dwie frytki z mc Donalda heh i widać było ze mu smakowaly,a mleko pijemy juz tylko na noc...
Aaaa i Mateo zasuwa jak szalony jak go trzyma sie za rączki,i zaczyna sie udawać jak za jedna raczke:) ciekawe kiedy pójdzie na nogi ...

Iwonka no wlasnie jak tam stopki michasia???tak kochana mam tu cała najbliższa rodzine- mama tata siostra brat :)

Dzidostwo no widać juz brzuszek:) u mnie nikt sie nie kapowal ze jestem w ciazy do 5,5 miesiąca;)

Koni trzymam kciuki żebyś zalapala sie na ciepelko w pl;) sokowirowka dobra sprawa tylko znając mnie to bym porobila te soki jakiś czas a pozniej by mi sie nie chciało juz :) My nocniczka nie mamy jeszcze.

Joanna pokaz butki- super ze zakup sie udał:)

Madeline biedny olus,napewno mu zabki dokuczaja :(

Natalia brawo dla Jasia :)

Asia super ze lenki pupcia juz zdrowa :)

Kasiulka udanej sesji :*

Ok ja uciekam sprzątać chalupke...buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647473 przez Madeline
Kochane ale u nas cieplo. Olus caly dzien jest na dworzu :) Tylko od 11 do 15 jestesmy w domu i staramy sie byc troche w cieniu troche w sloncu :) teraz siedzi i klamerkami sie bawi a ja skonczylam kosic trawe w ogrodzie rodzicow :) A uwierzcie mi ogrod maja ogromny :p a co tam troche ruchu nie zaszkodzi :p az purpurowa jestem :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl