BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 10 miesiąc temu #676566 przez Madeline
Hej moje słoneczka :*

Aktualnie mamy przeprowadzke, idziemy na dom. Olus bedzie mial swój pokój i chce go tam nauczyć juz spania. Troche sie boje, ale mam nianie elektryczna i jak co to bede do niego w nocy biegać.

Ja pracuje od poniedziałku do niedzieli zaczynam od 5:30 a kończę między 17 a 21. Roznie. Nie Jest źle, tylko z malym mało czasu spedzam. To mnie najbardziej boli. A praca nie Jest zla. Siedze z tylkiem na krześle i sortuje ziemniaki. Kasa ladna. Do sierpnia opiekować sie bedzie malym jego chrzestna a potem albo opiekunka albo moja siostra. Pomyślimy.

Olus rosnie jak na drożdżach. Jak sie zapomni to stoi sam i zrobi parę kroków, ale jak mu sie przypomni, ze nikt go nie trzyma to chlaps na dupsko i raczkuje. Smiesznie to wygląda. Dzis bylismy pierwszy raz w restauracji to nawet był bardzo grzeczny i zaczepial kelnera. Machal mu rączka, puszczal oczka, wolal ee... Szkrabek moj. Ogolnie jest kochany. Po całym dniu nie odstępuje mnie na krok, ale mu sie nie dziwie, bo ja tez jestem steskniona :( wola najwięcej tata, troche mama, dada, bam i jak ktoś coś je to o mało z buzi mu tego nie wyciągnie, taki jest za jedzeniem :D uwielbia jesc.

Za 2 tygodnie mamy urlop z mezem i jedziemy do Pl wyprawic malemu urodzinki, szczepienie malego i sprawy z ubezpieczeniem zalatwic po tym wypadku.

Przepraszam, ze nie odpisze nikomu ale uciekam spac, bo jutro kolejny dzien przeprowadzki i koniec wolnego i od poniedziałku do pracy.

Pamiętajcie ze jestem z wami cały czas :*
Buziaki kochane :*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676629 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676687 przez Koni
Cześć dziewczyny :)

U nas jest tak piękna pogoda że cały czas na dworze jesteśmy :) Trzeba korzystać ile się da bo tutaj taka pogoda to rzadkość :P

Natalia gratulacje dla Jasia że tak pięknie sam zasypia :) Zazdroszczę że mały sam trzyma butle bo mój mały leniwiec nie chce :P Ostatnio mu na siłę daje żeby trzymał ale i tak za chwilę ląduje na podłodze :dry:

chłopek gratulacje dla męża. Pewnie kamień spadł ci z serca.

Madeline fajnie że tak wam się układa a z pokoikiem się nie przejmuj przyzwyczaisz się że mały śpi obok. Ja to teraz jak byłam w PL to męczyłam się ze spaniem z małym w jednym pokoju bo on jak tylko się na materacu przekręcałam to od razu się wiercił.
Super że Alex zaczyna chodzić :) My dalej za rączki i jakoś nie widzę żeby to był ulubiony sposób chodzenia Kacperka :D

Joanna ale Ci dobrze że mała daje tak pospać!


Nati co planujecie na roczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677119 przez nati.olsztyn
Koni, nic specjalnego nie planujemy. Robimy torta i zaprosimy rodziców i moje rodzeństwo na kawę i ciacho:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677746 przez Joanna
Hejo, hejo :lol:


madeline super, że Wam się układa :) szkoda, że z dala od rodziny :( w każdym razie oby tak dalej :)

koni ale Wam dobrze nad morzem, zazdroszcze :blush: my jeszcze nie byliśmy, bo gdy jest naprawdę bardzo ciepło i można jechać, to mąz jest w pracy...a nad morze opłaca się jechać autem, bo tak to można jechać godzinę tramwajem :side: ale już niedługo mężolek idzie na urlop to sobie odbijemy wszystko, będą góry, morze wspólne spacerki, wybierzemy się również do restauracji, a co! :)
kochana jak relacje z mężem, lepiej?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ostatnio jest ciężko z Alicją, jakoś nie chce zasypiać w dzień...kiedy przychodzi pora drzemki, a w zasadzie kiedy już mocno trze oczy albo głowa jej leci to kładziemy ją do łóżeczka i wtedy zaczyna się cyrk :dry: drze się w niebogłosy, histeryzuje...obłęd, prawie wymiotuje...wczoraj spała 30 minut i obudziła się z krzykiem, bardzo płakała :huh: pomimo, że była zmęczona nie dała się położyć, co chciałam zanieść ją do łóżeczka to płacz...więc zjadła i poszłyśmy na spacer
dziś zasnęła, ale też przez ponad godzinę marudziła, płakała, echhh

a u Was jak jest ze spaniem? dzieciaczki chętnie zasypiają w dzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678146 przez Koni
Joanna u nas już koniec dobrego bo dzisiaj deszczowo :P Za to plecy mam całe czerwone i w nocy piekły :P

W góry którego wyjeżdżacie?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do zasypiania to Kacper śpi ładnie i ma dwie drzemki. Pierwsza zaraz po 2 śniadaniu a druga tak między 15 a 16 i trwa 1h-1,5h. Jedno co zauważyłam że czym jest bardziej zmęczony tym większą histerie odstawia jak ma iść spać. Ja go kładę do łóżeczka a jak wychodzę to jest płacz a po chwili się uspokaja i kręci się w łóżeczku po czym zasypia a jak zaśnie to go poprawiamy :)

Może Ali ząbki idą że tak się zachowuje? Ile ma już ząbków?

Eh tak mi brak powera że czeka na mnie sterta prania Kacperkowego a ja nie mam sił się za to zabrać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678184 przez Natalia^^
Witam, wczesnym rankiem.

Oboje jestesmy wyspani. Jaś ładnie spał do 7.00. A sen choćby krótki a nie przerwany jest najlepszy.
Jesteśmy u mojej mamy, dziś Ł. wraca wiec jedziemy do domu, trzeba zrobić zakupy.
Moje plecy to porażka, korzonki mnie strasznie bolą i jeszcze dostałam jakiś nerwoból pod łopatką. biorę tabletki mam nadzieje że w tym tyg mi przejdzie.

Joanna odnośnie spania to różnie to bywa. Na ogół w dzień jest go trudniej uśpić. U nas to jest tak że kładę Jasia na boczku w stronę ściany. On przytula się do kocyka ale raczej kilka razy wstaje i chce mnie zagadywać. Ja na niego nie patrze i bez słowa go odkładam. Ale nie zostawiam go samego siedzę na krzesełku obok a jak jest bardzo niespokojny to kładę na ramię swoją rękę. Przeważnie trwa to około 20 min choć zdarza się że zasypia wcześniej albo też histeryzuje, ale to chyba zależy od samopoczucia. Teraz wychodzi mu ząbek i brzydko zasypiał. Ale mam nadzieję że tak z miesiąc bedzie zasypiał pięknie :)

Koni fajowo nad tym morzem. Ja tez bym chciała ale mamy trochę wydatków i chyba w tym roku odpada, no może na jakiś weekend pojedziemy.

A wiecie co zamówiłam sobie lakiery hybrydowe, dziś sobie zrobię. Zobaczymy jak to się sprawdzi. bo na moich paznokciach to wszystko słabo się trzyma. Robiłam kiedyś ale generalnie na stopach je mam. Na stopach to lubie bo przez miesiąc wyglądają ładnie. Kto wie może znowy zaczne robić pazurki po domach... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678454 przez dzidostwo
Hejka!!||stęskniłyście się troche za mną :D???

jestem w ogóle nie czasowa... nie mam czasu na nic, na prawde nie potrafie sie tiu zorganizowac.. nie mam pojecia czemu.. brakuje mi tu przyjaciół, z kim mopglabym sobie pogadac o wszytstkim i o niczym jak w Polsce...

Amelka ma rok za sobą, od wczoraj wieczór sama wstaje, i robi od 3-5 krokow i pada, ale co najlepsze, usilnie sama wstaje i proboje dalej, ja jej nie zmuszam robi to z wlasnej woli,. ciesze sie bo jej siie to podoba i za kazdym razem sie smieje :)||

nie moze sie przystosowac do czasu tutejszego i spi w caly swiat dosłownie.. a poza tym wszytsko w najlepszym porzadku !!

14 lipca lecę z Amelką na szczepienie do Polski i przy okazji skorzystam z tygodniowej wizyty w Polsce i do lekarza sobie tam pojde moze poznam płeć juz :D:D Tu na Usg czekam na list, wiec nie wiem ile to potrwa..!!!


a teraz mykam zupkę niuni robic poki spi, musze was w koncu nadrobic !!|


aaa Madeline ciesze sie ze jestescie razem :*:**:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678641 przez Joanna
witam się i ja :lol:


mam chwilę spokoju, bo przez ponad 2h obrabiałam się w kuchni :silly:
zrobiłam ciacho, bo jak tylko Alicja wstanie jedziemy do moich rodziów i babci :side:
potem obiady dla Ali, dla nas obiad i zleciało aż kręgosłup mnie rozbolał :dry:

jutro muszę wstać po 6.00, obudzić Niunię i jechać do przychodni zapisać sie do rehabilitanta...pewnie masa ludzi będzie, pełno staruszków :S może ktoś mnie przepuści jak zobaczy marudzącą i krzyczącą Alutkę :laugh: zobaczymy jak to wyjdzie

koni wyjeżdżamy 1 lipca, także już niedługo :) niestety musimy kota zabrać ze sobą, moja sąsiadka jednak też idzie na urlop i wyjeżdża, więc nie zajmie się kotem...
nie ma kto przychodzić i karmić Puśki, a teściowa odpada, bo sama pewnie wyjeżdża albo znajdzie potem 100 różnych pomysłów na to jak jej trzeba odwdzięczyć się, ech

Ładnie Kacperek śpi,u nas jest tylko jedna drzemka już od dawna właściwie...
zębów u Alicji nie widać, mamy dwie dolne jedynki i tyle póki co
aczkolwiek mam wrażenie, ze u góry coś się przebija, ale to już trwa z 2 miesiace ;)

natalia oj, nerwobóle są bardzo uciążliwe...oby Ci szybko przeszło :)

dzidostwo super, że Wam się wszystko układa :)ciekawe czy tym razem będzie chłopiec :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678931 przez Madeline
Hejka kochane

Ja tak tylko na szybko.

Zostało nam 12 dni i wyjezdzamy do Pl na 2 tygodnie urlopu.

Juz sie doczekac nie moge :D

U nas wszystko dobrze, przeprowadzamy sie na dom, juz prawie mamy koniec.

Olus w ciagu dnia ciezko zasypia, przewaznie teraz w wozku, a na noc bez najmniejszego problemu. Wychodza mu kolejne zabki i ciagle wola tata, nic za mama nie teskni :( Nie no smieje sie, teskni, ale bardziej woli slowo tata :D

Coraz czesciej stoi sam, jemy wszystko, no prawie, ale ostatnio nawet dalam mu polizac chipsa, o matko jaki byl zdziwiony :D Inny smak :D Musze kombinowac z mlekiem bo w ogole nie chce pic, ale poki co daje sie oszukac :P Obiadki je razem z nami (tzn. z ciocia bo my jestesmy do wieczora w pracy).

Buziaki dla Was od nas :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679190 przez asia886
hej dziewczyny:-) dzisiaj dla nas ważny dzień:-)

rok temu o tej godzinie byłam już na pogotowiu 2 godziny katg spacery po korytarzu i na porodówkę Lenka przyszła na świat o 13:25:-) 12.06.2012 roku:-) poród nie był straszny tylko bóle krzyżowe nie czułam w ogóle skurczy i poród ostatnią faze III trwał tylko 10 minut więc szybko urodziłam /Lenke mój największy skarb życia:-)


Wszystkiego najlepszego dla mojego skarba:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679259 przez blue01
a wiec wszystkiego najlepszego dla Lenki:)niech rosnie duzo i bedzie szczesliwa:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #679375 przez Joanna
100 lat dla Lenki i Filipka i mnóstwo buziaków od Alicji :kiss:

o dziwo też bardzo dobrze wspominam poród, w sumie nic mnie nie interesowało tylko jak najszybciej chciałam zobaczyć Alę, byłam strasznie podekscytowana szczerze mówiąc :)
dopiero jak wróciłam do domu po jakimś czasie dokładnie przeanalizowałam cały poród, haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679713 przez Koni
Witamy :)

Też ślemy życzenia dla Lenki i Filipka :kiss: Niech rosną zdrowo i dają dużo radości rodzicom :)


Joanna to mało macie jeszcze ząbków :) U nas już 5 i coś mi się zdaje że kolejny idzie bo z jedzeniem jest kiepsko :dry:

Dzisiaj Kacper pospał do 9:30 więc poranną drzemkę pominął a teraz właśnie lula i jak wstanie to mu dam obiad bo chyba po kanapce o 10 rano obiad o 13 był za wcześnie więc zacznę mu podawać o 15 zobaczymy czy zje :S

Jutro Kacperek idzie pierwszy raz do opiekunki na 2h i mam stresa :( Musieliśmy kogoś znaleźć bo koleżanka która nam go pilnowała nie zawsze ma czas bo pracuje a teraz dodatkowo ma jeszcze dziewczynkę do pilnowania i jutro do niej idzie a mój mąż pracuje na 18 a ja do 19 więc nie ma co z małym zrobić tak więc musieliśmy kogoś znaleźć. Numer dostałam od dziewczyny której dzieckiem się pani opiekowała i była zadowolona, dzisiaj się z nią widzieliśmy więc mam nadzieje że będzie dobrze.

Teraz lecę robić zupę i w końcu poprasować Kacperka pranie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #679750 przez Joanna
koni Ala je średnio co 4 h, jak dawałam częściej to potrafiła zwymiotować
także dziecko samo sobie reguluje ilość jedzenia/picia :)
u nas obiadek jest o 13.00-13.30 :)
ząbali faktycznie mamy mało :lol:
też denerwowałabym się na Twoim miejscu, ale będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl