BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 10 miesiąc temu #385844 przez blue01
Koni,nie boj sie,bedzie bolec ale do wytrzymania,badz dzielna :) teraz widze,ze juz hurtowo bedzie szlo :) Kasiulka,piekna masz dzieciulke,taka slodziutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385846 przez blue01
tydzien temu byly u nas dziadki Natalki,a to jej prezent,ktorego strzegla i przez sen :laugh: zapodaj.net/b4963ea5303c6.jpg.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385850 przez Madeline
Blue cwaniara ta Twoja mała :) Wie w czym rzecz :lol:

Koni trzymaj się tam kochana, jesteśmy z Tobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385853 przez blue01
no baa :laugh: Madeline a ty jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385855 przez chłopek
koni nie stresuj sie nie jest tak źle ja tez miałam wywoływany poród bo miałąm za male rozwarcie i za zadkie skurcze bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385876 przez Madeline
Blue oprócz tego, że łapie doła i jest mi cholernie smutno, to czuję się ok. Mały się rusza, ale nie boli mnie ani brzuch ani mi nie twardnieje. Nawet nie mam żadnych symptomów przepowiadających poród. Ehh... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385887 przez chłopek
madeline u mnie tez zero objawów,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385897 przez blue01
teraz zero objawow ale kto wie :) moze dzidzia chce was zaskoczyc w najmniej spodziewajacym sie momencie,jeszcze troszke cierpliwosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385899 przez chłopek
blue ja juz myślałam ze ostatnio cos bedzie a skurcze przeszły wiec jakos juz sie nie nastawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385900 przez Joanna
koni trzymamy za Ciebie kciuki, będzie dobrze! :)
blue zdjęcie bomba! :laugh:


u mnie też objawów jako takich nie ma, codziennie brzuch twardnieje, ale potem przestaje. Dzidzia się rozpycha, jutro mam wizytę i zobaczymy czy coś poszło do przodu, mam nadzieję że szyjka zaczęła się w końcu skracać, bo przez całą ciążę miałam bardzo długą i ściśle zamkniętą ;) dwa tygodnie temu ginek mówił, że robi się miękka, echh :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385904 przez iwonka_wwa
blue widzę że malutka od małego zna się na interesach :D

Koni szczerze współczuję tej kroplówki też własnie słyszałam, że to bardziej boli. Ale z drugiej strony każda ciąża jest inna i każda kobieta inaczej to znosi, może strach ma tylko wielkie oczy. Naprawdę 3mam kciuki, żeby było mało bólu.

U nas też nadal nic. Ale dziś sobie pospałam, już dawno tak długo mi się nie udało. Czekam teraz do 14 żeby zadzwonić do szpitala czy zwolniło się miejsce na patologii.
Kurcze mamusie, zaraz okaże się że wszystkie będziemy miały wywoływane te porody. Naprawdę uparciuszki z tych naszych maleństw. Ale czegóż nie jesteśmy w stanie dla nich przecierpieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385907 przez Joanna
iwonka_wwa pytałam się ostatnio mojej ginekolog o poród wywoływany, wcale nie boli bardziej, ból jest zarówno przy normalnym porodzie jak i takim wymuszonym i dużo zależy też od nastawienia psychicznego kobiety, bo fizycznie jesteśmy dostosowane do porodu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385911 przez Madeline
Pewnie, że zniosę dla mojego szkraba wszystko, ale mógłby posłuchać mamusi i tatusia i wyjść już do nas byśmy mogli go rozpieszczać ;) Ja nastawiam się psychicznie na piątek i na wywoływanie, no chyba, że mój synuś będzie takim złośnikiem i chce by mi wody odeszły w autobusie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385928 przez Królowa
CZESC DZIEWCXZYNY
TERAZ JUZ KURCZE NIE MAM CZASU WEJSC I POPISAC NA FORUM KAROLEK ZABIERA MI CAŁY CZAS ;-) ALE MAM BARDZO WAZNE PYTANIE DO WAS!!!!
JAK ZROBIC ZEBY MI NIE PRZYCHODZILY MAILE Z ZAPYTAJ POLOZNA NA MOJA POCZTE BO KURCZE MAM OK 2000 MAILY Z FORUM I NIE UMIE SIE DOGRZEBAC DO MOJEJ WAZNEJ POCZTY
POMOZCIE;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385953 przez chłopek
królowa na dole strony masz subskrybuj przekreslone i kliknij na to, a jak bedziesz na forum wstawiała zdjecia albo dawałą odpowiedz to tam jest taki znaczek musisz odchaczyc pisze subskrybuj ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl