BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #560790 przez dominia
Olka wczoraj byłam wielkim flaczkiem .. kompletnie brakło mi sił w pewnym momencie, dzisiaj jest ciut lepiej :) muszę coś porobić w domu bo później z Małym nie dam rady posprzątać tak porządnie .. a nikt inny za mnie tego niestety nie zrobi :(
Co jakiś czas czuję jakąś igłę w koleżance .. twardy brzuś był może 3 razy :) żyć nie umierać :lol:

Satine może Marysia wtedy śpi :unsure: :)

Ojj Kasia nie kracz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560795 przez Satine0
Sylwia Linia dzisiejsza.

Dominia Nie spała :P tam widać kreseczki. Chodzi mi o tą dolną linie hehe "moją" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560797 przez dominia
Satine to ile miałaś najwięcej ? moje ktg jest zawsze takie rozlazłe .. tu górki tam dolinki .. i to coraz wyższe i częstsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560808 przez Satine0
dominia Mówiłaś, że masz skurcze czasami na ktg to pewnie dlatego masz dolinki. U mnie jak widzisz cisza jak makiem zasiał :P Raz miałam jeden skurcz na którymś tam ktg a tak to prosta linia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560836 przez [email protected]
Chomiczka super walentynki :) a z pierścionkiem poczekaj,na pewno będzie dobry po porodzie

Dziewczyny dzięki za wsparcie.Staram sie już o tym nie myśleć,chcę tylko zdrowego Gabrysia.
Doktor bardzo nie miła powiedziała mi że wynik wyszedł 2 razy dodatni i oni nie zrobią kolejnego badania,mam sie zgłosić do nich po wykarmieniu dziecka,wtedy zrobią badanie,a na dzień dzisiejszy mam wirusa,dzwoniłam do gina,powiedział że mogę w każdej chwili przyjechać na oddział na patologie ciąży i powtórzą próby wątrobowe,nie widzę takiej potrzeby i zostaje w domu.

Jak byłam w szpitalu miałam 2 razy dziennie ktg i skurcze na każdym zapisie,na początku dość mocne,pani gin jak zobaczyła to myślała że nie wyjdę bo będę rodzić a ja w domu od poniedziałku i nic się nie dzieje na razie,nie które babeczki leżały na ktg po 3 razy,nawet po 40minut i wychodził słaby zapis,u mnie 20 min i ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560852 przez ola85
Sylwia - u mnie wygląda na poczęcie 28.05. Co do dat, to moja mama jest urodzona 01.01, ja jestem 12.12. malutka mogłaby się wybrać 03.03. Ale tak na serio to nie chcę tej daty, bo mi się źle kojarzy. Ale cóż, dzieciątko samo zdecyduje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560885 przez michasia
Ja obrączki nie zdejmuje raczej. Dziś zdjęłam na noc i jak rano założyłam, to jest ciaśniejsza nić wczoraj-dałam trochę luzu paluchowi i sobie przytył:D
A zaręczynowy Paweł sam projektował i zrobił z wosku, później zalał w formie i kolega mu ze srebra odlał. I dzień przed wyjazdem na turniej, na którym chciał się oświadczyć stwierdził, że chyba za mały wyszedł ten pierścionek...próbował założyć na swój palec i mu pękł- był źle odlany...także ja rano wychodzę z kąpieli a on do mnie z tekstem "pierścionek pękł" i tak właściwie mi się oświadczył...bo na turnieju już wiedziałam, że go dostanę:)

Kasia a warto Ci iść do tego lekarza, jak ma gorsze USG, a we wt będą na patologii lepsze robić?

Sylwia np proszę jak się daty pamiętliwie ułożyły:)
To ja bym się nastawiała na tego 5:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560895 przez anet-a-1401
Hej dziewczyn ja dzisiaj popralam malej posciel i ochrwniacz i baldachim z nudow mial to m zrobic ale stwierdzilam ze moze nie miec pozniej czasu bo chce byc przy porodzie i wogole mam nadzieje ze mi wybaczy :laugh: i zastanawiam sie czy nie wybrac sie na lumpki toche ruszyc sie trzeba .
chociaz przez chwile dzisiaj tak mnie brzuch bolal jak siedzialqm i chodzilam jak bym zakwasy miala nawet kaszlec nie moglam bo mnie bolalo a teraz juz spokuj :-)
Dzis zaczelam 38 tydzien :laugh: w koncu tyle na niego czekalam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560907 przez Dzolka
hej weszłam na chwile zdać relacje...
A więc wody mi odchodza cały czas mam ich bardzo duzo no i czekam na skurcze ale to dziwne uczucie jak tak leci woda heh :laugh: :laugh:

Czekam nie cierpliwie :P
Mój kochany przywiózł mi róze prezent (suszarkę bo mi sie spaliła) do szpitala moze dzis Jas wyjdzie :)

Troche sie zle czuje ciagnie na dole ale to nic do tego co ma przyjsc jkc dam znać :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560919 przez anet-a-1401
Dzolka to super w koncunsie zaczelo cos dziac dzisiaj urodzisz ale super prezent na walentynki a czulas cos ze to zaraz nastapi? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560928 przez Dzolka
Taki sluz ale nie duzo coraz wodnistrzy i po godz wody ale leca dalej.... Mam nadzieje ze urodze nie długo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560929 przez Katriss
o dzolka super że juz coś się dzieje. a skąd wiesz że to wody? powodzenia :*

a nasze maleństwo zostało poczęte prawdopodobnie w moje urodziny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560932 przez Dzolka
A co moze chlupac i wszystko moczyc przez godz ??? sa dosyc ciepłe i leca co jakis czas:P

Jestem w szpitalu zbadali narazie czekamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560933 przez kasia123m
dzolka ale ekstra..oby szybko poszlo"))))

u nAS DATA POCZECIA 6 czerwiec...potwierdzone testami..bo nawet sie balam ze zablisko owulacji bo miala byc za dwa dni...a wyszla wczesniej..i ze bedzie lipa z dziewczynki..ale 7 czerwca poszlismy do morskiego oka...wiec wysilek pewnie spowolnil zaplodnienie i jednak sie udalo..testy owulacyjne pokazywaly owlucacje niby 6-7 :) a teraz moglaby juz szykowac sie do wyjscia choc..nic wiecej i niech wyjdzie w przyszlym tyg...wystarczy mi tak... :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560934 przez Madlen
Michasia ale jaja z tym pierścionkiem.

Ja sobie wybrałam na stronie apartu, pokazałam mu jaki mi się podoba.
Kiedyś się pokłóciliśmy, wyszedł z domu i wrócił z winem i tym właśnie pierscionkiem hehe..

:lol:

Patrze w karte ciąży termin wg OM mam na 25lutego no a wg 1 usg 1marca.
Zazwyczaj który się sprawdza?

Ha u mnie też jak u Satine skurcze "imponujące" - wykres na dole :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl