BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 miesiąc temu #561130 przez xpatiiix3
Martyna no to odliczamy :D hehe ja za 4dni do szpitala idę już na spotkanie z Marcelkiem ;) Robercik też niedługo wyskoczy, a jak nie to z kolegą razem wyjdą :D

Sylwia wiem coś o tym, do mnie się wybierają, ale wszystkim wkręcam, że jest zakaz odwiedzin na oddziale, jedna koleżanka tylko odwiedzi mnie, bo jej chłopak dalej leży w szpitalu ten po wypadku (ponoć lepiej z nim płuca całe ale mózg uszkodzony i jeszcze nie wiadomo w jakim stopniu, no i ciągle nieprzytomny jest, ale już trochę lepiej z nim), to skoro akurat będzie to powiedziałam, że może wpaść na chwile jak znajdzie czas :D

Alina hehe no ja to mam nadzieję, że u mnie też znajdzie się jakaś dłuższa, a nie taka z tyłkiem na wierzchu :D

Dominia hehe no tak schody ponoć przyspieszają, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć bo ja dziennie robię tyle rund w domu po schodach i nic :D ładnie wyglądasz i fajna okolica ;)

Satine Ty też jak zwykle pięknie wyszłaś :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561132 przez dominia
Satine buzia Ci się już zmieniła, to samo jest u mnie .. ale może to przez to, że już jest nam ciężko i wychodzi to na twarzy :unsure: a może faktycznie zbliżający się poród ... sama nie wiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561136 przez xpatiiix3
Ja nie wiem jak Wam ale ja to mam kwadratową twarz normalnie taka pyyyyyza ze mnie się zrobiła ostatnio.. :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561149 przez Satine0
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561158 przez xpatiiix3
Satine jaki fajny brzucholek :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561163 przez sylwia1986
Fajne zdjątka :)
Dominia pewnie że miło, takie małe gesty a tak dużo znaczą, dużo więcej niż nawet bukiet kwiatów.
My po obiadku, M na chwile pojechał do mojej koleżanki z pracy po Pita i jutro może zasiądę i wypełnię go do końca, żeby później nie zawracać sobie już tym głowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561172 przez dominia
Satine brzusiol Ci spadl ? :) jakos ciagnie go nizej :)

Kasia czekam na Ciebie ! :*
I na dziewczynki po wizytach :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561174 przez Satine0
Dominia No wydaje mi sie, że nisko już :P tak wisi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561180 przez gabilee
natalka dziekuje :) nie pomyslalam , zeby sprawdzic kiedy moj synus bedzie mial imieniy , bo u mnie sie tego nie praktykuje :) ale dziekuje :kiss:

ola hehe wena tworcza cie dopadla , a M to rozbawilo :P hehe

aganobla mysle , ze lekarz powinien zadzialac i szybciej malego z brzuszka wyciagnac jak bedzie duze niebezpieczenstwo

satine biedna sie nameczysz , mam nadzieje , ze wkoncu ci wywolaja porod :)

bylam na wizycie :D
i synus wazy 2900 :) czyli urosl wzorowo :D
dzis ostatnia wizyta powiedzial , ze jak do 22 nie urodze to mam echac 23 do szpitala i maja mnie przyjac na oddzial , bo wg miesiaczki mam ciaze przenoszona 3 tygodnie ....
ja mnie nie przyjma to mam dzwonic do niego i obmysli strategie mojego porodu
ogolnie jestem zamknieta i moja szyjka jest daleko w kosmosie tak powiedzial :P
no ale szpital obowiazkowo

zaraz was nadrobie do konca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561182 przez Madlen
Dominia ale słodziak piesio. Ja się boje, że na dłuzszym spacerze siku dopadnie...

Satine nic nie spuchłaś na buźce nie?

U mnie na oddziale cały czas zakaz odwiedzin..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561186 przez kasia123m
Domina ekstra fotki... :laugh: mowisz ze do weekedndu dostalas tylko czas..heheh...to niezle

Satine widac ze brzuch nisko...wiec nie jest zle

a moj gin najpierw sie zdziwil ze wyszlam na wlasne zadanie..bo on myslall ze oni juz do porodu chcieli mnie trzymac.a Ja mu mowie ze w planach bylo do pon tylko...Plytki mi tylko recznie policzyli...myslalm ze sie wsciekne..zawsze mialam i tak i tak..ale recznie duzo wyszlo bo 88tys wiec maszynowo tez musi byc z 70tys-70pare.z usg mu Tosia wyszla na 2700...czyli ze niby troszke urosla..ale przekonania do jego pomiarow nie mam.szyjka niby bez rozwarcia ale uslyszalam PEŁNA GOTOWSC DO PORODU.wiec pytam co to oznacza...a on ze glowka juz dosc nisko..(ciekawe) i szyjka wiotka ...ze jak zaczna sie skurcze lub wody odejda to jechac...ja mowie ze skurcze takie co 7-5min tak?a on do mnie ze nieee...co 15-20min byle regularnie..i nie czekac..bo szyjka wiotka i do dwoch godzin potrwa porod..szybko sie otworzy...ponoc...wiec jestem w szoku..hehe...ciekawe ile w tym rawdy:P :unsure: ;) on mowi ze w kazdej chwili moze sie zaczac akcja...i ze jakby mnie chceii klasc na oddzial to mam sie zgodzic bo bezpieczniej w szpitalu..jakos niesadze zeby jutro po ktg ktos mnie chcial klasc w szpitalu...Predzej na patologii we wtorek moga cos zdecydowac..ale kij ich wie..to tak po krotce opowiesci z wizyty..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561188 przez Satine0
Madlen Nie :) chociaż ja z natury papuśna heh

Stopy mi zaczęły puchnąć i dłonie oczywiście. Poza ty nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561190 przez Madlen
Gabilee ładnie urósł chłopiec :)

A dlaczego przenoszoną? Kiedy miałaś OM?

Kasia ale fajne wieści, zazdroszczę, to zostaję sama na marzec, Andzia jeszcze tylko chybaa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561192 przez dominia
Satine właśnie wydaje mi się, że pępek próbuje dosięgnąć podłogi :lol: ale ogólnie brzuś piękny :) taki kształtny :)

Gabilee z om 3 tygodnie ?! o matko :ohmy: to sporo .. Leoś ładnie urósł :) dobrze, że wszystko ok :)

Madlen powiem Ci, że dzisiaj mam parcie na picie i wchłaniam już trzeci litr :ohmy: na spacerze staram się nie myśleć o sikaniu i powiem Ci, że nie jest źle :)

Kasia czyli Tosia urosła :) to dobrze :) Mi gin dzisiaj powiedział, że pół porodu mam już za sobą :dry: przez to, ze głowka siedzi w kanale rodnym już bardzo nisko .. jutro idę na ktg na 12 do innej lekarki .. zobaczymy co powie :)
I powiem Ci, że u mnie to samo jest .. wody odejdą do szpitala, jakiś śluz z krwią do szpitala tak samo skurcze .. bo on myśli, że szybko urodzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #561197 przez xpatiiix3
Gabilee no to Leoś urósł sporo przez miesiąc ;) super :D

Kasia to dobre wieści może szybciej urodzisz niż myślisz :D

A ja zaczęłam sobie czytać książkę i powiem, że fajnie się zapowiada coś czuję, że jutro skończę ją, bo wciągająca od pierwszej strony :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl