BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 8 miesiąc temu #430544 przez Joanna
Mykam spać, trzeba trochę odpocząć, bo o 4.00 pobudka na karmienie :)

do jutra :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430545 przez chłopek
ja Sebe tez czasem na pół lezaco daje ale czasem bo on ogólnie nie lubi byc na rękach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430546 przez nataleczka_92
Joanna nie mam pojecia czy to ten skok rozwojowy. nawet mąż dzis powiedzial ze moze zabkuje, bo straszb=nie sie slini,ciagle ma plamy od sliny takie wieeelkie na bluzeczce. i na dziselkach ma przebijajace sie dwie biale plamki. a wiem ze to moze trwac i pare miesiecy... :huh:
Oliwka miala 9miesiecy jak wyszedl jej pierwszy zabek,a nastepnego dnia drugi juz byl :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430550 przez chłopek
nataleczka moj sie tez strasznie slini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430551 przez Koni
My też dolaczamy tych sliniacych się ;)

My też Kacpra sadzamy na pollezaco bo na lezaco jest krzyk! No ale pollezaco to nie siedzaco więc to inna sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #430553 przez chłopek
koni no ja tez na pół leżąco daje Sebusia bo na siedzaco to nie w sumie w hustawce tez na pół lezaco jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430557 przez Madeline
Dziewczynki kochane, ale się rozpisalyscie :) jeśli chodzi o sadzanie to ja mojemu synkowi podnioslam o jeden poziom lezaczek, bo leżał na płasko i się denerwował, ze nic nie widzi. Także jest teraz na polsiedzaco. I czasami jak siedzimy przy kawie to wezmę go na ręce i położę go sobie na kolana przodem do gości, tak, ze plecki ma oparte o mój brzuch. Ja się wtedy trochę odchylam do tylu i też leży na polsiedzaco. Myślicie, ze źle robię?

Dzisiaj nocka była oki. Dwa razy się tylko obudził.

Koni to super, ze wszystko.dobrze się zagoilo.

Nataleczka jak będziesz widziała, ze Maly jest gotowy to możesz mu podawac krótko przed ukończeniem 4 miesiąca. Myślę ze jak dasz mu dzień lub dwa wcześniej to się nic nie stanie :)

Chlopek ale masz przystojniakow w domu :p :) ale chyba Sebus bardziej jest do Ciebie podobny.

Natalia bardzo ładne sukienki :) a jaki strój dla Jasia ulala :D

Mój synus od kilku dni uwielbia pieluszke tetrowa, po swoim tacie, bo jak był maly tylko z nią chodził. Maly zasypia z nią i sobie wtedy mruczy. Trochę jestem zła, bo mąż mu ja pokazał, ze może tak spać, a ja nie chciałam, bo często widziałam dzieci koło roku dwóch jak chodzą z taka szara pielucha (oczywiście sprana). Nie podoba mi się to. Wolałabym żeby Aleks przyzwyczaił się do jakiegoś misia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430565 przez nataleczka_92
Witam się z rana. U nas noc tragedia. Nie śpię od godz 1. Oliwka całą noc wymiotówała i płakała że boli ja brzuch. Z tego wszystkiego nad ranem i mnie złapał ten ból co kiedyś wam pisałam, zmusiłam się do wymiotów i nic nie dało. Tabletki brałam i też nic i się ciągle mecze, od razu łopatki mnie bolą:( robiłam wczoraj ogórkówa,niewiem czy to po tym. Wszystkie składniki były świeże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430586 przez magda__kielce
Jesli chodzi o sadzanie to moj Bartus bardzo chetnie by siedzial choc jeszcze zawczesnie nosimy go na wpollezaca sadzam go do bujadełka i nosidelak mysle ze taka pozycja niejest grozna oczywiscie za dlugo nic niejest dobre plecki tez musza odpoczywac
A my tez mamy juz problem ze slinieniem od jakis 3tyg. nosi sliniaczki jaby mial z 6-7miesiecy
Co do jedzonka to zdania sa podzielone podono niepowinno sie podawac wczesniej niz zalecano zadnych pokarmow ale osobiscie uwazam ze to chyba niejest takie straszne dla dziecka jak sprobuje o 2 tygodnie wczesniej danego smaku,oczywiscie wszystko z umiarem i rozsadkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #430598 przez magda__kielce
:)


Nareszcie mi sie udalo
Bartuś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430751 przez Joanna
Cześć dziewczynki :)

u nas noc spokojna, Ala jak w zegarku wypiła mleczko o 4.00, a o 3.00 na chwilę odezwała się, ale dostała smoczka i spała dalej :) niestety rano obudziła się szybciej, bo po 7.30,potem przysypiała i koło 9.00 tak zaczęła rozmawiać, że nie dało się już dłużej spać :laugh:
Cieszę się, że nie tylko ja brałam swoje dziecko na pół siedząco, ale i tak tego póki co nie robię :blink: Moja Maleńka też ostatnio więcej się ślini i wkłada rączki do buźki :blush:

nataleczka_92 bardzo współczuję, całkiem możliwe, że to niestrawność po ogórkach, bo przecież są kwaśne...z tego co piszesz, to faktycznie u Filipka powoli zaczął się proces ząbkowania i niestety wszystkie nasze dzieci to czeka...mam nadzieję, że bez większych sensacji :)

magda_kielce w końcu się pokazałaś, nigdy Ciebie nie widziałam, chyba że się mylę ;) pięknie :) powiedz kochana czy u Was jest karmienie piersią?:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a ja mam kolejną, ostatnią turę prasowania i muszę naleśniki usmażyć za nim przyjdzie pielęgniarka z wizytą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430762 przez nataleczka_92
A ja mam prania jak nigdy. Wszystko brudne od Oliwii wymiotów:( a ja się dalej mecze z moimi bólami,leki nie pomagają . Jutro umówiłam się na wizytę do tego gastrologa. Miałam odpuścić bo już mnie nie bolało ale znów się zaczęło:( jestem tak padnieta że same oczy mi się zamykają. A mąż dziś znów na dwójkę do pracy ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430775 przez Madeline
Nataleczka współczuję Ci kochana :(

Joanna powiedz mi jak ty robisz z ta woda do przemywania pupki? Masz w jakiejs misce przy przewijaku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #430803 przez Joanna
madeline dokładnie tak, mam małą miseczkę - najlepiej plastikową do połowy wypełnioną wodą przegotowaną a obok w takim wiklinowym pojemniczku waciki kosmetyczne :) oczywiście wodę zmieniam sobie raz dziennie :blink: fajna sprawa, od razu mogę Ali przemyć buźkę czy obślinione rączki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430812 przez Joanna
Wrzucam dwa zdjęcia żebyś mogła zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl