BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #431328 przez rybka19834
Chłopek,nataleczka moj maly tez ma takie czerwone z tylu na głowie nad samym karczkiem i zastanawiałam sie co to jest i od czego,widze ze i wasze dzieciaki to maja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431338 przez chłopek
rybka to jest normalne, bo to jest o ile sie nie mylę naczyniak płaski, ksawcio ma taki płaski ale z takic kropeczek złożony lekarz mi powiedzial ze jak nie krwawi i nic sie z tym ni dzieje to to znika chyba ze sie leje krew i jest wypukłe to usuwa sie laserem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431347 przez iwonka_wwa
Moj Michas tez ma taka plamke na czolku troszke nad oczkiem i z tylu glowy takie kropeczki. Powiedzieli nam w szpitalu ze to do roku zniknie.
A ja mam naczyniak na wardze taki wypukly i wlasnie ide w poniedzialek na laser. Ponoc to strasznie parzy :\

Powiedzcie mi kochane czy wy wyjmujecie dzieciaczkom rączki z buzi czy pozwalacie je ssac? Moj tak namietnie pcha te raczki w zasadzie od urodzenia, ale ostatnio to glownie kciuki. Slyszalam ze jak dzieci sie przyzwyczaja do ssania kciuka to i do 6 lat czasem nie mozna odzwyczaic. Z drugiej strony przez to ponoc poznaje swiat wiec moze powinnam mu na to pozwalac? Co Qy robicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431353 przez nataleczka_92
Iwonka ja nigdy mojemu synkowi nie wyjelam raczek gdy je ssal. Teraz to jest normalne. Tak poznaje świat. Co innego gdy miałby już np rok wtedy bym zabroniła bo mógłby się przyzwyczaić. Ale teraz niech sobie je ssie do woli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431355 przez mamusia-85
Tak to naczyniak podobno tworzy sie podczas porodu i znika w ciagu najblizszych lat, inaczej wlasnie "uszczypniecie bociana" :P Moja mala ma wlasnie na czole i z tylu glowki tez, ale robi sie to juz coraz bledsze :blink:
A oto kolejne zdjecia Martusi, to co wyslalam bylo jakos robione na poczatku sierpnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431356 przez mamusia-85
Martusia tez strasznie ssie palce i raczki, czasem woli je bardziej od smoczka, ostatnio tez lubi pieluche, bawi sie nia i zasypia przy niej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431358 przez mamusia-85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431359 przez chłopek
seba ostatnio zamiast smoka ssie kciuka i to strasznie, czasem mu wyciągam, bo siostra mojej bratowej ma 3 lata i ssie kciuka nadal ma juz na palcu takie zgrubienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431364 przez mamusia-85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431366 przez Natalia^^
dziewczyny po raz pierwszy wygrałam w lotto 24 zł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431367 przez mamusia-85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431368 przez mamusia-85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431369 przez mamusia-85
Natalia gratulacje!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431370 przez chłopek
mamusia-85 mój synek uwielbia pozycje "ręce do góry"
natalia^^ gratuluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431372 przez Koni
Cześć mamcie ale żeście się rozpisały :)

asianikt nie miał zamiaru Cię urazić po prostu chciałyśmy coś doradzić ;)

rybka cieszę się że Mati w końcu aniołek :) Dziękujemy i mamy nadzieje że pobyt będzie super tylko strasznie tu drogo :angry:

Joanna mam nadzieje że to nie skaza!

Nie jestem w stanie Wam wszystkim odpisać bo za dużo było do nadrobienia a jako że jesteśmy w PL nie ma na nic czasu ;)

My byliśmy dzisiaj u pediatry i Kacper warzy 5500g i przybrał w tydzień 250g :ohmy:
Lekarz powiedział żeby nie rezygnować z cyca jak wrócę do pracy bo za ładnie przybiera mi mały na samym cycku :( Mam teraz dylemat bo chciałabym schudnąć a na cycu nie mogę, poza tym nie wiem czy to pogodzę z pracą. Najlepiej jakbym odstawiła go dopiero na wiosnę :S
Poza tym mały pięknie się rozwija i wszystko jest ok. Wolno nam go sadzać na pół siedząco nawet w twardym leżaczku czy foteliku bo pięknie trzyma główkę :) Jedynie właśnie musimy pilnować żeby nie dawał jej ciągle na prawo bo sobie upodobał tą stronę ale mamy dać mu jeszcze miesiąc bo inaczej będzie potrzebna rehabilitacja żeby nie dostał przykurczu. Dostaliśmy też nowy lek na pleśniaki i najprawdopodobniej są już tak długo przez antybiotyk który dostał. Mamy też podawać mu probiotyk po prawdopodobnie flora bakteryjna jest naruszona.

Wszystkie dzieciaczki śliczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl