BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #431147 przez nataleczka_92
Ja też nie mam prawka. U nas Oliwka siedzi z przodu a ja z małym z tylu, on ma nosiedłko tyłem do kierunku każdy za siedzeniem pasażera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431152 przez Natalia^^
Dziewczyny czy katar moze byc od zębów??
Sama nie wiem co juz myslec, zamiast sie polepszac to jest cały czas tak samo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431154 przez rybka19834
hej kobietki!!!
troche mnie tu nie bylo a tyle do nadrobienia...widze debatujecie troche;)ja musze sie wam pochwalic ze we wtorek zalozylam sobie w koncu spiralke:)miedziana na 10-12 lat,teraz mam komfort psychiczny i nie panikuje ze zajde w ciaze...kurcze tylko martwi mnie bo plamienia mam odkad zalozylam,moze przjdzie za niedlugo, w koncu to cialo obce i organizm sie przyzwyczai.moj mateuszek teraz jest super,smieje sie i wogole...kolki minely i kupke mamy raz dziennie.co do fotelika to tez mamy zamontowany tylem do kierunku jazdy...
magda kielce sprobuj zmienic mleczko dla malego.my zmienialismy 4 razy i dopiero teraz jest ok,maly teraz jak nie te dziecko.
joanna ja dawalam bebilon pepti dawidkowi i bylo super,po pierwsze polowe tansze jak na recepte, a po drugie maly nie mial ani wysypki ani kolek ani zaparc...sprobuj;)
asia nie przejmuj sie,dziewczyny nie chca zle,a poza tym kazda mama wie co najlepsze dla jej dziecka;)
natalia ja tez daje wode zywiec ale juz nie przegotowuje jej,tylko do butelki dodaje mleko i gotowe nie podgrzewam.zreszta teraz kupuje juz gotowe mleko,jest wygodne,bo tylko wlewam do butelki troche podgrzeje i tyle...
chlopek moj dawidek tez byl taki grzeczny spal tylko i moja mama myslala ze cos z nim nie tak hehe
konimilego wypoczynku w pl,kaceperek dobrze sie spisuje patrze,oby tak dalej;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431163 przez chłopek
mój syn na rower mówi "lelelee":) dostał rowerek biegowy jak naazie nie łapie co i jak równowagi nie moze utrzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431169 przez mamusia-85
Czesc kobietki kochane!:)
Starsznie dlugo mnie nie bylo, ale staralam sie chociaz czytac forum na bierzaco. Postaram sie niedlugo jakies zdjecia Martusi pokazac, jest juz starsznie duza,a raczej dluga ost na szczepieniuy w sierpniu wazyla 5 kg teraz po nd idziemy na kolejne mysle ze wazy ponad 6 jak nie ok 7 :silly: :lol: Jak to zlecialo nasze maluszki juz trzy miesiace maja :)
Moja juz ma ponad 3 i chyba jej kolki minely, do tego ladnie sie wyproznia, jest bardzo silna juz chcialaby siadac:D
W foteliku grzeczna jak np jechalismy do Gdanska do moich rodzicow to kochana byla, ma swoja ulubiona zabawke grzechotke gryzak, bierze juz wszystko do buzi i sie slini, mo\ze juz niedlugo zabki...Jest tez strasznie wygadana i gluzy ile wlezie, lubi wszystko co soe rusza i co kolorowe, straszny smieszek z niej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431174 przez Joanna
rybka bardzo się cieszę, że u Was lepiej, teraz możesz cieszyć się w pełni z macierzyństwa :) jutro idę do pediatry, więc zobaczymy co i jak...zmartwiłam się trochę, bo przy dziecku ze skazą białkową jest więcej 'zachodu' o produkty bezmleczne i ich przygotowywanie...tak, bebilon pepti na receptę kosztuje 10zł a nawet mniej :blink: słyszałam, że smak nijaki...powiedz czy Twój synuś chciał je pić? i dlaczego piliście to mleczko, też było podejrzenie alergii?
nasza Alicja też siedzi z tyłu w foteliku, tyłem do kierunku jazdy a ja zawsze obok Niej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431179 przez Joanna
mamusia_85 jak miło, że się odezwałaś :) koniecznie pochwal się swoim Skarbusiem :)
powiem Ci, że nasze dziewczynki mogą ważyć podobnie, bo Ala w sierpniu też ważyła 5kg, na początku października pójdziemy na szczepienie to zobaczymy ile przybrała :kiss: piszesz, że masz rodziców w Gdańsku, a Ty skąd jesteś? bo ja właśnie mieszkam w Gdańsku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431200 przez rybka19834
joanna dawidek byl wczesniakiem i w szpitalu odrazu mi dali recepte na te mleko...te melko jest smierdzace i okropne w smaku,jak mial 8 miesiecy to juz go nie chcial pic i wcale sie nie dziwie:) a te co teraz daje dla mateuszka to tez jest masakryczne gorzkie jak cholera i tez smierdzace...3mam kciuki oby twoja alunia nie miala alegrii i zeby nie musiala pic tego mleczka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431212 przez mamusia-85
Tak Joasiu pochodze z Gdańska , dokladnie z Wrzeszcza, obecnie mieszkam w Redzie przeprowadzilam sie do meza po slubie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431215 przez mamusia-85
Jak nie zapomnialam jak to sie robi przesle pare zdjec mojej Martusi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431219 przez mamusia-85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431248 przez nataleczka_92
Mamusia85 malutka piękniutka:) a jaka pulchniutka;) przepraszam że spytam ale co ona ma na czole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431303 przez chłopek
nataleczka to naczyniak on znika do 2 roku zycia.
mój ksawery ma takiego pod pacha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431310 przez nataleczka_92
Chłopek a to nie wiedziałam:) u mnie Oliwka od urodzenia miała z tylu na główce taka czerwoną plamke i Filip tak samo-mama mówiła mi że to "uszczypniecie bociana":-) dzieciaki już śpią. A ja jestem taka padnieta że nawet nie chce mi się iść myć:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431323 przez chłopek
nataleczka mój sebeba tez takie z tyłu głowy ma to sie róznie nazywa, Ksawciowi pojawiło sie tydzie po porodzie, ma w kształcie serca juz jest bledsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl