BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 8 miesiąc temu #425049 przez chłopek
Hej my sobie w lozku lezymy sebo przysypia, nataleczka na lipcowkach dziewczyna w spacerowce kubelkowej wozi juz dziecko. Rybka faktycznie dady dawniej byly sztywne i beznadziejne wiem bo ksawciowi raz zalozylam a pozniej tylko pampers i chyba jak mial 6 miesiecy weszly nowe dada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425050 przez magda__kielce
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425053 przez magda__kielce
niechca mi zadne zdjecia wejsc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425054 przez nataleczka_92
Chłopek tak wiem. Bidol wozi:) hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425059 przez chłopek
No wlasnie bidol, dobra ja wstaje bo trzeba ogarnac w domu taki balagan. Pogoda super znowu upal bedziw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425080 przez Madeline
Nie wiem czy wszystkie wózki mają to samo ale ja jak wyciagne gondole z mojego to też ma takie jajo (no chyba ze sciagne z przodu taka ala barierkę) bo ogólnie pod spodem jest spacerowka . No i wlasnie wczoraj byłam u rodziców na wsi, wyciągnęłam ta gondole i podlozylam kocyk i jaska, podnioslam o jeden poziom i na spacerze był na pół siedzaco :) Z czego.był.bardzo zadowolony :D

Nataleczka a.boli usuwanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425118 przez nataleczka_92
Madeline nic nie boli bo to pod znieczuleniem. Ale najgorzej jest po. Jak trzeba zmienić opatrunek:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425132 przez chłopek
spadam dziewczynki buziaki, mam dzisiaj malowanie kuchni ale bedzie sprzatania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425168 przez Koni
Cześć mamusie :)

rybka to jest hustaweczka ;)


nataleczka ona jest do 11kg więc pewnie będzie ją miał tak do roku a marzyła mi się huśtawka dla niego a do tego koleżanka mu sprezentowała a ja się tylko dorzuciłam ;)

Najlepszego dla Filipka :kiss:

Dziewczyny pytałam jak się robi tą karte rossne ale nic mi nie napisaliście :(

Co do siusiaczka absolutnie nie wolno takiemu dziecku naciagac do końca jedynie delikatnie odchylic i wyczyścić z tego co się zbiera czyli mastki.

magda_kielce musisz zmniejszyć zdjęcie żeby się wgralo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425208 przez Madeline
Koni kochana ja ta kartę dostałam przy zakupach za darmo trzeba się tylko zarejestrować na stronie rossmanna i trzeba wpisać ten kod ze strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425235 przez Koni
Madeline dzięki :kiss: Jak będę w PL to sobie wyrobie przyda się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425280 przez iwonka_wwa
Dziewczyny, co to jest ta kubełkowa spacerówka?
Ja sie tez zastanawiam czy swojej nie wyjac, bo michas w gondolce na długosc sie ledwo miesci, a jak spi to rozkłada kolanka na boki i te boki go ograniczają. Wydaje mi sie ze nie wpływa to dobrze na jego rozwój.

madeline mi tez wrastaja paznokcie i to po 3 najwieksze z kazdej strony :/ Na razie byłam z tym raz na pedicure leczniczym i założyli mi tzw. tamponady. W sobote ide na zmiane. Mam nadzieje ze to pomoze znim pójde ewentualnie pod nóż

My siusiaczka tez czasami odciagamy delikatnie i przemywamy wodą w kąpieli. Tutaj zdania pediatrów są podzielone, ale jak delikatne odciaganie nie szodzi, a przy zostawieniu tego tak bez odciagania moze powstac zapalenie to chyba lepij odciagac.

Koni ja tez chciałam chustawke dla Michasia ale ze jest duzy szkoda było mi kasy. Az raz w mothercare była przeceniona z prawie 500 na 219 bo stała na wystawie i wyblakła, to stwierdziłam że tyle moge zapłacic. Tak sie cieszyłam, że taka okazja. A Michas wogóle nie chce w niej lezec, juz woli łóżeczko..hehe. No cóż pieniadze wyrzucone w błoto, ale kto wiedział.

A my dzis raniutko mielismy pobudke, bo Michas zaczał stekac, potem strasznie plakac. Patrze a on ma zamkniete oczy, myslałam ze cos mu sie przysniło. Ale przewijam go, karmie, a on zamkniete oczy ma cały czas. Potem z lewego leja sie łzy i strasznie czerwone. Pojechalismy na rehabilitacje oczka otwarte, wróciły do normy. Poszłam mu zmienic pieluszke do łazienki, a tam jaskrawe swiatło na suficie i znów łzy sie leja, oko czerwone, a Michas płacze. Bylismy u lekarza i okazało sie ze zapalenie jakies, przepisała kropeki i w ciagu 3 dni ma wrócic do normy. Ale naczytałam sie o pneumokokach i tak sie przestrazyłam ze cos z oczkiem sie dzieje. Chociaz szczepiałam go przeciw tym wirusom. Ale panikara ze mnie.

A jak byłam w przychodni Michas strasznie płakał i przystawiłam go do piersi. Ojej ale wywołałam tym dyskusje, że jak fajnie, bo teraz kobiety nie chca karmic piersią albo nie mogą, a to zdrowo i taka wygoda, itp. Zawsze sie bałąm przykrych komentarzy przy karmieniu publiczne, a tu się bardzo miło zaskocyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425404 przez nataleczka_92
Kochane ja zmieniłam dziś gondole na spacerówke. Tylko podłożyłam małemu podspod taki gruby śpiwórek jego. Ale zero płaczu jest,i nawet zasnął:) a że jest kubełkowa to jest głębsza i fajnie w niej leży:) Iwonka spacerowka kubełkowa to taka że rozkłada się całe siedzisko a nie tylko oparcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425458 przez chłopek
iwonka moj Ksawcio tez nie chcial w hustawce siedziec ale sie przydala na sebusia moze u ciebie tez tak bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425512 przez nataleczka_92
Madeline Ty pisałas że masz psiaczka?i jak łączysz obowiązki dziecko a pies? Ja się ciągle zastanawiam. A co myślicie o kotku? Z nim nie trzeba wychodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl