BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647558 przez Joanna
my niedawno wróciłyśmy z dworu, duszno i zbiera się na burzę
a jutro ma być taki sam, upalny dzień uwieńczony deszczem :lol:

rybka moja Ala jak widzi otwarte drzwi do łazienki do dostaje od razu przyspieszenia :lol: ale ostatnio mamy tak zorganizowany dzień, że nie ma kiedy włazić tam gdzie nie wolno :blush: albo jesteśmy na dworzu albo śpi bądź je czy też przez jakiś czas popatrzy na bajkę :woohoo:
u nas z tym jedzeniem pewnie jest gorzej od tego ciepła

madeline pewnie opalona jesteć, co? :)

natalia właśnie doczytałam, że Jasio dzielnie zniósł podróż :) mam nadzieję, że Ala również wytrzyma jadąc w góry :blush:

koni spakowana?:)
a buciki te ostatnie, które pokazywałam

jeszcze w razie czego, na chłodniejsze dni mamy takie butko-kapcio-skarpetki z abs'em :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647567 przez Joanna
z kolei nocnik nie z fisher price, nawet w sklepie mi go odradzono...wyglada bardziej jako zabawka i tak dzieci go traktują, a mi zależy nauczyć Alę załatwiac potrzeby do nocnika i powinna wiedziec, że do tego służy :) poza tym nie wiem jak zareagowałaby na te fanfary itd :blush:
zamawiamy taki komplecik
bądź w takim kolorze
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647815 przez Koni
Joanna coś ty ja jeszcze nawet nie ściągnęłam walizki! Wciąż się zastanawiam jak mam spakować 6 puszek mleka plus moje i Kacperka ciuchy w 15kg bagażu :angry:

Niedziele i poniedziałek przed wylotem mam wolny to wszystko popakuję :blush:

Butki fajne i nocniczek też mi się podoba :) Jest podobny do naszego bo my też mamy te wszystkie części tylko nasz jest bardziej jak prawdziwy kibelek i ma tą deseczkę miękką :lol:

Madeline zazdroszczę tego ciepła i trzymaj je dla nas!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #647877 przez rybka19834
Hej mamuski:)
U nas dzionek zlecial byle jak bo od rana padało,Mateo był marudny jak cholera,chciał spać a nie mógł zasnąć :/ dopiero jak wyszłam do sklepu to zasnął w wózku,pozniej zrobiłam pranie wyszłam na pól godz do parku z moimi chłopakami i zlecialo...oprocz tego Mateuszek ma bakterie w oku i zapuszczam mu kropelki ale trze te oko i cały czas czerwone...
Ja od jutra będę juz codziennie pracować ,mam nadzieje ze znajdę czas na pisanie z wami :)

Joanna Fajne buciki! A te drugie to juz wogole słotaśne :)kurcze wy juz nocniczek macie a ja nawet jeszcze o nim nie pomyślałam he he...

Koni fajnie ci odpoczniesz sobie;) daj spokój nie przejmuj sie teściowa,tym bardziej ze Jedziesz sama to jak ona sobie to wyobraża ze nie pójdziesz spać do mamy tylko do niej????

Madeline koszenie trawy uwielbiam!!!

Dziewczynki a co planujecie kupić dzieciom na dzien dziecka???bo ja nie ma
Zielonego pojęcia,musze jechać do sklepu na obczajke;) ok lecę sie myć i spacku papa kobietki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #647966 przez Joanna
rybka Kochana ja dopiero teraz kupuję nocnik Alicji, wcześniej nie widziałam po prostu sensu :) są różne szkoły i różni rodzice, jedni oduczają wcześniej inni później :blink:
w każdym razie nie wyobrażam sobie wysadzać na nocnik np. 7 miesięczne dziecko...

odnośnie dnia dziecka...na dniach chcemy kupić Alicji rowerek, to będzie prezent od razu na dzień dziecka i urodzinki :)

kurcze, wyskoczyła mi jakaś krosta na ustach, taka 'z zimna', pewnie to jakieś opryszczkowe :( mam nadzieję, że ni zaraziłam Alutki, bo rano normalnie dawałam jej buzi, a wieczorem badziewie wylazło, jak myślicie? słyszałam, że nie każde dziecko to łapie i rzadko zdarza się, żeby jakoś ciężko to przechodziło poza noworodkami
polezę do apteki coś na to kupić sobie, aby zeszło jak najszybciej :dry:


zaraz zjem śniadanie, umyję się i pójdziemy na dwór, na plac zabaw :) u nas już ponad 20 stopni, burza w nocy dała czadu, że aż 2 razy się obudziłam :lol:

a po południu bierzmowanie, a nie chce mi się jechać pomimo, że od raz w gościnę jedziemy z Alą, bo mąż musi do kościoła jeśli świadkiem jest :silly: :side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648004 przez Madeline
Dzis jeszcze wolne a potem 2 dni do pracy. My juz na dworzu 27 stopni jest. Dzis dzien opalania :D Kochane a macie jakis krem dla dzieci na to slonce? Bo chce kupic ale nie wiem jaki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #648077 przez Koni
Cześć dziewczyny :)

Kacper dzisiaj wstał o 7 dostał mleko i dospalismy do 8:45 ;) Chwilowo bawi się w łóżeczku a ja zjadłam śniadanko i piję kawkę a zaraz trzeba wstawać.

U nas za to z jakieś 5-10 stopni, okropny wiatr i ulewa :angry:

Ja też nie sadzalam Kacperka na nocnik do 10 miesiąca w sumie dopiero od dwóch tygodni siada ale nie którzy sadzaja dzoeci jak maja 2 lata choć dla mnie to dość późno. Ja bym chciał żeby Kacper mając 1, 5 roku potrafił wołać na nocnik bo to dla niego lepiej chodzić w majteczkach niż w zasikanej pieluszce.

Miałam iść dzisiaj do koleżanki i się zastanawiam bo leje jak nie wiem w sumie do miasta mnie T. zawiezie przed pracą a mq autobus nie mam daleko no ale na bank zmokne bo parasola nie da się otworzyć :dry:

rybka ty się nawet niewaz nie mieć dla nas czasu :silly:

A teraz robisz więcej czy już na stałe?

Joanna my na roczek też chcemy rowerek :)

Madeline my mamy z ziai z zeszlego roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648201 przez asia886
joanna ja mam identyczny komplet toaletki Lenki a powiem wam że teraz 13 ma być on w biedronce. ja kupiłam ten nocnik co Joanna pokazała w pepco za 28zł a w biedronce maja mieć każdą rzecz po 16zł wiec 2 pozostałe kupie w biedronce. a nocnik używamy już od 7.5 miesiąca wiec sporo czasu bardzo duzo w niego siusia Lenka i kupka jest za każdym razem na nociku. Lenka siusiu robi co 30minut bo dużo pije

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #648273 przez Joanna
koni około roku można próbować sadzać na nocnik, pewnie :) za późno też niedobrze, wiadomo :blink:


madeline my mamy ziajke 30 SPF z zeszłego roku, prawie całe opakowanie :)
w tym roku pewnie więcej pójdzie tego kremu, smarujemy się od kilku dni :)

asia oooo dzięki, że mi przypomniałaś o ofercie biedronkowej :)
nie zauważyłam tych nocników, aczkolwiek miałam gazetkę w ręku :)
na pewno kupię 3 elementy! :) nie będę zamawiać przez allegro, bo drożej wychodzi
dzisiaj byłamw pepco i były takie nocniki zielone i chyba nakładki na kibelek również, wszystko po 25 zł :blink:
udało mi się kupić super sweterek, taki biały z ozdobnymi kieszonkami i guzikami :)
super, bo takiego szukałam, taki a'la cardigan dłuższy i 100% bawełny :)
bardzo długo szukałam, a tu proszę w pepco na mnie czekał :woohoo:

byłyśmy w aptece dostałam krem na opryszczkę i absolutnie ona nie jest groźna dla Ali, uff odetchnęłam z ulgą
farmaceutka powiedziała mi, że rzadko dzieci się zarażają a jak już do tego dojdzie to mają krostkę tak jak dorośli, którą smaruje się specjalnym kremem
a ja się naczytałam głupot w necie jak zwykle i w nocy spałam niespokojnie :silly: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #649743 przez Natalia^^
No to witam się po uropie...

Zacznę od Was kochne.

Joanna ja też wolę zwykły nocnik mamy fisher ale Jaś nie lubi na nim siedzieć. I dokładnie traktuje jak zabawke albo jak krzesełko. rowerek fajna sprawa ale mi się szczerze te polskie nie podobaja, widać że to taka chinszczyzna i łatwo się psują :silly: Mój tato kupił dla Jasia w Niemczech taki bardzo fajny można potem sciągnąć ochraniacz i moze jeżdzić sam. Ale narazie nie sięga do pedałków.

Madeline krem mamy Lirene 30 bardzo fajny łatwo sie rozprowadza i ładnie pachnie. Stwierdziłam że 50 jest bez sensu bo my nie mamy az takiego słonca. ale bedę mu smarwoać dopiero przy duzym słoncu bo lekarz powiedział że przez filtr nie złapie wit D.

Koni odnośnie siusiania to my zaczynamy bez pieluszek ale na wakacjach było to niewygodne i chodził w pieluszce. Mam nadzieję że do konca wakacji zacznie wołać. :laugh:

asia super że Lenka już siusia na nocnik gratki dla Was. Spisałyście sie :kiss:



A nasze wakacje... No wszystko niby fajnie odwiedzić znajomych zobaczyc kilka innych rzeczy miejsc ale oni nie mają dzieci i było nam cięzko Jaś całymi dniami musiał być w kojcu bo strasznie bali sie o meble że pobrudzi:-( było mi go szkoda. Wiecej nie pojedziemy z nim biedaczek mó... ale był dzielny. Spał w kuchni bez okna bo nie było miejsca. jest mi przykro bo wiedzieli że Jaś przyjedzie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #649753 przez Joanna
natalia to dziwnych masz tych znajomych, tak się nie traktuje małego dziecka
nigdy więcej nie zatrzymałabym się u nich, ba nie zostałabym chwili dłużej po takim traktowaniu
może dobrze, że nie mają własnych dzieci, bo byłby biedne, oj biedne...

my dzisiaj kupiliśmy rowerek Hello Kitty i Alunia jest mega zadowolona :)
wiadomo, że z plastiku tak samo jak Wasz
jest solidnie zrobiony, wystarczy na potrzeby Ali :woohoo:
mamy w razie czego 2 lata gwarancji, wiadomo że posłuży nam tylko dwa sezony,
a potem kupi się inny :)
teraz czekamy tylko na pogodę i śmigamy, może nawet jutro się uda :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651090 przez dzidostwo
Coś tu pusto, za pusto :D Gdzie Wy się podziewiacie :D??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651114 przez Joanna
ja jestem, ale nie ma z kim pisać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651120 przez Madeline
Hej kochane

Ja tez juz jestem :)

Mi tak jakos smutno i teskno :( Dlatego nie pisze :(

A co slychac?

U nas powolutku do srody mam wolne, to troche pobede z moim niuniem :)

Ide za 2 tygodnie na przyjecie do chlopca i nie wiem co mam kupic. Zegarek czy mp4? Bo kasy niechce dawac. Doradzcie mi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651138 przez Joanna
madeline moze mp4? teraz taki sprzęt jest na topie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl