BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #430978 przez asia886
bede w domu to wstawię troszkę zdjęć malutkiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430980 przez asia886
byliśmy 5 września na szczepieniach to malutka ważyła 7,040kg :woohoo:

a mam pytanie czy będziecie szczepić na te pneumokoki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430989 przez nataleczka_92
ja nie szczepie na pneumokoki ani na rotawirusy. a Ty? szczepisz platnymi czy nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431003 przez chłopek
no nataleczka racja nic nam do tego tak jak moja sąsiadka 4 miesiecznej dziewczynce gotuje kasze manna i daje z mlekiem modyfikowanym

ja nie szczepię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431022 przez iwonka_wwa
Asia wow! to duża dziewczynka już! a ile ważyła przy urodzeniu?

My szczepiliśmy już na pneumokoki i rotawirusy. 2.10 mamy kolejną dawkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431061 przez Joanna
My już jesteśmy po wizycie patronażowej i wszystko w najlepszym porządku, poza tym że Alunia prawdopodobnie ma skazę białkową a nie trądzik niemowlęcy :dry: jutro idziemy na wizytę do pediatry i zobaczymy, w razie czego trzeba będzie kupować Bebilon Pepti na receptę...faktycznie Ala ma wysypkę na buźce od miesiąca, a teraz już nawet za uszkami, na szyjce i skórka na udkach zrobiła się ostatnio bardziej sucha a to wszystko wskazuje na tą skazę, echh

asia nikt tutaj Ciebie o nic nie oskarża, każdy powinien wiedzieć co jest najlepsze dla jego dziecka a prawo do wyrażenia własnego zdania mamy wszyscy, prawda? :) a Twoja Lenka pięknie waży! :)

nataleczka_92 my też nie szczepimy Alutki na penumokoki i rotawirusy, zostajemy przy szczepionce 5w1, nie ma co szaleć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431070 przez Madeline
My szczepimy tymi darmowymi a nad reszta się zastanawiamy :)

A my ta wizytę mieliśmy już jakieś 3 tyg temu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431080 przez Natalia^^
Hej. Widzę ze dyskusja strasznie sie rozwinęła. prawdą jest ze łatwo jest oceniać innych.

Ale mysle ze dzieczyny tu nie oceniaja jesli daja rady to tylko dla dobra maluszka:)
Ja na przykład mam "przyjaciółkę" która ma 5 miesieczna córkę. Daje jej mleko z kartonika, mięsko swińskie krowie kurczaka, do picia kubusie. i wszystko by mnie nie denerwowało gdyby nie to ze podstawą nie jest dobro dziecka tylko to ze tak wychodzi taniej. podkresle ze dziecko było planowane.

I jednego dnia tak mnie zdenerwowała, bo wyobraźcie sobie ze woziła ja na przednim siedzeniu przodem do kierunku jazdy bez pasów, i musiałam jej wszystko powiedziec. no nie wytrzymałam... moze zle zrobiłam. ale to tylko dla dobra dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431083 przez chłopek
my wozimy ksawcia przodem do kierunku jazdy ale w foteliku i zapiety jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431085 przez Natalia^^
Nie mądrowałabym sie gdybym nie wiedziała tego co wiem o wypadkach i fotelikach. Kazdy pierwszy fotelik powinien byc mątowany tyłem do kierunku jady. wtedy nawet przy ostrym hamowaniu dziecko nie jest wyrzucone do przodu a przesuwa sie do góry i pasy go przytrzymują. co chroni przed urazem przede wszytkim kręgosłupa,

tu jest przykład na drugim foteliku ale zasada jest ta sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431103 przez Madeline
My mamy nosidelko tyłem do kierunku jazdy na tylnim siedzeniu za pasażerem, zapiete jest w pasy i ja również siedzę z tylu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431109 przez Natalia^^
My własnie jesteśmy na etapie wyboru drugiego fotelika, chciałbym taki tyłam do kierunku jazdy ale sa piekielnie drogie. narazie wybrałam maxi cosi tobi.

My Jasia mamy za kierowcą bo w razie jakiegos wypadku to kierowca instynktownie ratuje siebie. wtedy dziecko tez jest mniej narazone...
Przepraszam ze tak sie w tym temacie madruje ale znajomy sprzedaje foteliki i duzo od niego wiem...

dzis przyszło ubranko Jasia, jest cudowne, faktuycznie ten krasnal to pożąda firma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431119 przez chłopek
ja sebusia mam tylem do kierunku jazdy z tyłu a ksawcia z przodu przodem bo mamy poduszkę powietrzna i musi byc przodem fotelik, nie mamy mozliwosci zeby oba foteliki były z tyłu, a seba nie moze byc z przodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431129 przez Natalia^^
No to jest prawda. ja tez mam poduszkę z przodu a wtedy tyłem nie mozna wozić dzieci. i na początku strasznie sie denerwowałam kiedy jechałam sama z Jasiem bo nie widziałam co sie z nim dzieje z tyłu, wiec kupiłam lusterko samochodowe do obserwacji dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431135 przez chłopek
ja nie mam prawka ale i tak bym ich obu do tyłu nie dała nawet jak jade z mężem bo Ksawcio dokucza sebusiowi i cała droge by tylko chciał wychodzic z fotelika zeby isc do dzidziusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl