BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 8 miesiąc temu #426018 przez Madeline
U nas nocka super, tylko te palce doskwieraja :(

Nataleczka ja miałam kota dachowca i był kochany, załatwiał się do kuwety i nigdzie nie sikal po kątach, ale mnie wkurzalo to ze wszędzie wlazil. Jak nauczysz kochana od małego to będziesz miała spokój

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426122 przez nataleczka_92
A ja dziś od rana szukam ogłoszeń z kotkami:) były jedne fajne. Ale facet powiedział żeby najlepiej brać dwa bo wtedy się bawią itd. A że jeden to może być niegrzeczny. No i już niewiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426154 przez Joanna
Cześć kochane :)

u nas nocka ok, choć Ala wstała dziś na jedzonko już o 3.00 :cheer: najwcześniej wstawała nam koło 5.00, ale to chyba nasza wina...wczoraj tak mnie buzia bolała, że położyłam się na 2 godziny i Ala obok w leżaczku też spała, dosyć twardo...pewnie dlatego obudziła się szybciej w nocy :blink: dzisiaj nie damy jej spać :woohoo:

nataleczka_92 w ogóle nie czuć kota w domu, nasza kotka pachnie domem, albo nami np. proszkiem do prania bo spała na świeżym kocyku albo perfumami itd. :) osobiście polecam kotkę, bo jest bardzo 'do ludzi', jest mniejsza i delikatna :) moi teściowie mają kocurka perskiego, odkąd został wykastrowany stał się taką 'ciotką', mało wychodzi do ludzi i na dodatek boi się naszej Puśki :lol: zaraz wstawię jakieś zdjęcia naszej koteczki :)

pogoda u nas znowu nijaka,zimno jak cholera...zjemy obiadek i potem jedziemy do znajomej, która rodzi za 3 miesiące :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426171 przez nataleczka_92
Joanna to wstaw zdjęcie swojej pięknotki:) ja uwielbiam persy i ta ich fajna sierść . Ale są za bardzo pracochłonne więc odpada:( pozatym niema kotów wrednych bo jak to niektórzy mówią taka rasa. Wszystko zależy od wychowania i charakteru kotka. MADELINE współczuję bólu palca. Ja mam to samo teraz:( boli strasznie,w nocy niewiem jak kołdre ułożyć. U nas nocka ok,choć nie śpimy już od 6. Na spacer też wyjść nie można,bo od wczoraj leje i strasznie zimno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426172 przez Joanna
Pusia jak była malutka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426173 przez Joanna
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426178 przez Joanna
Puśka uwielbia wchodzić do siatek, kartonów etc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426180 przez Joanna
Aktualne zdjęcie naszej kotki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426188 przez Joanna
nataleczka_92 przy Pusi nie ma roboty wcale odkąd oddajemy ją do strzyżenia raz na 4 miesiące, nie ma po prostu co czesać :laugh: ja zapłaciłam za nią 300zł, więc tanio :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426194 przez Madeline
Zmazalam wczoraj lakier do paznokci z nóg i tam gdzie mnie boli robi się paznokec od spodu :( ale na noc posmarowalam Oxykortem i go zawinelam to przynajmniej ropa nie leci.

Nataleczka ja też polecalabym kotke.

Joanna slicznego masz tego kociaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426195 przez nataleczka_92
Joanna jaka ona piękna:) cudowna po prostu. Bo nie które persy to takie mordki mają brzydkie;) i tylko 300zł kosztowała?! To naprawdę bardzo tanio za takiego pięknego kota

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426202 przez nataleczka_92
Madeline posmaruj te miejsce maścia ichtiolową i zawin. Wyciągnie ropę. Mnie jak już bardzo boli to namaczam nogę i próbuje wyciąć tego paznokcia,bo inaczej takie "dzikie mięso" rośnie z boku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426203 przez Joanna
nataleczka_92 koty bardziej rodowodowe mają spłaszczony ryjek i automatycznie ich cena wzrasta niestety :blink: zwykłego persa bez rodowodu można kupić od 300-500 zł maks :side:
u nas cena była okazjonalna, bo kobiecie zależało na pieniądzach, poza tym jak pojechałam odebrać Pusię to myślałam, że padnę...zabrałam ją z takich strasznych warunków, że szkoda gadać...ludzie biedni, mieli kilka małych persików i chcieli jak najszybciej sprzedać. U nas na szczęście ma dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426233 przez Madeline
Nataleczka narazie to wygląda tak jakby skóra oddzielila się od paznokcia i w tym miejscu leci krew i ropa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426257 przez nataleczka_92
Madeline to wrasta Ci się paznokieć. I dlatego tak się oddzielilo,bo ten paznokieć co się wrasta rozdziela skórę wokół niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl