BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

10 lata 2 miesiąc temu #836948 przez blue01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836966 przez Natalia^^
Blue to jako pierwsza składam ci gratulacje... :-) co do herbaty też niedawno Jaś na siebie ściągnął miałam ogromne wyrzuty sumienie bo zostawiłam herbatę na ławie. ma trzy blizny na brzuchu wielkości paznokcia dorosłego :-( mam nadzieję że znikną. Ale chyba ma to po mnie bo ja w wieku 2 lat też się poparzyłam tyle że ja mam kontretną bliznę na przedramieniu...

Jaś smoka odrzucił koło roku z powodu pleśniawek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #836970 przez Natalia^^
Blue tak jeszcze korzystając z okazji chciałam zapytać o uczucia towarzyszące kolejnej ciąży. Ja byłam bardzo szczęśliwa pełna emocji zniecierpliwiona ciekawi mnie jak bardzo różni się kolejna ciąża od pierwszej. Czy podchodzi się to tego mniej emocjonalnie i jakie obawy są przy kolejnych ciążach.

Zawsze marzyła mi się duża rodzina z 3 dzieci, bardzo chciałabym mieć jeszcze dzieci. Ale czas pokaże najpierw muszę zrobić cos dla siebie no i bez ślubu nie ma mowy... :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837191 przez blue01
Natalia, powiem ci jedno, czy to pierwsza czy kolejna ciaza to radosc jest taka sama, ja sie boje jeszcze cieszyc bo mam momentami silne bole brzucha, termin @ byl na 10.02, wiec to wszystko swieze, jeszcze tak calkowicie do mnie nie dotarlo ;) , a na poparzenia najlepsza masc Alantan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837525 przez nati.olsztyn
blue Kochana, Ogromniaste gratulacje!!! Cieszę się że Wam się udało:-)
Dawid też miał przygodę z wrzatkiem w sierpniu, ma blizne na klatce piersiowej tak ok 2/3cm, na szczęście już prawie nic nie widać. I u nas też alantan bardzo pomógł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837579 przez blue01
Ach te nasze dzieci, no nie da sie calkowicie upilnowac, dzieki dziewczyny, jutro rano powtarzam test dla, pewnosci :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837591 przez nati.olsztyn
blue Daj znać i pokaż test;-) Jeszcze raz gratuluję!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837608 przez Natalia^^
my używaliśmy sorcoseryl tez nam bardzo pomógł.

Blue czekamy z niecierpliwością :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837641 przez blue01
Kreska blada ale wyszla od razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837643 przez blue01
Nie wrzuce zdjecia bo pisze z tabletu a tu nie umiem zmienic rozmiaru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838391 przez Natalia^^
Hejo. Jas sie macie?? a w szczególności Ty Blue??

U nas jakoś leci... Jaś roście jak na drożdżach. Nie chce mówić. Wiem że by potrafił bo jak się zapomni to woła kotka Leon albo Dziadziu... Naprawde nie wiem kiedy zacznie mówić coś wiecej poza "nie ma" "nie" "tu" "tam" "jest" "mama" i inne tekie... `

A tak ogólnie to u nas nie ciekawie. Strasznie się nie dogadujemy postanowiłam wyjechać do mieszkania po mojej babci. wynajmuję tam pokoje studentom i a jeden pokój jest mojej siostry. Potrzebujemy wakacji. jadę na miesiąc. może kiedy pobędzie trochę sam doceni jaką ma rodzinę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838414 przez blue01
O to nieciekawie znow masz, ale masz racje, wyjedz, odpocznij,moze zmadrzeje, a ja dzis bylam zrobic bete, po piatej powinny byc juz wyniki, poszlam bo zmartwily mnie dzis klucia jajnikow jak na okres, pomimo, ze tempka w gorze, cycole bola :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838583 przez Natalia^^
wszystko bedzie dobrze... bardzo Ci zazdroszczę. Bardzo pozytywnie wspominam okres ciązy 30 tyg krótki choć przyjemny :-)

napisz koniecznie jak tam beta :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838921 przez nati.olsztyn
blue Trzymam kciuki! Musi być dobrze! Mnie przez kilka pierwszych tygodni brzuch bolał jak przed @ i to podobno normalne. Daj znać jak beta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838959 przez blue01
Dziewczyny, no wlasnie, beta wynosi 0.10, za wczesnie bylo na radosc, no coz, od nastepnego cyklu trzeba zakasac rekawy, nie pocieszajcie mnie bo nie jestem zalamana :) :) ,@ jeszcze nie ma, temka wciaz wysoko ale mysle, ze niedlugo spadnie, kwestia dwoch dni, zobaczymy.A co do ciazy ogolnie to uwielbialam jak maluch sie wiercil, to bylo niesamowite ;) ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl