BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 11 miesiąc temu #387070 przez Madeline
Joanna gratuluję kochana :)

Ciekawa jestem czy moje dziecko zdecyduję się wyjść na świat samo czy poczeka, aż będą go na siłę wyciągać? :(

Chłopek zostałaś Ty, gumis, iwonka, rybka i ja. Czyli jak nikogo nie pominęłam to 5.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387078 przez chłopek
madeline no ja tez jestem ciekawa jak mój raczy przyjsc na świat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #387087 przez Madeline
Może dziś męża na tulaski namówię, bo po ostatnich coś tam mnie łapało w nocy, ale przeszło. Coś tam się działo, a tak nic a nic. Fajnie by było jakby się w końcu coś rozkręciło. Choć coś tam mnie brzuch pobolewa od dobrej godziny.

Dowiedziałam się, że u nas w szpitalu zaczynają ingerować już (lub "dopiero") po 7 dniach od terminu a w piątek będzie 8 także mam nadzieję, że coś zadziałają.

Mykam się kąpać i spać :) Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387094 przez chłopek
madeline u mnie tez cos ostatnio zaczeło sie dziać i przeszło tez musze meza dzisiaj wykorzystac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387127 przez mamusia-85
SERDECZNE GRATULACJE Joanna, z tego co pamiętam to urodzilas idealnie w terminie :blink:
Pochwal sie nam Maluszkiem i zapodaj zdjecie :laugh:
Moja mala dzis nie moze zrobic kupki, strasznie sie prerzy i placze co mi poradzicie, bo wszystkie srodki to od 1 m-ca zycia albo od 1 roku dopiero, martwie sie troche moja kruszynka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #387137 przez chłopek
mamusia masuj jej brzuszek, albo herbatke z kopru włóskiego sobie zrób dasz jej cyca powinno jej pomóc. tesciowa mojej siostry termometr rteciowy mydłem troche smarowała i wkładała małej do pupy, ale czopki glicerynowe tez mi sie wydaje ze mozna, moze nie cały ale pół

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387139 przez nataleczka_92
Mamusia85 mój synuś jak miał raz problemy z brzuszkiem to piłam herbatkę z kopru włoskiego z hippa. I mały jak pił mleczko z piersi to mu pomogło. Ty chyba karmisz mlekiem modyfikowanym to możesz podać małej butle bo ta herbatka od 1tygodnia życia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387140 przez chłopek
no tak jak pisze nataleczka ta herbatka jest w granulkach i od 1 tygodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387146 przez mamusia-85
Dzięki bardzo dziewczyny, jak mala nadal bedzie sie meczyc to napewno zastosuje to co radzicie. Wlasnie zaczyna sie budzic do karmienia zobacze co u niej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387150 przez nataleczka_92
I tak jak pisze chłopek można pogrzebać w pupce termometrem ale radzę posmarować oliwką. Albo czopki glicerynowe ale to jak przekroisz go na pół to jeszcze raz na pół. Żeby za dużej dawki nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387153 przez Emme
wydaje mi się,że na kupkę herbatka z kopru nie pomoże, a wręcz może zadziałać odwrotnie- ona jest na gazy. u nas rumiankowa działa rewelacyjnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387164 przez gumis24
joanna gratulacje! :)
U mnie nadal nic... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387180 przez Hea
Hejo wszystkim :)

Długo mnie już nie było ale to przez to że dopiero niedawno założyli nam w domu Internet z reszta przy malutkim też jest trochę roboty...

U nas wszystko dobrze;) Malutki już dobrze przybiera na wadze bo na początku byl z tym problem. Ale ostatnio w 2 tygodnie przytył 400 g a lekarka mówiła, że w miesiąc czyli 4 tygodnie powinien 600 przytyć więc jest nawet powyżej normy :)

Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom i trzymam kciuki za te nierozpakowane! :)

A to nasz malutki z Irokezem na głowie :laugh:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387215 przez nataleczka_92
Mamusie karmiace poradzcie. Mój mały w dzień bardzo ładnie śpi nawet po 3godz. A w nocy budzi się nawet co pół godziny... W czym może być problem?karmie tylko piersią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387235 przez Madeline
Hea maluszek jest świetny :)

U mnie cisza i kompletnie żadnych objawów :( A do tego z rana dobił mnie mój suwaczek :( Ehh... Byle do piątku :(

Dziś znowu kolejne ktg, zastanawiam się po co ja w ogóle tam jeżdżę? Przecież i tak nic nie wykazuje, a do tego tylko doła łapię :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl