BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #430813 przez Joanna
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430815 przez Madeline
Bo mój synus ma odparzone waleczki miedzy jajeczkami i może jak będę myla mu dupcie ta woda to mu zejdzie. Bo chusteczki nawilzane może mu nie podpasowuja. A skoro jestesmy w domu to mozemy używać ta wodę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430816 przez Madeline
Dzięki kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430832 przez iwonka_wwa
madeline myślę, że to nawet nie musi być przegotowana woda - my dajemy normalną z kranu z płynem do mycia (w końcu kąpiemy go też w wodzie z kranu), tyle że przed każdym przewijaniem zmieniam wodę żeby była ciepła. Wydaje mi się, że okolice intymne są dosyć delikatne, wiec wole ich nie przeziębić. Chociaż chusteczki nawilżone też są zimne wiec może nie ma różnicy.

U nas w tym tygodniu przyjechał mój tata i mi trochę pomaga i przy Michasiu i nawet poprasuje, odkurzy :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430852 przez sister.anna
Czesc kochane !

My tez myjemy woda i wacikiem, tak jak Iwonka zmieniam wode przy kazdym przewijaniu zeby byla ciepla. Jakbym sobie sama miala zimna umyc to nie bylabym za szczesliwa ! :blink: Chusteczki uzywamy tylko na "wyjsciach" a ostatnio poniewaz Ala ma nieco zaczerwieniony interes to tez plucze chusteczke z tej calej chemii i myje ciepla woda z kranu w przebieralni.

My tez ostatnio preferujemy polsiedzaca pozycje, inaczej jest wrzask w nieboglosy :woohoo: Nie wiem po kim to dziecko ma taki donosny glos ale az w uszach dzwoni momentami. Zreszta sama glowe i nozki zadziera zeby cos widziec. na spacerach tez coraz czesciej musze ja z wozeczka wyciagac i na rekach przodem niesc. A dzisiaj mnie mala paskudka uszczypnela :laugh:

Wczoraj sie wazylysmy i Alutka wazy juz 6200, 900g w miesiac przybrala gdzie teraz juz powinna niby mniej przybierac :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430870 przez nataleczka_92
Sister anna to pięknie Alicja waży:) choć mój klopsik napewno cięższy,bo w sierpniu na szczepieniu ważył już 5800;) teraz pewnie coś koło 7kg podejrzewam. Napisałas o szczypaniu. Filipek dziś zaczął szczypac;) czy pije mleko to szczypie w ręce a jak trzymam go na prosto to szczypie w ramiona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430875 przez Madeline
Ostatnio mój Aleks zlapal mnie za dolną warge i niechcial puścić :) ja aż krzyknelam z bólu a mąż stał obok i się chichral :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430918 przez asia886
kochane nie sadzam jej cały czas w żadnym wypadku. poduszką podparłam ja raz i nie za pleckami tylko pray rączkach. a moja malutka sama sie podpiera już na łokciach i jak leży do podnosi sie juz do 45 stopni na łokciach. jak ja złapie za rączki to ona sama mi się podnosi. lekarz powiedział że to już może być taka silna i ze bedzie juz sama próbować siadać. a gdy ją nosze czy karmie to nigdy na siedząco. tylko na leżąco.
nie jestm złą matką chociaż młodą i nie chce skrzywdzić mojej kruszynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430948 przez magda__kielce
asia886 bez przesady niezrobisz jej krzywdy mamy wiedza co najlepsze dla swojej dzidzi :)


My karmimy sie mleczkiem sztucznym bebilon comfort bo moj misio ma kolki teraz jest juz o niebo lepiej ale nadal ma problem z brzuszkiem i z kupa niestety:(
Ale i tak jest juz lepiej niz na poczatku, ja sie juz niemoge doczekac jak bedzie popijal soczki jadl cos wiewcej to moze bedzie mu latwiej zrobic kupe:)

Ja nie przemywam pupki przy zmianie pampersa tylko chusteczki smarujemy sie bepantenolem albo alantalem jak ma czerwona pupke a na codzien sudokrem lu z nivea przeciw odparzeniom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430952 przez magda__kielce
A i moj Bartuś wzasadzie codziennie jest sadzany w nosidelku lu bujaczku na w pół lezaco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430954 przez sister.anna
Asiu jestes napewno wspaniala matka! I kochana niczym sie nie przejmuj bo jak widzisz Twoja kruszynka sama az sie rwie zeby juz cos ze soba robic. Kazda z nas ( pierwszych matek) boi sie by czegos swojemu dziecku nie zrobic i napewno staramy sie jak mozemy. Ja mloda az tak nie jestem ( 29) ale Ala to jedyne dziecko jakis sie w zyciu zajmowalam i tez mam nadzieje ze krzywdy jej nie robie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430962 przez asia886
tak wiem ze zle nie chce dla swojej kruszynki tylko dotknęły mnie wasze wypowiedzi na moja nie korzyść a ja nie chce krzywdy robić malutkiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430971 przez chłopek
asia tutaj zadna cie nie potępiła tylko wyraziła opinię. mysle ze wiesz co najlepsze dla twojego dziecka
a mój sebus dzisiaj marudny płacze, juz mu sie po woli odmienia to spanie ciąle, no i dobrze bo moja mama juz sie zaczela martwic ze on ciagle spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430972 przez asia886
na tej stonie dokładnie mozna się dowiedzieć o rozwoju dziecka ale powiem wam ze kazde dziecko jest inne


babyonline.pl/kalendarz_rozwoju_dziecka.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430973 przez nataleczka_92
asia zle nas zrozumialas,albo my Ciebie. nikt niema do Ciebie pretensji.kazdy wychowuje jak uwaza. np na lipcowkach Olga pisala ze jej sasiadka podaje swijemu 3miesiecznemu dziecku krowie mleko bo malej bardziej smakuje :ohmy: i nic nam do tego,choc to chore i bulwersujace. jesli posadzilas mala raz a jej sie podobalo to napewno wszystko ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl