BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 5 miesiąc temu #776031 przez blue01
iwonka,ja to bym sie cieszyla gdybym miala teraz chlopaka:)bo mam trzy kobitki i sam jeden synio,przydalby sie jeszcze jeden facet :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776064 przez iwonka_wwa
BLUE szalona :-D No to w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie. Ja mezowi wczoraj tez oznajmilam ze nie tak szybko jak po Michasiu, ale w przyszlosci bedziemy sie jeszcze starac o dziewczynke. Nie byl zachwycony, ale jak finanse pozwola to dzieci przeciez sama radosc. Fajnie vy bylo miec gromadke ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782104 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie!
blue Jeszcze nie wszystko stracone;)Moja druga kreska przy obecnej ciazy byla mega cieniem cienia kreski na poczatku... @ brak?
iwonka Gratulacje Synka!:) Jak Ty sie czujesz? I jak dajesz rade?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783282 przez blue01
heheh Nati,ja juz jestem w polowie nastepnego cyklu,w ciagu weekendu ma sie pojawic owu,tamten cykl troche sie opoznil ale przyszla @,byla tylko przez dwa dni,ale nie jestem w ciazy,jeszcze nie:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785151 przez Madeline
Hej kochane :*
Oto jestem i ja :D
Od dziś jestem z Olusiem w domu. I poki co nie będę pracować. My zaczniemy się starać o druga dzidzie w przyszłym roku kolo września. Bo kolo czerwca dopiero chce odstawic tabletki anty.
Gratuluję wszystkim mamusiom wspaniałych dzieci i tych w brzuszkach :*
Buziaki kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #786498 przez Joanna
hej mamcie :)

a u nas odwrotnie, ja wracam do pracy, a w zasadzie aktualnie poszukuję :)
z kolei Alicja od poniedziałku będzie przyzwyczajać się do żłobka, sama się sobie dziwie, ale chyba dojrzałam i jestem gotowa na zmiany. Wierzę, że Alicja zaklimatyzuje się i będzie wszystko dobrze!
dzisiaj byliśmy na rozpoznaniu, wzięliśmy potrzebne papiery do wypełnienia, a od przyszlego tygodnia przez 14 dni Ala będzie chodzić do dzieci na 1-2 h, a potem będziemy wydłużać czas :blink: żłobek fajny, panie przesympatyczne, dzieci mają rytmike, język angielki i wiele innych zajęć, ale w formie zabawy oczywiście. Potem jest możliwość przejścia do przedszkola w tej samej placówce, jedzonko mogę prznosić swoje i płacić za sam żłobek.
martwią mnie tylko choroby, bo jednak nigdy nawet gorączki nie miała, ale cóż...

kochane czy któraś z Was oddaje / oddała dziecko do żłobka?


buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786638 przez blue01
ja jeszcze siedze do przyszlego listopada z natalka w domu,a potem mysle,ze juz zakwalifikuje sie do przedszkola:)no chyba,ze dzidź nastepny sie pojawi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #789502 przez dzidostwo
Hej, mam chwile dla Was, urodzilam miesiac wczesniej, dostalam plamienia lekkiego, I nie wiedzialam co jest grane I poszlam sie polozyc I po dwoch minutach poszly mi wody, Milam ich tyke ze lalo sie I lalo... . wiec po porodzie ubylo mi kilo wiecej takze daze 59
Obecnie.. maly rodzil sie dwie godziny wiec szybko bez znieczulen I innych zastrzykow ogolnie trafilam Na porodowke z rozwarciem cztery cm, wiec szybko pieknie, wazyl 2764 I 48 cm wiec mniejszy od Amelki.. teraz do pierwszego jest ze mna mama, pozniej Na swietta tescie przylatuja, ale mysle zee jakbym byla sama to dalabym sobie rade, Amelia caluje robi Cady jam placze przytula oglada paluszki, wiec jest grzeczna Kubus sip je sip je... no I ogolnoe to komedia byla z tym porodem ... Bo nix nice mialam naszykowane
Ogolnie w niedziele sie wprowadzilismy I bylismy w Tracie kladzenia paneli.. a w srode rodzilam, wiec w tym dniu rano sobie skrecilam lozeczko, I wstawilam jedno pranie malego, wieczorem skladalam suche I mine wzielo....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790632 przez blue01
o zesz,gratuluje!!!!!!!!!!!kto by przypuszczal,ze tak szybko i w miare bezproblemowo pojdzie,dlugo siedzieliscie w szpitalu?strasznie malenka kruszynke urodzilas:)a ja jutro bede testowac ,@ ma byc w czwartek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790669 przez Madeline
Hej kochane moje :*

Dzidostwo jeszcze raz gratuluje maluszka :*

Blue tzn że wy planujecie kolejne?

U nas Olus ostatnio nauczył się powtarzać "dzieki" śmiesznie mu to wychodzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791367 przez blue01
Madeline no chcialabym miec jeszcze chlopca jednego:),dzis testowalam,to jest moj 10 dpo i na poczatku byla delikatna kreska a potem zniknela zaraz,wiec albo za wczesnie albo nici z ciazy,w czwartek powtarzam test





a to moj wykres,co sadzicie?


ovufriend.pl/graph/32ec50ad49d0d825b997715334ad6592

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791733 przez dzidostwo
Blue byliśmy nie całe 3 dni w szpitalu, z racji ze mały malutko jadł i miał żółtaczke i był naświetlany przez 2 dni..

dziekuje Madeline to super że Oluś tak ładnie mówi, Amelka oprócz gadki po swojemu to bardzo dużo mówi też już normalnych słó, mówią że szybko zacznie móić... :)
Blue szcezrze podziwiam za taką sumienność w kalendarzyku ja to do tego głowy bym nie miałą nawet nie bardzo to rozumiem :) ale z tego co wiem to jak najdłużej niech się utrzymuje w poziomie to kto wie może "ktoś" z tego bedzie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792632 przez blue01
ja pierd....m,pomyslalam sobie a co mi tam,jutro przyjdzie @,zrobie sobie test,no i zrobilam i wiecie co?druga kreska wyszla w ciagu minuty?tylko,ze jest baaaardzo ale to bardzo blada,jakby co mam drugi test wiec powtorze rano,na razie nie chce sie cieszyc bo martwi mnie ta moja tempka niestety,jak sie nie podniesie to klapa i juz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792643 przez dzidostwo
Blue "Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że sie uda"
nie ma co sie zamartwiac bo kto wie moze juz tam w głebi brzszka iedzi dzidziolek araczej pływa :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #792819 przez Madeline
Hej kochane :*

Niestety dowiedziałam się lub stety, że wracam do pracy od grudnia. Szkoda trochę, bo cieszylam się z tego że w końcu trochę z nim pobede.

A co u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl