BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #561009 przez xpatiiix3
Martyna no tak ciężko, ja też bym już chciała, a pomyśleć sobie, że kiedyś kobiety chodziły w ciąży i nie wiedziały co się z dzieciaczkami dzieje w brzuchu... a my tak panikujemy czasem :P nie wyobrażam sobie tego, dobrze, że technologia i medycyna postępują.. No ale niestety nam nic innego nie pozostało jak czekać cierpliwie na rozwój akcji :) U mnie na szczęście jak nie rozwinie się przez weekend to w poniedziałek coś zaczną działać, także mi zostało 4 dni tylko, które i tak się dłużą strasznie.. :D

Dominia hehe dzisiaj pokorzystaj sobie a jutro leniuchuj :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561019 przez Madlen
Monia dzięki za wyjaśnienie formalnosci.. :)

Dominia ja to bym się cieszyła raczej..

Martyna co za plan :ohmy: ;)

Dominia też dobry plan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561030 przez Dzolka
Nie dziekuję :laugh: :kiss:
Dam znać :)
Trzymajcie sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561034 przez Martyna
Dominia :) może już nie zdążysz sie pouczyć? :laugh:

Pati odliczanie czas zacząć :) może ja tez zacznę, najpóźniej we wtorek będę przyjęta do szpitala :)

Madlen wymyslam juz jak sie da bo zaczynam panikować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561047 przez ola85
Dzolka - trzymam mocno kciuki za Was :)
Kasiu - ja pamiętam datę poczęcia, bo my znowu dzień wcześniej poszliśmy w góry. Może górski klimat sprzyja dziewczynkom? :laugh:
Mrufka - super że tym razem cesarka była lżejsza :) zdjęcia cudne :)
Dominia - ale zawsze to choć mały kroczek do przodu :) Oby z tym weekendem się sprawdziło :laugh: też myślę że Igorek nie będzie miał 4kg :blink:
Satine, Madlen - chciałabym jakoś Was pocieszyć z tym KTG. Mnie gin nawet nie kierował, bo jak stwierdził tydzień temu nic się nie zapowiada wcześniej :blink:
Martyna - biedactwo, może za to czekanie chociaż poród będzie lekki. Ja podobno spóźniłam się prawie 2tyg, ale za to przyszłam na świat w niecałe 2h. Choć ja akurat miałam 4kg :blink: :laugh:
Monia - właściwe podejście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561060 przez dominia
Jednak ide z mezem i psem na spacer .. Bo w domu to mnie chyba trafi .. Na kolacje nie mozemy isc bo M by jadl a ja bym patrzyla a tak to mysle, ze milo spedzimy czas :) zrobie fotki to zobaczycie jakie mam ladne okolice :) mysle, ze dotocze sie na ta gore :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561062 przez sylwia1986
Dzolka powodzenia :) szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu :)

Mrufka cudne dzieciaczki :)

Dominia kurcze i właśnie dlatego z jednej strony cieszę się że nie mam już wizyt, żeby się nie nastawić zbytnio na jakiś termin a później się rozczarować. Oby tym razem się nie mylił ;) pokorzystaj póki możesz i pupka do góry :silly: :lol:

Ola czasem mam moment że myślę że to stanie się na dniach a innego dnia że do marca nic się nie ruszy, ale jak już minie minie magiczna data 24 luty, to też pewnie będę sobie wkręcać myśli jak Martyna - zielone wody itp. i będę latała na ip pod byle pretekstem :lol:

Właśnie dostałam sms od dalszej koleżanki "Wyślij mi zdjęcie małego jak urodzisz,a jakie imię, jak się czujesz, myślisz że to już?" Jeszcze się nie denerwuję :whistle:
I sms nr 2 od tej samej osoby : "A duży już brzuch masz? No to niedługo Ci sie zaczną noce nieprzespane.."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561081 przez ola85
Sylwia - to prawda że po terminie to jest przerąbane. I najgorzej że nic nie można zrobić, ani przewidzieć, ani pocieszyć. Ja zawsze rano jak się budzę, a wszyscy śpią to mam takie głupie myśli. Ale staram się je przeganiać, na razie jakoś wychodzi, ale potem jest na pewno coraz trudniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561082 przez Satine0
Sylwia Mnie też się co chwile wszyscy wypytują...dzwonią, piszą. A czy boli czy nie boli... strasznie mnie to drażni. Ale to chyba normalne :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561085 przez Alina2408
pliszka jakie cudowne powitanie no szok tak milutko :):) trzymaj sie kochana olus z pewnoscia bedzie szczesliwym i grzecznym dzieckiem :):) nasza nataszka tez najczesciej smieje sie wlasnie przez sen najczesciej zaraz po tym jak usnie przy cycuchu...

aga wlasnie co dalej???

gabilee na pewno juz duzy z niego chlopak :)

pati dali mi taka biala wykrochmalona ale polozna byla tak mila i poszukala dluzzej i nie rozdartej na doopce :)

gabilee pomijajac fakt ze w koncu cos moze polecec :P

natalka dziekujemy i wzajemnie ja mam cos dolkowego walentego ale za to pracowitego zrobilam spaghetti dla misia i mamy bo dzis wraca z chemii i wlasnie pieke im babeczki czekoladowe ja sie tylko nawacham ale mis bardzo lubi :):)

ach pochwale sie spalam na brzuszku o jejku jak milo tylko rece ulozylam tak zeby cycuchow nie ugniatac :P:P

aga ja tez mialam bole kregoslupa na wysokosci piersi i to dosc dlugo ale to przez zmiane srodka ciezkosci...

to macie ginowe walentynki :P:)

aniajulia pewnie juz duuuza dziewczynka :)

chomiczka jak milutko kochana to dopiero niespodziewajke ci zrobil z pierscionkiem poczekaj palce ci otechna po porodzie....

chomiczka zawsze jak sie wazysz codziennie to bedziesz widziala wzrost wazy sie raz na tydzien a tak czy inaczej wieczorami organizm nabiera wiecej wody...

satine takiego gladkiego ktg nie mialam nigdy w trakcie ciazy heheh

dzolka to sie zaczelo hihi w walentynki tylko nie czekajcie za dlugo w kocu fajna data :)

madlen czesciej wedlug om...

mrufka jakie piekne foto z braciszkiem normalnie szok w trampkach...

martyna ja juztro ide wniosek dostaniesz w pracy na podstawie zaswiadczenia co dostalas w szpitalu... jutro ide zarejestrowac mala bo moj m nie mogl bo nie jestesmy malzenstwem mowie wam i jeszcze musialam wyciagnac akt slubu z moim eks koszmar dobrze ze mama jechala do siebie to mi to zalatwila przynajmniej... i jutro jade zalatwiac wszystkie papiery...

satine a pamietasz ze mnie lekarz obiecal ze urodze wczesniej i tez urodzilam prawie w terminie....

dominia maz popchnie :):P

sylwia tez uwielbiam teksty o nieprzespanych nocach i pieluchach my polacy mamy taka mentalnosc ze wszystko opowiadamy w czarnych barwach a pieluchy i kupki sa smieszne zawsze ciekawi mnie jaka tam bedzie niespodziewajka :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561091 przez Martyna
Ola oby był lekki ;) a synek wyszedł zdrowy i bezpieczny

Sylwia obyś nie musiała sie stresowac tak jak ja :)
Ja mam dosyć odbierania telefonów i smsów. Sąludzie zyczliwi i mili ale sa też tacy, którxzy podnosza cisnienie własnie takimi pytaniami: a brzuch duzo Ci urósł, a cięzko Ci, a mały daje Ci popalić, pewnie nie możesz spać w nocy, a ile juz waży itd

a najlepsze: daj znac jak zaczniesz rodzić -tak oczywiście jadąc na porodówke będe myslała o tym aby co niektórych informować

albo : gdzie rodzisz to przyjadę do szpitala Cie odwiedzic - jasne o niczym nie marzę tylko o pielgrzymkach mnie odwiedzających

no ale są ludzie i ludzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561093 przez Satine0
Alina Ja mam takie ktg co 2 dni :D

Martyna Mi też każdy każe dać znać jak się zacznie hehe ;-) yh...będę leżała na porodówce i pisała smsy "rodzę" hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561118 przez natalka
Dzolka powodzenia. Nie powiem zal dupsko sciska ale sie ciesze ze kolejna z nas bedzie miala dzidziusia trzymaj sie kochana
Mrufka sloska Twoja baletnica do schrupania super ze tak szybko doszlas do siebie
U mnie owulka byla 29.05 a poczecie 27.05
Ja zrobilam torcik i zapiekanke makaronowa i czekam na M. Zapowiada sie mily wieczor



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561124 przez dominia
My już po spacerku, fajnie było :) Miki się wybiegał, wyszalał myślę, że teraz będzie leżał zmęczony :silly: Tomek trochę rundek z nim porobił :)
Tutaj parę fotek, ja ciężarówka, mój piesio i widoczek z naszej dzisiejszej METY po 50 schodach :lol:

Najlepszy był przedtem mój M :silly: przyjechał z pracy i poszedł się przebrać na górę jak zawsze a czekoladki z serduszkiem 'Kocham Cię Żona' położyłam na łóżku po Jego stronie :) w łazience ściągnął robocze szmatki i poszedł do sypialni .. ja siedziałam na dole i stwierdziłam, że tego nie zauważył :blink: zszedł na dół wziął mnie na kolana i powiedział, że jestem głupia :lol: :lol: :silly: po czym oczywiście, że żartuje i że mu się zrobiło bardzo miło :) aż mi się płakać zachciało :) uwielbiam jak jest szczęśliwy :) całował mnie chyba z 10 minut przytulał i głaskał bez przerwy :) niby takie nic a tak cieszy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561126 przez Satine0
dominia Szacun za te schody :D

A tu my z dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl