BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 7 miesiąc temu #431374 przez Madeline
Hej kochane.

Mój synus pobił dziś w nocy rekord w niejedzeniu :) dostał mleczko o 19:30 i koło 2 taka przerwa to jest duży wyczyn dla niego :p a spał od 20:30 do 2 i potem do 6. Nakarmilam go i wlozylam do lozeczka, dałam misia i poszłam mężowi kanapki do pracy robić, chwilę po gaworzyl i cisza. Ide do lozeczka i patrze a on sobie smacznie śpi :) drugi już raz mi się zdarzyło, ze usnal sam i bez smoczka :p

Koni to super, ze Twój synus tak się dobrze.rozwija :* a co do karmienia piersią to sama musisz wiedzieć do kiedy chcesz karmić.

Natalia gratuluje :) mi nigdy się nie udało :p

Mamusia śliczna masz corcie :)

Nataleczka wcale Ci sie nie dziwię, ze jesteś taka.padnieta. Przy dwójce dzieci to nie lada wyczyn. A jak się czujesz?

Rybka to super, ze synus taki grzeczniutki się zrobil :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431375 przez Joanna
Witam się z samego rana :)

u nas nocka piękna, Ala standardowo zasnęła o 20.00, przebudziła się na chwilkę przed 3.00 i spała do 6.00, łącznie 10 godzin snu!!! :kiss: właśnie wypiła 180ml mleczka i dalej śpi :)

mamusia-85 moja Ala też ma naczyniaka na główce, bardziej z przodu, ale pediatra mówił że zaniknie z czasem :blink: ja też mieszkałam we Wrzeszczu u moich dziadków, tutaj kończyłam liceum :blink: Martusia śliczna :)

iwonka_wwa wczoraj jak była u mnie pielęgniarka środowiskowa też zauważyła, że Alcia namiętnie ssie kciuk...my z mężem tego nie zauważyliśmy poza tym, że wpycha rączki do buzi...kazała zabierać jej palca z buzi i dawać soczek, bo jak się przyzwyczai to będzie problem...ale co ja mam zrobić, jeśli moje dziecko czasem woli tego kciuka od smoczka? też myślę, że nie ma co panikować, jest jeszcze malutka i tak jak mówicie chce poznawać świat :)

koni no, no, Kacperek rośnie jak na drożdżach, dogonił już chyba wszystkie dzieciaczki :laugh: niestety objawy wskazują na tą skazę, więc liczę się z tym, że to się dzisiaj prawdopodobnie potwierdzi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431376 przez Joanna
natalia^^ gratuluję wygranej w Lotto, ja nigdy nic nie wygrałam :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431383 przez nataleczka_92
Dzień dobry mamusie. U nas nocka ok. Mały obudził się przed 2 i o 4. Wcześniej ładniej spał bo i całą noc :O Madeline ja już się lepiej czuje. Leki wkońcu zadziałały. Miałam dziś iść do tego gastrologa ale zapomniałam że nie zrobiłam badań jeszcze, i dopiero w poniedziałek pójdę zrobić badania a we wtorek pewnie do tego lekarza. W środę znowu z małym na szczepienie a w czwartek idę wkońcu do gina:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431391 przez chłopek
hej ja oczywiscie nie wyspana pobudka o 6 Ksawery nie ma spania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431408 przez nataleczka_92
W pytaniu na śniadanie pokazywali rodziców z niemowlakami na basenie:) fajne takie zajęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431417 przez chłopek
nataleczka fajne, mój ksawcio sie boi wejsc do takiego basenu on taki jak mamusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431422 przez nataleczka_92
Chłopek ja jak byłam w ciąży. To prawie całą ciążę,prócz końcówki chodziłam z Oliwka na basen:) mąż nas zawoził a on w tym czasie grał na hali w tenisa:) zawsze ponad godzinę byłyśmy i mówię Ci super było:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431430 przez chłopek
ja sie panicznie boje jak mam wode powyzej pasa nie umiem pływac maz juz mnie kilka razy próbował nauczyc to bym go utopiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431437 przez nataleczka_92
Chłopek ja pływać też nie umiem,dlatego zawsze byłyśmy na małym:), głębokość taka że oliwce woda sięgała do szyi i spokojnie mogła stać:) a jak mamy jechać nad jakąś wodę to zawsze boję się wejść że mnie coś ugryzie, i muszę być na takiej głębokości żeby tylko trochę nogi mieć zamoczone haha:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431467 przez Joanna
ojej, ja też nie umiem pływać...a basen mam tam gdzie teście mieszkają, czyli 10 minut drogi samochodem od nas :blink: może kiedyś pójdziemy z Alutką, bliżej lata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431477 przez Madeline
Kochane ja też nie umiem pływać, ale jak maly podrosnie to mam zamiar chodzić z.nim na basen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431481 przez nataleczka_92
Mamuski za chwilę w dzień dobry tvn będzie o kg po ciąży. W jaki sposób gwiazdy je szybko gubią! Oglądajcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431485 przez Joanna
e tam, mają kupę kasy to i chudną skoro stać je na diety, specjalne zabiegi i indywidualne ćwiczenia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431497 przez nataleczka_92
Joanna a no właśnie jak Twoja dieta??? Ja jakoś nie mogę odmówić sobie słodyczy:( ale muszę się zawziasc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl