BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057298 przez Heathera
Hej hej
Ostatnio tu nie zaglądałam a tu tyle nowości :)

Natalia i nati.olsztyn Gratulacje :)

Chłopek domek prezentuje się mega, zazdroszczę :) ooo i będziecie się starać o 4 maluszka fajnie :)

Madeline też macie fajnie jak domek kupiliście :) i super rodzeństwo :)

A u nas też są zmiany...Młoda ma juz ponad 11 miesięcy ale chodzi tylko przy meblach i przy chodziku. Zębow dalej 0 :D poszła w ślady brata bo mu wyszły po roczku :P noooo i chyba jestem znowu w ciąży :P 2 dni temu robiłam test ale wyszedł cień cienia. Dzisiaj mam termin @ więc jutro rano znowu zrobię test i zobaczymy. Chcieliśmy trojkę dzieci tylko miało być gdzieś za pół roku, alllle tak wyszło ;p 1,7 roku różnicy będzie między najmłodszymi...więc no ciekawe jak to będzie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057322 przez chłopek
Heathera gratki, ja mam miedzy ksawerym a seba 17 miesięcy bedzie dobrze
Wczoraj bylam tatuaz zrobic :) to juz drugi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057327 przez Natalia^^
Heathera To tylko gratulowac :) powtórz test i daj znać :) to termin na kiedy? Będziesz zimowa mamusia :) u nas termin na 14 wrzesień ale lekarz mówi ze to jest termin dla ciąży pojedynczej. Wiec dla nas idealnie byłoby na koniec sierpnia ewentualnie nie wcześniej niż 10 sierpień.

Chłopek podziwiam podobno to miejsce bardzo boli... choć pewnie nie jak poród :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057328 przez chłopek
Natalia boli cholernie,.ale porod faktycznie gorszy.
Robil godzinę czasu, jak by robil troche dluzej to bym nie dala rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057331 przez Natalia^^
Podobają mi się tatuaże ale jeszcze się nie odwazylam do tej pory. Może kiedyś razem z mężem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057357 przez Heathera
Chłopek wow super :) Ja mam na nadgarstku ale tylko napis czarny bez koloru, mały. Myślę trochę żeby go poprawić bo robiłam go jeszcze w liceum i teraz est trochę taki rozlany ale nie wiem jak mogę go zmienic bo nie chce mieć nic dużego

Natalia to u Cb bliźniaki ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057359 przez Natalia^^
Heathera dokładnie. Trochę poszalalam z owulacja :laugh: u mnie tez bladziochy wyszły 4/5 dni przed @ i beta rosła jak szalona :cheer: ostatnio jakiś wysyp bliźniaków. Mój lekarz ma 4 blizniacze ciążę 1 z trojaczkami :laugh:
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057369 przez Heathera
Nati wooo to nieźle :) Będzie więcej do kochania :) Ja też bym mogła mieć bliźniaki ale w 1 albo 2 ciaży właśnie bo tera jak mam już 2 dzieci trochę kiepsko mieć kolejną 2kę gdzie Werka jeszcze taka mała jest...i tak nie wiem co to będzie :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057371 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057376 przez nati.olsztyn
Wow :woohoo: Dziewczyny, co tu się dzieje!!! :-) cudowne wieści! :-) heathera Natalia ogromnie gratuluję i bardzo się cieszę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057379 przez Natalia^^
Wszystko mi się usunęło :(

Heathera widziałam test. Ewidentnie dwie kreseczki :) kolejny to chyba formalność. Gratki :)

Trójka to wyzwanie a co dopiero czwórka :) Heathera życzę Ci jednej fasolki... ;)

Mój szok był ogromny kiedy dowiedziałam się o 2 fasolkach. To jest ogromne wyzwanie. Ale Jaś duży napewno będzie pomagał :)
Dziewczyny wiecie jak mi trudno było się zdecydować na 2 dziecko... Jaś juz taki samodzielny. Wam trochę zazdroszczę bo nie macie dużej przerwy między dziećmi. Ja się boję zaczynać od nowa i to podwójnie. :blush:

Nati dziękuję :kiss: ja tobie też gratuluję. Podczytuje wasz wątek na staraczkach. Chciałam dołączyć... nie zdążyłam :laugh:
Ty masz na sierpień czy lipiec?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057380 przez Natalia^^
Ahh ta matematyka :laugh: to ewidentnie sierpień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057382 przez nati.olsztyn
Natalia Dziękuję! Dobrze liczysz:) połowa sierpnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057392 przez Heathera
Natalia poradzisz sobie :) Ja też sporo zwlekałam z drugim bo różnica jest 4 lat. Musiałam wszystko przypominać sobie od nowa bo po takim czasie pozapominalam ale szybko wszystko ogarnęła bo w pamięci coś tam jeszcze zostało. Wiktor jest dla mnie bardzo pomocny bo nawet teraz mała ma okres że tylko za mamą i lecie za mną nawet do WC. A jak jest brat to się z nią bawi i mam czasem nawet 2 godziny spokoju :D Ty będziesz miała bliźniaki i 5 lat różnicy to jeszcze lepiej bo starszak bardziej pomoże. :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057393 przez Heathera
Za to trzecie to stwierdziłam że wolę mniejsza różnice wieku. Będzie więcej roboty ale się odchowa, warsztat się zamknie hehe bo 4 to juz nie chcemy i rzeczy się poddaje i dzieci pójdą do przedszkola a ja do pracy wrócę bo na razie to i tak nie opłaca mi się wracać na opiekunki tyle bym wydała że by mi nic prawie nie zostało. Tylko chciałam rodzin na wiosnę i różnica by była 2 albo ponad 2 lata ale ze nas w walentynki poniosło to o :D haha



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl