BezpiecznaCiaza112023

Waga i wygląd z przed i po ciąży

13 lata 3 miesiąc temu #47180 przez asia26
Szparag to moje pseudo w rodzinie :) a malo tego wujek mowi ze jestem cienka jak wyplata a dluga jak miesiac :P wiec chyba rozumiesz dlaczego chce przytyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47211 przez makaja
Paulina zgadzam się z Tobą w 1000 % zawsze jest coś do poprawy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #47260 przez gosia_ann
Byłam dzisiaj u gina. Niestety mieli zepsutą wagę :( ale jak się w domu ważyłam to wieczorem było ponad 88 :( masakra. Pewnie dlatego, że zaczęłam gromadzić wodę w organizmie, pojawiły mi się jakieś obrzęki :( malutka przez ostatnie 3 tyg przytyła niecałe pół kg, zatem to pewnie zmagazynowana woda. Na szczęście wszystkie przybrane kg idą mi jedynie w brzuch :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47279 przez makaja
Gosia_ Ann nie przejmuj się zbytnio.... ja np przytyłam w ciagu 2 tyg. aż 5 kg tez sobie wmawiam, że to woda itp..... od wczoraj się kontroluje, jeśli chodzi o smakołyki, ale tylko pewnie do jutra....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64578 przez Ivy
Dziewczyny, dużo straciłyście na wadze podczas samego porodu?
Bo tak jak czytam, to tylko po kilka kilogramów.

Ja podczas ciąży przybrałam 25 kg, ale już podczas porodu straciłam 12, choć Kubuś ważył niecałe cztery. Teraz po pierwszym miesiącu zrzuciłam kolejne 3kg, zostało dziesięć.
Doktor pozwolił mi już wrócić do sportu, jednak póki co nie mogę znaleźć czasu dla siebie, bo całą energię poświęcam synkowi ;) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64588 przez paulinkaaa2202
Ivy ja w ciąży przybrałam 21kg i po porodzie spadło mi od razu ok. 10-12kg a mała ważyła 3550g też miałam obrzęki i wodę bo to było lato nogi miałam jak banie.
A teraz zostało mi 8-9kg i nic nie spada :(
fakt nic z tym nie robię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64679 przez Emme
mi po porodzie zostały 2 kg (przytyłam 15) i tak się mnie trzymają. czuję się dobrze z tą wagą, ale te cyferki jakoś mnie denerwują. chcę z 4 kg zgubić do równego rachunku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64693 przez paulinkaaa2202
Kurcze Emme zazdroszczę :P

Ja cały czas się zastanawiam czy jakbym tak się nie objadała to czy też tyle bym przytyła...
Bo przykładowo przybrałabym 13-14kg to teraz zostały by mi 2-3kg oooo ale było by super

Nie wiem czym to jest uwarunkowane tycie w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64698 przez Groszek
Paulinka i tak jesteś piękną kobietą :) Więc uszy do góry, przyjdzie wiosna będzie więcej ruchu i zgubisz napewno :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64708 przez paulinkaaa2202
Groszku czuję się jak wieloryb :huh:
Nawet rodzina mi dogryza że mam duży i szeroki tyłek a jak oglądam zdjęcia sprzed ciąży to łezka w oku się kręci

Najgorsze że jakoś zdołowałam się i tylko narzekam i nic z tym nie robię ruszać nigdzie mi się nie chce tylko siedzę w domu użalam się i obżeram :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64721 przez Groszek
Paulinka uśmiechnij się :) Mnie zostały okropne rozstępy i skóra ale pocieszam się faktem że mam cudownego synka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #64722 przez Emme
ja w ostatnim miesiącu przytyłam te 2 kg, bo stwierdziłam, że to już koniec więc mogę jeść do woli :). mi mój sz też dogryza, jak się poznaliśmy to ważyłam nieco ponad 50 kg teraz mam o 14 więcej, ale teraz wyglądam jak kobieta a nie jak sucharek. kiedyś całe lato chodziłam w długich spodniach, bo się wstydziłam chudych nóg.
i też mam teraz rozstępy i wyglądam jak różowa zebra :), ale jakieś koszty trzeba ponieść za takie cudowne dzieci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64745 przez sunaja21
no dokladnie emme te chude nogi to masakra- ja przed ciaza wazylam 47kg w ciazy przytylam 7kg i w dniu porodu jak sie zwazylam to miala juz znowu 47kg a teraz przez te 3 miesiace od porodu przytylam 2kg i tak sie trzymam a nogi nadal chude bo poszlo w brzuch i dupke:P


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64759 przez Gosia
Ja w ciąży przytyłam 14kg po porodzie zostało 7kg no a teraz chyba ze 2 lub 3kg bo dawno się nie ważyłam. Niby mówią, że jak karmi się piersią to się szybko te kilogramy gubi a ja uważam, że to jest g... prawda. Jak się karmi to jest się ciągle głodnym i cały czas się coś podjada. Ja przynajmniej tak mam.

Paulinko tak jak dziewczyny mówią przyjdzie wiosna będzie więcej ruchu a jak Judytka zacznie sama spacerować to dopiero będziesz musiała się za nią nabiegać. Wtedy kilogramy pójdą w niepamięć. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #64774 przez Emme
co do karmienia i chudnięcia to ja uważam, że tak bywa gdy mama uważa na to co je (czyli stosuje dietę), a nie że samo karmienie to powoduje (jak się zwykło mówić-że dziecko wyciąga). ale może być tego zgubny finał-jak mama przestanie karmić, to zacznie jadać "normalnie" i wszystko na co ma ochotę i o dodatkowe kg nie trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl