BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #553214 przez Satine0
Madlen Ciesze się, że pomogło :D:D

Ahh te dzieciaczki wasze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553227 przez xpatiiix3
Monia super ,że się odezwałaś, mam nadzieję, że to nic złego, trzymajcie się tam z Igunią ;)

Martyna trzymam kciuki, oby coś ruszyło to jutro będziemy miały 2 dzidzie już :D

Jadzia ten Wasz Hubuś udany :D hehe śliczny jest ;)

Alina jejku aż łezka się w oku kręci po Twoim poście ;) tak się cieszę, że masz już to za sobą i że wszystko u Was w porządku, m się spisał, ale przede wszystkim Ty byłaś dzielna, super, że już wszystko za sobą masz ;) A maleńka cudowna jest, zakochać się idzie :kiss:

Niika Twój maluszek też słodki jaki, synuś mamusi widać po zdjęciach :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553253 przez kasia123m
Dzien dobry laseczki :)
Ja spac z nerrwow nie moge.wpadlaam zobaczyc czy Mufka albo Martyna urodzily.
Mnie wczoraj krzyze o brzuch bolaly i znow w nocy wszystko przeszlo.zupelnie.
Nie chce mi sie isc do tego szpitala.pierwszy raz zostawiwe syna na kilka dni.ciezko.jeszcze zebym wiedziala ze z Tosia wroce a tu figa...ech.oby mnie choc w sobote wyposcili.mam nadzieje ze sa wypisy w weekend.

Milego dnia dla wszystkich.
Ciekawe czy mamy juz dwa nowe bobaski na forum



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553254 przez [email protected]
Dzień dobry :) nie śpimy od 4 rano,Gabryś się wierci i nie daje spać

jadzia Hubuś do schrupania :kiss:

Alina Nataszka cudo :kiss:

niika jaki krasnal,śliczności :kiss:

kasia trzymam kciuki za dobre wyniki :)

Ale jestem głodna jak wilk,spadam na patologie,mam nadzieje że szybko pobiorą krew bo długo nie wytrzymam bez jedzenia.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553284 przez aniajulia2
Hej dziewczyny

Ja jestem po dość ciężkiej nocy. Od 24:00 do 2:00 nie mogłam spać bo bolał mnie brzuch tak jak na okres tylko bardziej, chodziłam do wc na k...ke i wogóle tak się wystraszylam ze to już ze szok. Teraz od rana zakuwa mnie coś w ' koleżance' ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553302 przez princess
Wszystkie dzidziusie są śliczne :) Jeszcze raz gratuluję świeżo upieczonym mamusiom :kiss:

U mnie noc nie była aż taka straszna, spałam nie najgorzej. Całą noc dzielnie walczyłam ze swędzeniem nóg i rąk. Nad ranem nie wytrzymałam i podrapałam prawe przedramię. Tak zaczęło piec, że musiałam wsadzić rękę do zimnej wody, poczułam ulgę i poszłam dalej spać. Teraz zjadłam śniadanko i drapię lewą rękę dla równowagi. Niedługo przyjdzie do mnie mama z pączkami własnej roboty :) a na 11 śmigam do fryzjera.

PLISZKA, JUSTYNA, SYLWKA CO U WAS? Gdzież one się podziały?

Dziewczyny bierzecie kosmetyki dla dziecka do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553305 przez chiczi
Witajcie Lutówki :)
Gratuluję Mamusiom, które już się rozpakowały :).
Ja mam termin z OM na 09.03, ale już do kilku tygodni wiem, że na 99% będę Lutówką ;).
Dzidziuś uparty- ułożył się miednicowo i czeka mnie cc.

Wczoraj na wizycie z pomiarów wyszło, że główka wygląda na 40tc, a brzuszek i kośc udowa na 36t5d, lekarz uspokaja, ale wiecie jak jest....

Princess Twoje "postępy" śledzę z największą uwagą- Twój Maluch: Adaś tak jak mój ;) , no i też pupką się wypina na świat ;).

CC najlepiej żebym miała w tygodniu między 18-22.02, ale wtedy lekarz jest na urlopie...W przyszły wtorek mam ponownie wizytę i zdecydujemy, że "wytrzymam" do ostatniego tygodnia lutego albo np. cięcie będzie 14.02 :cheer: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553310 przez Madlen
Witam w ten słodki dzień.

Co za sny miałam..interwencje, bieganie po dachach..

My już po pączusiach.

Ktoś urodził może?

Alinka jeszcze Buziaczek tuli dzidzię :)

Aniajulia może się akcja rozkręca już..

Princess u mnie nie trzeba tylko pampersy, chusteczki i ciuszki na wyjście, ale biorę Bepanthen (dla siebie i dzidzi) piankę do rąk antybakteryjną i w wyprawce, którą M. przywiezie jest "Krem na każdą pogodę"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553312 przez Martyna
Dziewczyny ja dalej 2w1. Bolą mnie teraz tylko plecy, skurczy brak :(

Kasia mnie wypisali w sobotę, trzymaj się tam :)

Aganobla Ty też trzymaj się w szpitalu i wychodź szybko :)

Andzia jak plecy? noc przespana?

Princess Biedna jesteś :( mam nadzieję, że i tak jest trochę lepiej i nie męczysz sie tak bardzo!!

Princess u mnie trzeba mieć dla dziecka kosmetyki. Położna powiedziała mojemu mężowi aby spakować coś do kąpieli, oliwkę i krem + octenisept do pępka

Własnie co z Pliszką? pewnie dochodzi do siebie po cc i nie ma czasu żeby tu zawitać

Justyna może juz urodziła, a Sylwki rzeczywiście bardzo dawno nie było

Mamusie bardzo dziękujemy za Wasze relacje i obecność na formum :)

Dzieciaczki śliczne wszytskie bez wyjątku :)

Dzielcie się z nami swoim szczęściem i opowiadajcie co i jak bo my przerażone!!!

Katarinka dobrze, że zmieniłaś lekarza i wiesz na czym stoisz :)

Pati może skonsultuj jeszcze te wyniki z lekarzem abys była w 100% pewna, że jest wszytko ok

Madlen super wózek, cieszę się, że remon prawie ukończony :)

Satine juz przejadam :) pamiętam te gwiazdki :)

Witaj chiczi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553328 przez katarinka1
Dzień dobry wszystkim dziś SŁODKIM bez wyjątku mamusiom :laugh:
My pączucia zaliczymy dopiero po południu u mamy i faworki własnej roboty pycha :side:
Trzeba się trochę kontrolować z tym obżarstwem przecież.
A jednak nasze wczorajsze nawoływanie przyniosło oczekiwany skutek - pojawiły się na forum nasze mamusie. Bardzo Wam dziękujemy za odwiedziny i parę słów, choć domyślamy się, że z czasem bardzo krucho. Ale my tak tu czekamy na nasze maleństwa i nadal wszystko przeżywamy...

Dzieci wszystkie prześliczne, wprost do schrupania w ten tłusty czwartek :kiss:

Martynka może faktycznie się rozkręca, oby. Ale tak czy inaczej to nie zazdroszczę tych bólów biedulko :kiss:

Princess Ty to się namęczysz kochana, ale teraz to już wytrzymasz, choćby przez pustynię na ślimaku :blink:

Madlen mam podobną sytuację z szyjką jak Ty, tyle, że moja to naprawdę żyrafia - tydzień temu 5 cm i twarda, zamknięta. M.in. dlatego cesarka. Ale czytałam o przypadkach, gdy taka szyja nagle zupełnie miękła i została zgładzona przez dziecia i wszystko ok. Także spoko - uszy do góry :lol:

Kasia, Aganobla - powodzenia i krótkiego pobytu w szpitalu. Ja do Was dołączam w poniedziałek i to chyba na jakiś tydzień niestety :dry:

Pati czyżby wijemy gniazdko? :laugh:

Andzia jak się czujesz? Jest poprawa, czy to poród sie rozkręca?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553335 przez katarinka1
Aniajula u Ciebie też się chyba coś zaczyna :laugh:

Witaj Chiczi :)

Coś czuję, że do końca karnawału jeszcze trochę dzieci nam przybędzie. Co prawda zostało tylko kilka dni, ale u nas przecież można nawet mieć czworo w jedną noc :blink:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553337 przez Martyna
Katarinka oby sie rozkręcało :) zmieniłam już suwaczek na 10 lutego. Jeszcze męczą mnie ciągłe telefony i smsy do mnie i M. "Urodziła/ś już? a kiedy" Sama bym chciała wiedziec kiedy. Jak do poniedziałku nie urodze to nie odbieram telefonu :)

Ja leżę i czekam na pączusie :) mąż mi przywiezie, a potem zgaga ale mleka pod dostatkiem :)

Aniajulia może coś się zbliża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553341 przez katarinka1
Martyna to objedz się solidnie tymi słodkościami. Bo jeśli urodzisz, to na jakiś czas klapa z takimi rarytasami :) . Ja wczoraj mężowi powiedziałam, że w sobotę zamówimy sobie pizzę, bo później długo nie zjem. A ja z zasady na takie jedzenie bardzo rzadko sobie pozwalam. Także musimy korzystać. A co do telefonów, to ja jeszcze mam odrobinę czasu, ale już się pojawiają. Sama prawie do nikogo z rodziny i znajomych nie dzwonię, bo zaraz myślą, że to z wiadomością. No alr tak to już jest :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553342 przez chiczi
katarinka1 masz rację z tą szyjką- moja dwa tygodnie temu też była "żyrafa" a wczoraj skrócona, miękka, ale jeszcze zamknięta ;).
Chciałabym, żeby Dzidziuś jednak posiedział do końca lutego w brzuszku...Ale, natura wie najlepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #553347 przez katarinka1
chiczi a może się jeszcze przekręci? My tu mamy taką małą baletnicę, która na sym finiszu dwa razy się przekręciła :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl