BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #643849 przez rybka19834
Hej mamuski!
U nas dzis piekna pogoda,więc pójdziemy pewnie troche do parku bo szkoda w domu siedzieć...a jutro do pracy masakra,tak sie nie chce...a dzis jesteśmy zaproszeni na parapetowke do znajomych ale raczej nie pójdziemy,zmęczona jestem i nie chce mi sie.musialabym dzieci do rodziców zawieść te pakowanie itd...…

Koni i Nateleczka gratuluje ze układa sie wam z mężczyznami...Natalia udanego pobytu we Francji...

Joanna my mamy buciki specjalne dla dzieci ktore zaczynaja chodzić,są całe ze skórki niecierpliwością bardzo i całe sie wyginaja,maly zasuwa w nich jak szalony,one są jak kapciuszki...nie widze innych butów dla niego..

Chłopek w pl to Przerabane,szkoda ze nie macie żadnego punktu zaczepienia za granica

Uciekam dziewczynki,miłego weekendu wam zycze.buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643870 przez Joanna
rybka dokładnie takie są te,które chcemy kupić :) ja może drugi raz wyjdę z Alicją na huśtawki koło 18.00 jak mąż pójdzie do pracy :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643915 przez Joanna
koni jakiej firmy jest nocnik Kacperka ?:)
ja zaczynam powoli przekonywać się do bardziej klasycznego niż tego grające z fisher price

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #643995 przez Koni
Joanna nasz nocniczek jest firmy babylo.

Butki fajne :) My mamy na razie butki ale tylko jedną parę bo drugą Kacperek zgubił :angry: a jak już wcześniej pisałam były z Clarksa.

rybka19834 zazdroszczę że masz do kogo dzieciaczki zawieść :)

A ja dzisiaj byłam 3h z Kacperkiem na spacerku :) Rozpieściłam się też drobnymi zakupami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644106 przez Joanna
koni fajne mają te buty marki clarks :) mi się podobają jeszcze fimry befado i jutro jedziemy mierzyć...jejku nie wiedziałam, że kupno pierwszych bucików będzie takim wyzwaniem :lol: albo ja przesadzam jak to bywa przy pierwszym dziecku, człowiek dmucha i chucha :woohoo:
okazało się, ze te różowe buciki tombut mam w domu :laugh: kiedyś dostałam w spadku w rodzinie tylko, że kremowe...założyłam Ali i w sumie są takie sztywne, w ogóle nie zginają się i dziwnie wyglądają, gorzej niż na zdjęciu
naczytałam się różnych poradników i faktycznie buciki muszą być miękkie, 'oddychające' lekko ponad kostkę z atestem 'zdrowa stopa'
takie są fajne
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644233 przez rybka19834
Koni butki z clarka są super,tu u mnie tez są...zObacz czy nie ma tam u ciebie firmy "stride rite" ja małemu conajmniej do dwoch lat będę buty tam kupować,nie są tanie ale naprawdę warto...podeszwa jest mieciutka itd widać ze wygodnie sie chodzi mateuszkowi :)
No powiem ci ze to duży plus jak mam gdzie dzieciaki podrzucic ...ale nie mam ochoty ostatnio nigdzie wychodzić :/
Co tam sobie kupilas????:)

Joanna Niom butki fajne,ale nie są za wysokie??nie beda uciskac Ali w kostkę???

My mamy takie butki,podaje wam linka:)

m.striderite.com/mt/www.striderite.com/s...owDefaultOption=true

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #644275 przez Joanna
rybcia są różne modele, to taki przykładowy :) dzisiaj jedziemy to wybierzemy te najlepsze, aby nie krępowały ruchu Alicji :) Wasze buciki są super, ale ja póki co szukam takich kapcio-sandałków, bo jednak głównie w domu Ala wstaje itd. na dworzu siedzi w wózku jeszcze :blink:
ja też ostatnio nie mam na nic siły, bez kitu :blush:
dzisiaj po południu jedziemy do rodziców, wstępujemy też po moją babcię, ma dzisiaj urodziny :)
ale najpierw idę z Alą do kościoła, potem mąż wstanie po robocie i idzie na późniejszą godzinę, musi się wyspowiadać, bo mamy bierzmowanie jego siostry :silly:
pogoda cudowna, także lekko się ubieramy, dla Ali obowiązkowo sukienka :lol:




uciekam na śniadanie, miłego dnia mamcie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644438 przez Koni
Cześć mamusie :)

Chyba tutaj tylko zostałam ja i Joanna a no i rybka

Gdzie wy się dziewczyny podziewacie?

U nas dzisiaj ładnie ale wiecznie a na 15 do pracy :angry: , jutro tak samo a potem 3 dni wolnego i kolejne 2 dni pracy i już urlop :D


Kacperek właśnie sobie śpi od godziny i pewnie zaraz wstanie :woohoo: Odkąd śpi w łóżeczku w ciągu dnia drzemki są zdecydowanie dłuższe. Już powoli zapominam jak to było go lulać w wózku w ciągu dnia.

Jak mały wstanie to dostanie obiad a potem nam naszykuje, zjemy i do pracy eh nie lubię tak pracować na późno a jeszcze nie mam dzisiaj autobusu więc czeka mnie godzinny spacer w tą i s powrotem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644460 przez Joanna
koni moja Ala też właśnie śpi i znowu w łożeczku :) także za niedługo leżaczek pójdzie w niepamięć :) powiem szczerze, że jakoś mi tak dziwnie...Ala z wszystkiego praktycznie wyrosła, a do mnie powoli dociera, że już jest taka dużą dziewczynką, za chwilę rok skończy...z jednej strony tęsknię za czasami kiedy dopiero co się urodziła i była taka malutka :blush: :blush:
taki spacerek dobrze Ci zrobi, ale przed pracą...po robocie człowiek już i tak jest padnięty
myśl o urlopie to migiem Ci czas zleci w pracy :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644818 przez Madeline
Hej kochane :)

Jestem, jestem z Wami caly czas, ale bylam u tesciowej na 5 dni. A tam nie bardzo chcialam wchodzic na komputer.

Jutro do pracy i maraton mi sie zacznie... :(

Chcialabym byc z malym dzien w dzien, bo on jest teraz w takim wieku, ze kazdy dzien to wielki skarb...

Ogolnie to bardzo brakuje mi meza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644981 przez Joanna
Kochane ja nie będę się odzywać przez jakiś czas, kompuetr jedzie do naprawy
także w środę będzie wiadomo czy jest sens go robić :silly:


buziaki dla Maluszków i korzystajcie z pięknej pogody!

ciao :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #644994 przez magda__kielce
Witam i bardzo was przepraszam ze sie tyle nie odzywalm
Ale jak pisalm kiedys ostatnio u na troche wszystko na wrjata:)
Ja chodze do pracy co prawda 3 razy w tygodniu ale Problem powstaje ze Barusia trzeba zawiesc przywiesc i cale jego manele wiec dodatkowo wszystko ze soba woze i nie koniecznie podoba mi sie wychowanie mojej tesciowej bo maly juz daje popalic po kilku tygodniach spedzonych u babci w zasadzie popoludniach bo do poludnia organizuje mu opieke, pozwala mu na to wszystko czego ja zabraniam i mamy teraz problem bo mamy w domu buntownika:)
CO do postempow to Brtus sam chodzi ale czasem potrzebuje sie podtrzymywac o czyjas dlon bo sie boji, mamy 3 zeba w koncu masakra niechcial sie przebic co tez odchprowalismy katraem inieprzespanymi nocami kilkanascie ich bylo traz lepiej ale 2 razy jeszcze sie budzi

Jeszcze nie nadrobilam waszych wpiow ale obiecuje poczytac
CO do buto to Barus chodzi w nike na rzepy ale juz sie rozgladam za czyms lzejszym ale mamy problem bo ma bardzo wysoka noge na podbiciu i nie chca wejsc mu prawie zadne buty i takim sposobem 4 pary nowych butow leza
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #645518 przez Kasiulka
hej mamusie :)
Ja nie mam za bardzoczasu żeby się odzywać.

Zuzi wyszedł 4 ząbek, teraz wychodzą jej też górne jedynki, jest strasznie marudna.
Czekam na nową maszynę do szycia, tak się z niej cieszę :) Jutro lub w środę do mnie przyjedzie :)
Poza tym mam mnóstwo roboty (i wydatków niestety), zbliżają się urodziny teściowej, szwagierki, dzień matki, imieniny męża dziadków, rocznica ślubu szwagierek obu, urodziny mojego brata , urodziny mojej siostry, imieniny teściowej. Nasza rocznica ślubu też wielkimi krokami się zbliża. Ech mówię Wam, zawsze się znajdą okazje do wydawania pieniędzy...

Na uczelni bardzo dużo się teraz dzieje. Sesja zbliża się nieuchronnie. Muszę pisać magisterkę. Mąż ma niedługo obronę.Trochę się tego nagromadziło.

Wysyłam CV do żłobków i przedszkoli. Może akurat się coś uda :)

Zuzia próbuje już sama chodzić. Ciekawe kiedy uda jej się postawić pierwsze pewne kroczki :)

Pozdrawiam Was gorąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646120 przez iwonka_wwa
Witam kochane i ja :-)

Czytam na biezaco ale pisac mi ciezko bo Michas mi ciagnie do komputera a jak mu nie dqje to wrzeszczy w nieboglosy. Wogole wszystko musi byc jak on chce bo inaczej ryk. A i zaczal w zeszla srode chodzic za raczki tak mu sie spidobalo ze woli chodzic niz byc na raczkach. Dobrze ze cieplo to wychodzimy na dworek i drepta. Wczoraj zmienilismy jux buciki bo wyrosl juz-buty za 160 zl i starczyly na 1,5 miesiaca. Masakra. My znow kupilismy w bartku. JOaNnaA ja uwazam ze nie przesadzasz z bucikami - my od urodzenia walczymy z krzywymi stopkami a mimo to nadal nie jest idealnie. Lepuej zapobiegac bo w starszym wieku coraz ciezej idzierehabilitacja. Facet to jak gra w noge to i tak czesto krzywia im sie nogi, ale dziewczynki w szczczegolnosci powinny byc zgrabne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #646163 przez iwonka_wwa
MADELINE wyobrazam sobie jak musi byc Ci ciezko zostawiac Olusia. Ale dobrze ze zostawiasz go z kims komu ufasz.
KASIULKA to faktycznie szykuje Wam sie imprez, my na Twoim miejscu bysmy nigdzie nue poszli bo z tym moim wychowawczym ledwo nie starcza nam do konca miesiqca. Maz sie chwyta roznych prac dodatkowych zeby dorobic. Naprawde ciezko.
NATALIA Francja super, pozazdroscic.
KONI juz niedlugo upragniony urlop, szybko zleci :)
RYBKA to u Ciebie cala rodzinka jest w Stanach? Fajnie, wszystkich masz przy sobie.

Jak kogos pominelam przepraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl