BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

7 lata 1 miesiąc temu #1057394 przez Heathera
nati.olsztyn czerwcowe mamuśki szaleją:D

Ale do mnie to w sumie jeszcze nie dochodzi, nie mam objawów za bardzo tak jak poprzednio



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057395 przez Natalia^^
Heathera to faktycznie udane walentynki :)
Ja tez myślę że wiosną to idealny czas. Jasia urodziłam w marcu. Kwiecień Maj tez super. :) ale cóż ja też się przeliczylam bo myślałam że trochę dłużej nam to zejdzie no min z 6 cykli a tu bach i po 1 :)

Boje się lata :unsure: nie wiem co mnie czeka. Lekarz przypomina na każdej wizycie aby się nastawila na szpital między 24 a 28 tyg i juz do końca poleże. To jest dla mnie okropna wizja :( lato w szpitalu bez synka ... Beznadziejnie słabo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057396 przez Heathera
Natalia ja dwójkę mam wiosennych bo Wiktor koniec maja a Werka 1 kwietnia i właśnie takie terminy najlepsze no ale nic trzeba będzie te lato jakoś przecięrpieć z brzuchem...
Współczuję wizji szpitala...ale to musi tak być na bank ? Bo jakoś kuzynka rodziła bliźniaki i w szpitalu nie leżała z tego co kojarzę.
Jakoś trzeba będzie to znieść dla maluchów



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057399 przez Natalia^^
Ja liczę na jakiś cud. I jeśli nie będę musiała leżeć to będzie dla nad ogromne szczęście. Lekarz tak mnie chyba chce psychicznie do tego przygotować ponieważ ryzyko jest ogromne. Z Jasiem miałam zatrucie ciążowe i stan przedrzucawkowy i dlatego Jaś urodził się w 30 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057400 przez Heathera
Aa to może dlatego
Ja w sumi3 się boję urodzić za wcześnie bo Wiktor w 38 a werka w 37 urodzona. I w obydwu przypadkach miałam cholestaze a z Werką miałam takie okropne wyniki że chcieli ciążę wywoływać ale jak już dotarła do szpitala to wyszło że sama się pcha



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057413 przez Natalia^^
Cholestaza to coś z wątroba? Skóra swędzi? To też ciekawe ciąże miałaś... no ja się śmieje ze chyba nie mogę mieć nudnej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057414 przez Heathera
Tak właśnie chodzi o wątrobę i o żółć. Z wiktorem to tak się masakrycznie drapalam aż do krwi i wyszło wtedy że to jest to a z Werką to jak tylko trochę zaczęłam się drapać to sama wyniki sobie zrobiłam i były podwyższone i dostałam leki i się na szczęście już nie drapalam ale pobrali mi wyniki nie pamiętam dokładnie, nie próby wątrobie tylko coś innego z tym związane i właśnie one było dużo ponad normę. Teraz pewnie tez będę to miała. Na szczęście to pod koniec dopiero wychodzi ciąży ale myślę żeby od początku wprowadzić dietę lekkostrawna to może coś pomoże bo też mogło to mieć wpływ że szybciej urodziłam.
Hehe no to pewnie dlatego żebyśmy się tak nie nudziły w tych ciazach :D



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057436 przez Kasiulka
Kochane!

Gratulacje serdeczne! Co za wysyp bobasków! :) Przyznam szczerze, że z tego wrażenia aż sama zrobiłam wczoraj test :silly: :lol: :cheer:
Prawda jest taka , że coraz częściej myślimy o trzecim maluchu :) Z drugiej strony wygodnie się już zaczyna robić. Hanka za chwilę 14 miesięcy- chodzi i ma 6 zębów co jako wciąż karmiąca niestety odczuwam :blink: :blush: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natalia przytulam Cię w myślach! WIem, że sobie poradzisz. Jaśko to już duży chłopak, będzie fenomenalnym starszym bratem, a Ty doskonałą mamą!

Heathera nie martw sięna zapas! Moja mama 2 pierwsze ciąże przechodziła kiepsko (moich braci), a jak była w 3 ciąży czyli ze mną to rozkwitła i góry mogłą przenosić czego Tobie życzę :)

Madeline Twoje chłopaki to mają fryzury! SUper mają włoski. :) śliczne dzieciaczki macie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057440 przez Natalia^^
Kasiulka :) ależ ty masz cuda w domu :) śliczne dziewczynki :kiss:

Podziwiam mamusie które mają lub chcą mieć więcej niż 2 dzieci. To jest tak ogromne wyzwanie... oczywiście szczęście również wiadomo :) szczerze gdyby nie szczęśliwy traf nie sądzę abym się zdecydowała na trójkę :) ale tak mieliśmy widocznie " u Góry" zapisane :) śmiejemy się że zawarcie małżeństwa nam pobłogosławilo :lol:

Jak fajnie tu z wami znów porozmawiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057442 przez Heathera
Kasiulka mi się wydaje że im później tym właśnie gorzej sie zdecydować na drugie a jeszcze gorzej na trzecie dziecko. Mi było trudno się przestawić jak Wiktor już był taki samodzielnym 4 latkiem a tu trzeba było znowu do pieluch wrócić dlatego na 3 szybciej się zdecydowaliśmy:p
Prawdziwe gwiazdy masz w domu :)

Natalia w ogóle fajnie się złożyło że w tym samym czasie kilka z nas znowu jest w ciąży:)
a mi s wydaje że nie będzie tak źle z trójka hehe ale zobaczymy jak się urodzi wtedy pewnie dadzą mi popalić :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057443 przez Natalia^^
Heathera napewno nie będzie lekko ale będzie też cudownie zarazem :) dobrze ze teraz macie mniejsza różnice.

Wiecie nie wiem jak to jest mieć 2 dzieci a tu odrazu będę miała trojeczke :) chciałabym żebyście mnie dobrze zrozumiały... ja zazdroszczę mamą które maja siłę na 3 i więcej dzieci... to ogromne szczęście i duma dla rodziców.
Ja jednak odczuwam lęk ze się totalnie nie odnajde. I że coś stracę... :dry: wiem ze macierzyństwo to oddanie się dzieciom i robi się wszystko dla ich dobra kosztem nawet siebie. Ale jakaś egoistka przeze mnie jednak przemawia. :whistle:
Pewnie po porodzie zapomnę o moich obawach
I wszystko się zamieni w ogromną miłość... jednakże jakoś ostatnio mam takie przemyślenia dość ciężkie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057444 przez chłopek
Natalia^^dasz rade. Na jednej grupie dziewczyna, tez spodziewa sie blizniakow, ma corcie 2 letnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057445 przez chłopek
Ja nadal zastanawiam sie nad 4, ksawery.ciagle sie pyta czy bedzie 2 siostra, bo.musi byc porowno chłopaków i dziewczyn. Narazie odstawiam tabletki anty i po 4 miesiacach dzialamy zobaczymy co wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057448 przez Heathera
Natalia spokojnie dasz radę. Na początku będzie najgorzej ale z czasem dzieci będą co raz bardziej samodzielne. Ja teraz przy dwójce mam normalnie czas dla siebie 3 razy w tygodniu chodziłam na fitness, co raz to do jakies kolezanki albo na kawe do cukierni. Co drugi weekend dorabiam w sklepie. I wtedy tatuś siedział z dziećmi. A nawet jak go nie ma to udaje mi się wyrwać w dzień trochę czasu dla siebie bo dzieciaki razem się bawią :) Gdybym ciągle zajmowała sie dziećmi nie myśląc o sobie to bym zwariowała :D Najgorsze jest chyba pierwsze pół roku dziecka potem już co raz lepiej :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057476 przez Kasiulka
Napisałam taki długi post i mi skasowało :blush:

Dzięki dziewczyny!

Każda różnica wieku ma swoje plusy i minusy to na pewno. A druga ciąża zleciała mi tak szybko jakby trwała najwyżej 3 miesiące ;) Rok z Hanką po drugiej stronie brzucha tak samo szybko przeleciał. Nie wiem kiedy to się stało.

A co do trójki dzieci... Moja mama, która ma nas 4 zawsze powtarzała, że najciężej jest jak masz 1 lub dwójkę. Kiedy pojawia się już 3 dziecko wchodzisz na inny poziom. Początkowo jest zamieszanie, ale po chwili jedno o drugie się troszczy, wspólnie się bawią i oprócz bałaganu niewiele Cię interesuje :P ;) :silly: I to jest prawda. Wszystkiego co umiem nauczyłam się od braci. To oni nauczyli mnie czytać i jeździć na rowerze. Mama nie musiała się głowić czym nas zająć żebyśmy się nie nudzili. Miałam piękne dzieciństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl