BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #424599 przez nataleczka_92
Hej mamunie. U nas nocka super. Mały zasnął około 22 spał do 4,zjadł i spał do 7,zjadł przebralam pampersa i spalismy do 10:) ale mi brakowało takiego snu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424603 przez chłopek
hej u nas tez nocka super, tera ide kawe zrobic Ksawcio spi Sebus lezy sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424613 przez iwonka_wwa
Hej Kochane! Michas coraz czesciej potrafi wytrzymac bez jedzenia i 4h. Czy to nie za długo dla takiego maluszka? A po takiejj przerwie wcale nie jje dluzej.

?Chłopek, Ty normalną kawe pijesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424618 przez nataleczka_92
Iwonka to się ciesz że potrafi tyle wytrzymać:) teraz przerwy powinien mieć coraz dłuższe. Kochane poradzcie mi,bo babcia chce kupić Oliwce pieska ale niewiem czy się zgodzić,bo kto będzie z nim ciągle wychodzić...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #424643 przez Joanna
Cześć kochane :)

dziękujemy za miłe słowa :kiss: mój mąż faktycznie wygląda młodo, a wczoraj skończył 26 lat :laugh:
u nas nocka też super, Ala zasnęła po 21.00 przebudziła się na chwilkę koło 5.00 bo przypomniała sobie o smoczku i dalej spała do 6.15, zjadła i spaliśmy jeszcze do 10.00 :)
po nocnej przerwie moje dziecko wypija całą małą butelkę na 160ml od MAMbaby. Mam też trzy butelki Lovi, ale odkąd Ala 'posmakowała' smoczka od tej buteli MAMbaby z apteki to tylko z niego pije bez nerwów, płynnie leci pokarm :blink: z kolei herbatkę pijemy z tego smoczka Lovi :blink:

nataleczka_92 muszę iść do rossmanna po pampersy to się zapytam o tą cenę mleka, bo kartę rossnę mam już od dawna :blink: wiesz, piesek to wspaniały towarzysz, daje dużo radości, dzięki opiece Oliwcia nauczy się czym jest odpowiedzialność :) naprawdę dobry pomysł, popieram :) wiadomo, że na początku będziecie musieli wspólnie opiekować się zwierzątkiem, ale jak pokażesz córce jak to się robi, to źle nie będzie, bo ile ona ma lat? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424665 przez nataleczka_92
Joanna ,Oliwka skończyła trzy latka. Ale prowadzi ze mną takie rozmowy jakby dużo starsza była. Gdy tylko usłyszała o piesku,to codzień mnie prosi bo jej się nudzi;) ale nadal wszystko jest pod znakiem zapytania. Bo wiesz my całe dnie jesteśmy sami. I jakoś najbardziej nie wyobrażam sobie wychodzenia z psiakiem choć wiem że Oliwka troskliwie się nim zajmie to sama na dwór z nim nie wyjdzie. A i co do pampersów w rosmanie z ta karta są dwie te duże paczki za 100zł;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424719 przez chłopek
iwonka pije rozpuszczalna kawe z duza iloscia mleka bo taką lubie w ciazy tez piłam
nataleczka temat do przemyślenia , my mamy psa ale na łańcuchu po pierwsze za duzy jest po drugie to nie nasz dom i jak by moja babcia zobaczyla ze mam psa w domu to by codziennie o tym mówiła,a zreszta chyba tylko ja z nim bym wychodziła bo Ksawcio jest za mały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424744 przez Madeline
Nataleczka ja mam psiaka. Czasami narobi bałaganu i hałasu, ale bez niego byłoby mi ciężko. Przemysł to kochana, żebyś nie zalowala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424749 przez rybka19834
Hej mamuski!!!
U mnie coraz lepiej,te mleko jest niesamowite,skończyły sie gazy przy których mati płakał,kupki są teraz żółte a nie zielone,także jestem zadowolona,pomimo odstraszajacej ceny będę je kupować...dopiero teraz odetchnelam i mamtroszke czasu dla siebie,chociaz maly i tak jest strasznie przyzwyczajony do rak:/ bo przez te kolki go nianczylam...jest taki słodki teraz śmieje sie i gaworzy,a wcześniej tylko prezyl sie i płakał:/ dzis byłam juz u księdza zaklepac chrzciny na 20 października a w środę jadę do restauracji zadatek dać...
Joanna super z was rodzinka!!!a alunia jest taka sliczna naprawdę;) jeśli mogę spytać to twój mąż ile ma lat????bo ma taka młoda buzke:)moj to juz stary koń 33 lata w tym roku...zawsze mu docinam ze jestem od niego młodsza a ze jemu to juz zmarszczki sie robią :)
Koni i nataleczka to jjest naprawdę przykre co przechodzicie ze swoimi mezami ...nie wiem czemu tak sie dzieje,ja juz wcześniej pisałam ze jak czytam nataleczki sytuacje to jest identyko jak było u mnie na początku!!!!prrzed ślubem był taki dobry i wogole,za to po diametralna zmiana nie wiedziałam co sie dzieje,Non stop kłótnie o pieniądze ze za duzo wydaje itd,pozniej urodziłam Dawidka niby sie cieszył ale absolutnie w niczym mi nie pomagał oczywiście wyzwiska tez były,jak sobie przypomnę to uwierzyć nie mogę,bo teraz jest taki kochany,pomaga mi loty dzieciach,jest czuły,nie klocimy sie praktycznie...moze dlatego ze jesteśmy juz 8 lat po ślubie i dotarliśmy sie nawzajem bo w tej chwili nie wyobrażam dobie życia bez niego:)także dziewczyny głowa do góry napewno wszystko sie ułoży i będzie ok;) [file/]
Wcześniej pisalyscie cos o prezentach za urodzenie dziecka,ja nie dostałam nic ale za to usłyszałam kilka miłych słów i to mi sprawiło niesamowita radość:)
Madeline jak tam z twoja produkcja mleka????zanika powoli????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424783 przez Koni
Cześć dziewczynki :)

My już po obiadku, Kacper drzemie ale muszę go zaraz obudzić żeby się na miasto zebrać bo muszę pozałatwiać parę spraw przed wylotem.

nataleczka_92 ja bym się poważnie zastanowiła bo Oliwka jest jeszcze mała i może szybko stracić zainteresowanie pieskiem a obowiązek wychodzenia spadnie na ciebie i to nie jest raz dziennie tylko częściej ;)

rybka19834 bardzo się cieszę że mleczko służy i w końcu Mati jest aniołkiem :D Widocznie ma nietolerancje laktozy i na innych mlekach się męczył.

Joanna męża masz młodziutkiego no i czekamy jeszcze na foty od fotografa!

A właśnie czemu inne dziewczynki się nie pochwalił zdjęciami z chrztu?

Madeline jak wizyta u Gin? Coś poradził na zatrzymanie laktacji?


chłopek ja piję inke i capuccino.

A w ogóle gdzie jest nati.olsztyn, blue, gumis? Dziewczyny odezwałybyście się co tam u Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424813 przez sister.anna
Czesc kochane, u nas po pierwszej rocznicy, po trzech dniach przypominania ze mamy rocznice wrocil do domu z bukietem roz i czekoladkami.. a przy okazji kupil mleko w tym samym sklepie. Ehhh, milo mi bylo ale nie powiem, myslalam ze sie moze bardziej wysili a nie tak po najmniejszej linii oporu.

Dziekuje Wam dziewczyny w ogole za odpowiedzi ad mojego marudzenia, widze ze niewiele z nas moze sie pochwalic naprawde czulym i myslacym mezczyzna, te ktorym faceci chca przychylic nieba i naprawde staraja sie je zrozumiec chyle czola. Wielkie to szczescie. No nic to, zyjemy dalej i dalej wychowujemy tych naszych panow, moze kiedys to jakis skutek przyniesie :blink:

Koni czy juz Ci troszke lepiej? A jak Kacperek przesypia nocki ostatnio? Mam nadzieje ze bedziecie mieli super wyjazd i ze tak jak piszesz da Wam to tez nieco dystansu i oby sie jak najlepiej miedzy Wami ukladalo

Madeline a czemu tak szybko rezygnujesz z karmienie? Mi to sie kurcze dopiero od 1.5mca wszystko ustabilizowalo na szczescie wiec super sie teraz karmii i to czesto wielka wygoda musze przyznac.

Joanna gratuluje udanych chrzcin, piekna z Was rodzina !

Nataleczka masz chyba jak najbardziej racje ze swoimi watpliwosciami...dwojka dzieci ( a momentami z zachowaniem Twojego meza to i trojka) i jeszcze pies?? Koni ma racje z tym straceniem zainteresowania hhmm trudny wybor ale jak mam byc szczera to mysl o ilosci obowiazkow ktore napewno spadna na Twoja glowe kochana.

A ja tez pije normalna kawke rozpuszczalna, ale nie wiecej niz 2 dziennie. Wczoraj sie nabzdryngolilam nieco winkiem ale wtedy juz sciagnelam mleko i wylalam, nie bede przeciez dziecka trula.

Milego dzionka Mamusie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424857 przez nataleczka_92
Kochane mój Filipek ma łaskotki:) robię mu samolota i łaskocze ustami po szyjce a on się śmieje w głos:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #424865 przez Joanna
rybka mój mąż ma 26 lat :laugh: jego mama też wygląda młodo, widać takie geny :lol:
a jak u Ciebie? Maluszek bardziej spokojny na nowym mleczku?

a w ogóle udało mi się kupić w rossmannie 2 paczki pieluszek pampers active baby z tą kartą rossnę za 100 zł, a w zasadzie 192 sztuki za 96 zł, bo jeszcze odjęło 4% :)

nataleczka_92 a mleczko faktycznie można kupić za 39,90 zł ale enfamil 2,3,4, także Alutka jeszcze się nie załapuje, za 3 miesiące dopiero :blink:

piękna pogoda dzisiaj, byliśmy w parku, aż 2 godziny spacerowaliśmy :laugh: jutro mamy z mężem rocznicę ślubu, zastanawiamy się jak ją uczcić :side:
moja Ala dzisiaj znowu śmiała się w głos, robi to coraz częściej a ja nie mogę się nacieszyć :kiss:



idę prasować :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424881 przez nataleczka_92
Joanna to z pampersami miałam rację:) też idę jutro kupić:) a co do mleka niewiem już. U mnie była też 1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424927 przez nataleczka_92
Chłopek z tego co pamiętam używasz pampersów Dady. I jak dobre są? Bardzo duża różnica od orginalnych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl