BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #560486 przez gabilee
madlen tak odwiedza przed :) o=mierzy mi cisnienie i tetno Leosia i bada brzuszek gdzie glowka juz jest :) i o dziwo na nfz ! czy calkiem za free ...

aganobla mam nadzieje , ze szybko sie tego pozbedziesz :kiss:


pati jeszcze troszke dokladnie :d

powiem wam , ze ja staram sie nie myslec o , zeby to bylo juz , bo to oczekiwanie by mnie wykonczylo poczekam na luzie i bez nerwow , nawet sie nie doszukuje objawow zblizajacego porodu ... mam czas do 22 lutego potem bede sie martwic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560521 przez natalka
Pliszka Oluś przesłodki, no i miło ze strony teściowej że tak was przywitała:)
Aganobla przykro mi że jednak to u Ciebie wykryli
Gabilee fajnie z tą położną zawsze można się czegoś dowiedzieć. U mnie w kalendarzu dzisiaj imieniny Leonka :) najlepszego :)
Wszystkiego NAJLEPSZEGO na WALENTYNKI mamusie!!!



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560525 przez ola85
Dzień dobry,
Ja już tradycyjnie od 5 nie śpie, więc zajrzałam poczytać co wieczorem naskrobałyście :blink:
Gabilee - ja mam słabość do drogich staników, dlatego doskonale rozumiem :blink:
Trzymam kciuki za wizytę :)
Pliszka - to miło ze strony teściowej :blink:
Aganobla - ja bym na własną rękę zrobiła badanie metodą pcr na obecność wirusa. obyś trafiła na mądrego lekarza, który jakoś Was przez to wszystko przeprowadzi

Miłego walentynkowego dnia,
p.s. dzisiaj równo połowa lutego :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560540 przez dominia
Dzien dobry :)

Jak sie spalo ? Bo mi super ! :ohmy: tylko 3 razy siku .. Dlatego pewnie tak wczesnie sie obudzilam :)
Dzisiaj wizyta na 13:30 .. Troche sie boje .. Szczegolnie wagi ;) i ciekawe jak tam podwozie .. Te noze w kolezance mam juz codziennie ;) moze cos zdzialaly :)
Moj syneczek jeszcze nie chce wychodzic na to wyglada :)

Milej walentynki ! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560570 przez sylwia1986
Dzień dobry mi też noc minęła nie najgorzej :) mój M od wczoraj przemawia do Bartka, żeby zechciał już wyjść, ale Bartek będzie uparciuszek po tatusiu i wyjdzie kiedy mu się zechce :silly: :lol:

Pliszka wow ale miła niespodzianka :laugh: buziaki dla Olusia :kiss:

Aganobla jeszcze nic nie jest do końca przesądzone, ja bym poszła za radą Oli i zrobiła dokładne badanie, bo z hcv żartów nie ma..

Dominia, Gabilee powodzenia na wizytach :)

Ja zrobiłam wczoraj mojemu M z okazji Walentynek deser z żurawinką i białą czekoladą i chciałam rano wyciąć z tego serduszko i zapakować do pracy, ale już wczoraj ten smakołyk został nadgryziony przez "ząb czasu" mojego M i nie było zbytnio w czym wycinać :silly:
Miłych Walentynek :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560583 przez ola85
Sylwia - ja widzę że Ty masz prawdziwe talenty kulinarne :)
Ja dzisiaj sobie pomyślałam że te nasze dzieciaczki, to jeszcze są w brzuszku, a już mają tyle do powiedzenia: "nie wychodzę i już, bo co mi zrobisz?", co dopiero będzie jak dorosną :blink:
Co do Walentynek, to wysłałam dzisiaj wierszyk mojemu M. Odpisał mi: "Kotuś - Ty to masz talent :) :) :) " i strasznie mnie tym rozbawił :laugh: a ja się tak starałam :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560600 przez kasia123m
Dzien dobry :laugh: :laugh:

Ja dzis od rana na nogach.poszlam plytki zrobic to pielegniarka sie spoznila 40min bo auto jej sie popsulo.potem obeszlam 3sklepy zeby kupic M jakies czekolaki chociaz q ksztalcie serca.no masakra nic nie ma.jedyne co znalazlam to pudelko wedla z serduszkiem.kupilam sobie igly w aptece do insuliny,odebralam chleb i dopiero weszlam do domu.wogole obliczylam ze insuliny mi starczy max do 28lutego po pozniej traci waznosc a nastepnej nie mam.paskow mi wczesniej braknie a wizyty u diabetologa tez juz nie mam hehe.

Milych walentynek :laugh: :laugh:

Ja tez dzis wizyta kolo 16.ale mnie w szyjce nic nie kluje niestety wiec na cuda nielicze;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560604 przez [email protected]
Hej,obudziłam sie o 4 rano i nie mogłam sie podnieść z łóżka,boli mnie kręgosłup na wysokości piersi,mąż trochę spanikował i dzwonił do gina o 7 rano,moge jechać na oddział ale na razie czekam,gorzej nie jest,spuchły mi usta i wyglądam strasznie :(

Sylwia Ola dzisiaj może mi zrobią badanie w zakaźnym i zobaczymy czy potwierdzi sie wynik z wczoraj,tylko ja już nie wiem co myśleć o tym bo strasznie w nocy swędziały mnie podeszwy stóp i środek dłoni i widzę że jak puchnę to bardziej swędzi,zaczynam się drapać po twarzy ale nie swędzi tak bardzo jak stopy i dłonie,pasuję też cholestaza ale czy od tego może wychodzić hcv :unsure: test pcr na pewno zrobię ale jak już urodzę,zapytam dziś kogoś w szpitalu zakaźnym coś więcej,jeśli to cholestaza to strach mnie ogarnia co z małym czy nic mu nie będzie,chciałabym żeby już był ze mną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560609 przez xpatiiix3
Hej dziewczynki:)

Mi to jakoś się spało, chociaż co się nie budziłam, brzuszek jak kamień... teraz troszkę odeszło i już lepiej, moja miednica dalej woła o pomoc, ale już ciut lepiej te kłucie chociaż odeszło przez noc ale boje się, że znowu zrobię o parę kroków za dużo i złapie mnie, także leniuchuje sobie dzisiaj, idę zjeść śniadanko ;)

Miłego dnia i powodzenia na wizytach.! ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560626 przez Satine0
Hej:)

U mnie nocka oczywiście tragiczna!! Zwariuje... każde przekręcenie się sprawia mi wielki ból.
Jadę zaraz na ktg...nie chce mi się jak cholera. Przecież i tak nic nie wyjdzie :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560662 przez michasia
Pliszka super Olek i miło ze strony teściowej:)

Satine a może jednak dziś coś wyjdzie na KTG?

Kasia, Dominia powodzenia na wizytach. Też mam ok.15-16, zależy ile będzie babek.

Aganobla powodzenia. Wiem, że łatwo powiedzieć, abyś się nie martwiła...Musisz mieć nadzieję na wynik powtórnego badania. Jeśli ostatecznie potwierdzi, to i tak już nic nie zmienisz, mam tylko nadzieję, że trafisz na dobrego lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560687 przez aniajulia2
Hej

Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach.

Mi wszystkie bóle kłócia związane z porodem minęły. Czuje się lepiej niż np miesiąc temu. Dostałam jakiejś nowej energii. Chodzę sprzatam piore i nic mi nie jest. No może czuje tylko jak dol brzucha mi ciągnie ku dołowi :-)

My dzisiaj walentynki byle jakie bo M na 15 do pracy. Jak mu się nie przedłuży to po 23 będzie w domu. Może się postaram i na niego poczekam to jakieś przytulanki przed jutrzejsze wizyta ;-)

Jutro ostatnia wizyta u mojej ginki z usg i pomiarami- ciekawe ile mała waży? Na ostatnim czyli 04.12 ważyła 1400 w 29 tyg.

Miłego dnia dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560694 przez natalka
Powodzenia na wizytach dziewczyny
Aniajulia moze to syndrom wicia gniazda?
Satine mnie tez wdzystko boli jak sie przekrecam z boku na bok
Jade do bratowej nie mam co ze soba zrobic a czekanie mnie wykancza
Milego dnia



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560704 przez chomiczka
Cześć mamuśki,

aganobla bardzo Ci współczuje, ale póki nie zrobisz dokładniejszych badań jeszcze nic nie jest przesądzone. Mam kolegę w wieku 25 lat który został zarażony HCV jako niemowlę (poprzez transfuzję zakażonej krwi) i bardzo dobrze sobie radzi, więc można z tym żyć. Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie, na pewno będzie dobrze.

Pliszka śliczny ten Twój Oluś!!! Ja też chce już swojego Olusia :) Niech maluszek się zdrowo chowa :kiss:

Michasia, Kasia, Dominia, Satine czekamy na wieści z wizyt.

A mój ukochany wczoraj wrócił z pracy z kwiatami i pierścionkiem i mi się oświadczył :ohmy: Nie wiem kompletnie co mu się stało, tak ni stąd ni zowąd :unsure: :unsure: ale kochany taki jest że nie wiem :) Tylko oczywiście nie mogło się to normalnie rozwinąć jak na filmach, że wkłada mi pierścionek na palec, bo co się okazało? Ano że pierścionek ZA MAŁY na moje tłuste serdele paluchy jedne gnoje :angry: :angry: aleee wstyd mówię wam. I nawet nie mogę go założyć, i nie wiem czy wymieniać na większy czy czekać po ciąży?? Ja nosiłam swoje pierścionki w ciąży ale od dwóch tygodni już nie bo mi paluchy urosły. I teraz czy mi to przejdzie po porodzie bo to woda czy to tłuszcz?? i zostanie :unsure: a jak po ciąży zostaną mi takie paluchy i nie zmieszczę mojego pierścionka?? :dry: ale lipa i wstyd normalnie. Tylko się zdołowałam przez to zamiast się cieszyć ;) że taka jestem gruba świnia i do niczego, że nawet pierścionka nie mogę założyć :dry:

A mały siedzi i mu chyba dobrze bo wyłazić ani myśli na razie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #560706 przez andzia_zg
Dzień dobry laseczki :-)

Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek. Mam nadzieje, że miło spędzicie dzień i nie będą Wam dokuczac bóle.
No i przede wszystkim samych dobrych wieści na wizytach, bo jest ich dzis kilka :-)

Pliszka ale fajna niespodzianka od teściowej :-) Bardzo miłe to było :-)

Ciekawe jak tam DOMI... nic nie dawała znać...

Dominia i Satine a Wy dalej w dwupaku... co jakiś czas zerkam na forum i czekam,aż napiszecie,że coś się ruszyło...

chomiczka gratuluje zareczyn :-)

aganobla nie zamartwiaj sie.Zrobisz kolejne badania i moze wynik bedzie negatywny..

Ja dziś pierwszy raz od dawna mialam mega udaną noc. spałam jak smok. Nie spinał mi się brzuch, nie bolały plecy, nie kłuło podwozie i mały przespał cała noc razem ze mną. Jak cudnie było się tak wyspać :-)

A jutro mam pierwsze KTG :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl