BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 11 miesiąc temu #665055 przez iwonka_wwa
Kochane, ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Matki!

Ja od wczoraj jestem u taty i siostry. Nie wiem czy Wam pisałam, ale siostra jest w ciąży - 22 tydz i od czwartku jest na zwolnieniu. Ma już skurcze i ciągle twardnieje jej brzuch, lekarz kazała jej leżeć plackiem, bo może urodzić. Biedna jest taka zestresowana, płacze ciągle. Więc mój mąż wrócił do domu a ja z Michasiem zostaliśmy dotrzymać jej towarzystwa.

Michaś znów buntuje się jak go przewijam, jak kłade go na plecach to jest wrzask aż się zanosi. Masakra, az po prostu odechciewa się tego przewijania :/ To samo jest w wannie. Usiąść jeszcze usiądzie ale położyć się nie da.

koni super że Kacperek taki grzeczniutki!

nataleczka pewnie że pamiętamy, dobrze że się w końcu odezwałaś i gratuluję domu. Teściowie teraz mieszkają z Wami, czy tylko się dołożyli do kupna?

natalia fajnie że tak miło spędziliście czas, może to początek jakiejś pozytywnej zmiany? Mam też pytanie w związku z moją siostrą - kiedy Ty Jasia urodziłaś, tzn w którym tygodniu i jak to w ogóle wyglądało, co się działo że tak wcześnie urodziłaś?

hea torcik naprawdę super!

dzidostwo fajnie że w końcu z mężem! Byłaś już na pierwszym USG, wszystko dobrze? Mam nadzieje że jak się już zaaklimatyzujesz będziesz o nas pamiętać :)

Kolorowych senków kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665311 przez Hea
Hej wszystkim:)

U nas też pogoda straszna, zimno i pada.
W ten weekend miałam zjazd w szkole to w sumie i tak czas miałam zajęty.

Joanna na cały tort nałożyłam ubitą śmietanę normalnie nakładałam łyżką i rozsmarowywałam taką specjalną plastikową szpatułką, z drugiej strony miała takie rowki więc na koniec tą drugą stroną przejechałam i stąd te fale na torcie. Można też rozprowadzać zwykłym dużym nożem. Tylko co jakiś czas trzeba moczyć w wodzie te narzędzie żeby śmietana się do niego nie przyklejała. A później posypałam żółtym maczkiem, który kupiłam razem z figurkami: allegro.pl/maczek-zolty-posypka-tort-dek...tis-i3217157040.html

nataleczka_92 hej :) Też Cie pamiętam

Dziękuje, za pochwały :laugh: Zrobienie takiego tortu to na prawdę nic trudnego i jest o wiele tańsze także do dzieła dziewczyny! :)

Natalia^^ to może już będzie wszystko ok? skoro zaczął się starać

Witaj dzidostwo :)

iwonka_wwa u nas też Wiktor już od jakiś dwóch miesięcy nie chce leżeć jak go przewijam ale u nas dobrym sposobem jest dać mu coś fajnego, np jakąś zabawkę, tubkę kremu ewentualnie jak już nic nie pomaga to nawet zakazany pilot do tv...wtedy jest zajęty tą rzeczą i można go położyć i przewinąć.
A Twoja siostra to najważniejsze żeby leżała i się nie denerwowała, teraz każdy dzień się liczy...moja siostra urodziła swoich dwóch synów w 32 tygodniu, wszystko było z nimi ok ale przez pierwszy miesiąc musieli być w inkubatorze i był strach o nich, na szczęście wszystko teraz jest ok, Patryk ma już 4 lata i normalnie się rozwija a Hubert ma 8 miesięcy i też prawidłowo się rozwija. Miejmy nadzieję, że u Twojej siostry też będzie wszystko ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665523 przez Joanna
iwonka dokładnie, siostra powinna dużo odpoczywać, a jak ma Ciebie przy sobie to stres powinien być ograniczony do minimum, chociaż to tak łatwo powiedzić...
pamiętam, że na szkole rodzenia babeczka wspominała, że w przypadku przedwczesnego porodu najlepiej wytrwać chociaż do 32 tc, wtedy są ogromne szanse na zdrowego dzidziusia, co prawda wcześniak, ale już poradziłby sobie
to pierwsza ciąża Twojej siostry? szyjka skraca się, czy jest ok?
trzymam kciuki, teraz jest tyle sposobów na zahamowanie skurczy i mam nadzieję, że Twojej siostrze pomogą :kiss:

hea rozumiem, dzięki :) wczoraj rozmawiałam z mężem i stwierdził, że to za dużo zabawy i nie znajdę czasu żeby sama zrobić Alicji torta, więc lepiej będzie zamówić :side:
no zobaczymy :silly:


u nas pogoda całkiek, całkiem :woohoo: duszno także będzie burza z deszczem jak zwykle ;)
Alicja śpi od 15 minut, jak wstanie może uda nam się wyjść na rowerek :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665727 przez EwelinaB87
Kochane mamusie mam nietypową proźbę, czy byłybyście w stanie wysłać mi wymiary stópek waszych dzieci??
jest to mi bardzo potrzebne ponieważ tworzę całkiem ciekawe buciki na szydełku, możecie zobaczyć je tutaj:
szydelkowania.blogspot.com/
Interesują mnie najbardziej takie informacje:
płeć, wiek, długość stópki, szerokość w palcach, obwód kostki,

Mam nadzieję że kilka z was będzie w stanie mi pomóc,
BARDZO BYŁABYM WDZIĘCZNA,
info najlepiej wysłać mi na PM, zeby wam nie zaśmiecac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665794 przez Joanna
miałam dylemat, ale w końcu wybrałam
te zabaweczki kupimy Alicji na dzień dziecka , co myślicie?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666133 przez Koni
Cześć mamusie :)

My już s powrotem w Irlandii a jutro powrót do szarej rzeczywistości czyli do pracy :dry:

Kacper od dwóch dni płaczliwy i marudny :( Nawet jak chce coś zjeść i pcha do buźki to zaraz ryk tak go te zęby męczą :( Mogły by się już przebić!

Kupiliśmy małemu już prezent na urodzinki :)

Dostanie taki rowerek :D Dzisiaj już były przymiarki i mały zadowolony :lol:




Ja też życzę mamusią wszystkiego najlepszego z okazji ich święta :) Niestety ja nawet życzeń nie dostałam bo mąż stwierdził że Kacperek jest za malutki na świętowanie :(

iwonka Natalia urodziła w 31 tc bo miała za wysokie ciśnienie.

Nataleczka gratulacje domku :) Odwiedzaj nas częściej!

Joanna super zabawki :) Kacper ma tą wieżyczkę z chicco i próbuje już ją składać a jak mu kółko nie chce wejść to się wkurza :P

Muszę się pochwalić że już 3 tygodnie nie mamy kupki w pampersie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666477 przez Kasiulka
Koni rower świetny :) on ma dasazek? dobrze widzę? genialna sprawa :) nie martw się , za rok Kacperek już sam namaluje Ci laurkę i Cię wyściska :) w oczach dziecka już teraz możesz zobaczyć cały ten ogrom miłości :) jeszcze się naświętujemy :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666549 przez dzidostwo
Jonna może nie na zawsze, ale kto wie.. wszytsko się okaże w praniu..

Łoo powiem Wam że wczoraj bardzo mi sie w głowie kręciło, nawet nie iwem czemu..

Amelka jeszce lula sobie ale nie wiem jak długo, bo wiercą w blokach bo je remontują to wali echem ładnie po ścianach... ale póki co śpi juz godzinkę... oby jak najdłużej, pogoda dziś taka sobie, co prawda nie byłam na dworze ale przez okno widzę..

Zapomniałam Wam napisać że kuzynka mojego męża w końcu urodziłą bliźniaki tutaj Xavery i Oliver :) (jeden z nich będzie mój :D ale jescze nie wiem który) jeden urodził się z wagą 3700 coś a drugi 2770 więc ogromna różnica, noi jeden taty drugi mamy :)

a ja co siedzę sobie dziś, jutro pojadę się zarejestrować do tego lekarza no i niunię moją.. kurcze jeszcze 8 dni i Amelka będzie miała roczek :D:D ale zleciało.. a za pół roku drugi bobas się urodzi :) ehm ale to leci a dopiero co trzymałam ją na rękach gy się urodziła, aż łezka się kręci :(

W ogóle jestem zła, bo wysłałąm paczkę w piątek przed wylotem , w w zeszły piątek powinna być a jej do tej pory nie ma ;/ i nie wiem co się z nią dzieje ;/ a tm miałąm i kaszki dla Amelki i leki i wszytsko ;/ no komedia.. a na dodatek D wczoraj sie rozchorował.. i trzeba bedzie zasówać do apteki po coś..

hh do dupy :)


zappomniałam co miałam pisać, ajk sobie przypomnę to napiszę :P

Miłego dnia :*

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666659 przez rybka19834
Hej kochane!!!!
U nas w porządku tylko wszystko szybko szybko:/ nie nadazam za niczym..wieczorem jak sie poloze do łóżka to odrazu zasypiam a juz kilka razy przymierzalam sie zeby do was napisać...i ostatnio co weekend mamy gości ale juz w tym tyg koniec potrzebuje troche czasu dla siebie dla dzieci...planuje wyjazd na farme tam dzieci moga karmic tam zwierzęta itd...
Pracuje juz ostatni tydz,będę chodzić tylko na dwa dni tak jak wcześniej bo nie wyrabiam juz ze wszystkim...za cieżko jest:-/
Ja jeszcze bye wiem jak roczek bedziemy robic,napewno w domu cos zorganizujemy...a planuje kupić mateuszkowi takie autko
m.toysrus.com/skava/static/product.html?...2F%2Fwww.toysrus.com

Moj Mateo nadal ma 2 zabki tylko heh.i ma alergie okropna,2 razy byliśmy u lekarza,strasznie trze oczy i ma całe czerwone dostaliśmy kropelki ale nie pomagały więc mamy drugie i dodatkowo syrop do picia...mam nadzieje ze juz w czerwcu drzewa przestaną pylic i będzie ok ...poza tym mieliśmy strasznego wirusa:/ Mateo miał gorączkę Non stop przez 3 dni a na 4 dzien wysypalo go na całym ciele i goraczka znikła...lekarz mówiła ze raz w życiu to sie przechodzi:)

Joanna fajne zabaweczki...ja to bardzo duzo sie kupuje bo Mateusz wogole sie nimi nie interesuje...ostatnio ma fazę bawić sie samochodzikiem i jeździ po całej chałupie heh

Koni fajny rowerek- przyszlosciowy ;) no wlasnie jak tam z mężem? Zatesknil za tobą????

Nataleczka miło ze sie odezwalas :)

Natalia super ze u ciebie lepiej !!!

Hea torcik piękny ale ja to nie mam weny na pieczenie ciast- to nie dla mnie hehe;)

Dzidostwo boze naprawdę tez czas leci jeszcze troche i będzie drugie bejbi na świecie masakra:)

Dziewczynki pewnie kogoś pominelam bo nie pamietam juz co kto pisał przepraszam z góry :) pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco;) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666661 przez [email protected]
Hej Dziewczyny
Jestem Sarna z wątku listopadówek 2011
Biore udziałą w konkursie fotograficznym i moze, o ile mi pomozecie, mam sznase na wygraną :)
bardzo was proszę o kliknięcie w gwiazdki pod zdjęciem

drogiwnieznane.pl/foto2/main.php?g2_itemId=31

głos moża oddać tylko jeden raz
Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666706 przez Joanna
koni fajny rowerek, ale dosyć drogi :) nasz kosztował 170 złotych i to była maksymalna dla nas cena, bo prawdopodobnie w przyszłym roku Ala dostanie rowerek biegowy albo jeździk, zobaczymy :blink: póki co hello kitty spisuje się bardzo dobrze, zobaczymy czy Alicja w przyszłym roku będzie chciała nim jeździć sama :side:
super, ze Kacper ogarnia nocnik :lol:
ja póki co nasz schowałam, spróbujemy jak Alicja zacznie sama chodzić i będzie więcj rozumieć :woohoo:
nie perzejmuj się, ja też nic nie dostałam na dzien matki,ale tak jak kasiulka
mówi, dziesi są naszym największym prezentem :) dzisiaj Ala nie widziała mnie jakis czas, bo byłam na mieście, potem w domu obiad szykowałam...bawiła się z mężem na łóżku w sypialni i jak do nich poszłam, usiadłam to od razu doskoczyla do mnie z uśmiechem, wyciągnęła rączki
i chciała się przybliżyć/utulić i takie właśnie momenty są dla nas bezcenne :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


rybka super autko :) Mateuszek miał 3 dniówkę? jejku biedactwo, Ala nigdy nie miałą gorączki tfu tfu
jakiś wyjazd na pewno dobrze by Wam zrobił :)

dzidostwo fajnie, że już razem jesteście :)


lecę komponować obiadki dla Alutki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666852 przez Kasiulka
Rybka bardzo Ci współczuję ze Mateuszek tak przychorowal, i jeszcze ta alergia. Na pewno jesteś wykończona :( super pomysł z tym wyjazdem na farmę :) też bym sobie pojechała. Może po sesji gdzieś sie ruszymy :)

Ale mam dziś dzień mówię Wam dziewczyny... Od wczorajszego wieczora nie mam pokarmu, chyba natura daje mi wyraźny sygnał, ze czas skończyć karmienie.takie zmiany w trakcie sesji.... Noc była ciężka, Zuzia chciała mleka a tu nic :( za to dzisiejszy dzień bardzo dzielnie znosi , jakby rozumiała co się dzieje. Także podjęliśmy decyzję ze nawet jeśli to tymczasowe braki laktacji to już odstawiamy Zuzie na dobre. Ciekawe jak dziś w nocy będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666898 przez Madeline
Hej kochane

Chyba o nas tez zapomnieliscie.

Powiem tylko po krotce, ze jestem w Danii od 19 maja, razem z mezem, po drodze mielismy wypadek samochodowy, samochod jest do kasacji, ale nam ani malemu nic sie nie stalo. Facet z naprzeciwka zasnal za kierownica i w nas wjechal i gdyby nie moj maz, to by juz nas nie bylo :(

Ja chodze do pracy od 20 maja a malym zajmuje sie jego ciocia.

Jak bede miala wiecej czasu to napisze.

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667170 przez Kasiulka
MAdeline jakie to szczęście że już jesteście wszyscy razem :) ALe ten wypadek to jakaś okropna sprawa :( Chwała Bogu że wyszliście z tego bez szwanku i że Aleksowi nic się nie stało! Mogę się tylko domyślaać ile Was to strachu kosztowało! Odzywaj się częściej jak tylko będziesz miała szanse~! Pamiętamy o Tobie, o Was :) Buziaki dla Aleksa!

Zuzia ma gorączkę i czuwamy... Matko dzisiejszy dzień jest na prawdę beznadziejny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667585 przez rybka19834
Madeline oczywiście ze pamiętamy o was:) jakże moglybysmy zapomnieć;)
Dzieki Bogu ze nic wam sie nie stało!!!!!nspusz jak tam wrazenia zagranica,jak sie podoba itd????

Kasiulka jak zuzia????dalej gorączkuje????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl