BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572347 przez Madlen
Gabilee seks działa cuda mówiła dr...?
Jedno cudo mam już z tego hehe. Tylko nie chce wyleźć. :dry:

A sex w ciąży neistety nie daje mi frajdy, ale jak ma pomóc.
M. nie ma, jutro znów te głupie ktg i potem do gina.


Iga niesamowita, fajny ma typ urody, będzie laska.

Dominia zamrażaj, przyda się.



Dziś się dowiadywałam o formalnościach zw. z dzieckiem. Trzeba dziecko zgłosić do ubezpieczenia zdrowotnego w pracy-jak będzie miało PESEL. A jak ktoś będzie załatwiał świadczenie z PZU to można to zrobić przez Internet, wystarczy scan aktu ur. i dowodu os.
A urlop mac. 20 tygodni od dnia ur. Pod koniec piszemy wniosek o przedłużenie o 4 tyg. No i zaległe urlopy.
W październiku powrót do pracy...


Fajny obrazek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572364 przez natalka
Madlen ja już we wrześniu wracam do pracy, nie mam zaległego urlopu :dry: sex w ciąży też mnie nie rajcuje :huh:
Gabilee nie mam fb, nie odbieram tel. od nikogo oprócz mamy i M. na sms też nie odpisuję, gadu wyłączone i mam wszystkich w nosie dzisiaj 2 dni po terminie



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572408 przez gabilee
madlen i natalka ja w ciazy normalnie dochodze i sprawia mi to przyjemnosc gorzej jest mi sie za "to" zabrac , bo tylko pozycja ja na nim sie sprawdza...

natalka nie przejmuj sie kochana tymi tel i smsami , ja juz tez mam to w du...

ogolnie dopadla mnie frustracja ciazowa !! chcialabym juz normalnie funkcjonowac , bo juz mam tak MEGA dosyc !! chryste dziewczyny nawet M. opierdzielilam , a biedak nic nie zrobil , az mi glupio , czuje sie samotna i zwiazana z ciaza !! nie moge wielu rzeczy z M. robic , dzis np. M. idzie pierwszy raz na silownie , a ja jak ta kretynka w domu ! ale nie mam mu za zle nie o to chodzi ,bo chce zeby dbal o siebie , ale glupoty mnie nachodza w glowie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572443 przez chomiczka
Gabile trzymaj się kochana. rozumiem Cię, już naprawdę niedługo! Mój też chodzi często na siłownie, kiedyś chodziliśmy razem. Jak mu coś się uskarżam to mi mówi że tylko narzekam a w ogóle się z dziecka nie cieszę, no ale wiadomo że tak nie jest, tylko już ciężko jest dźwigać taki balast, nie mówię tu o dziecku ale o tych wszystkich kilogramach :angry: On ostatnio przytył 2 kg i mówi że źle się czuje że musisz częściej na siłke chodzić to go ochrzaniłam że co ja mam powiedzieć skoro ja przytyłam jakieś 10x tyle... i w ryk, że gruba itp.... Wspiera mnie bardzo i nie mam na co narzekać, ale czasem tak jak Ty mam po prostu dość tego wszystkiego.

Jeśli chodzi o pozycje to u mnie też sprawdza się tylko jak ja na górze, ale po tym przez pół godziny sapie jak parowóz, jakbym maraton przebiegła i zwyczajnie już mi się nie chce :blush: a pomyśleć że kiedyś miałam taki temperament... mam nadzieję że to wróci.

Tak sobie myślę że ludzie grubsi i w szczególności panowie z takim bencem piwnym to mają ciężkie życie, cokolwiek zrobić jest ciężko... Trudno w takim stanie funkcjonować, pewnie można się przyzwyczaić. Ja odczuwam mega różnicę jeśli chodzi o jakość życie w rozmiarze większym o te kg.

natalka przez cały okres zwolnienia L4 i potem macierzyńskiego odkłada Ci się zaległy urlop w wymiarze 20 lub 26 dni w roku, więc wyjdzie tego trochę i też powinnaś mieć go jeżeli jesteś normalnie zatrudniona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572463 przez gabilee
chomiczka ja tez po czuje sie jak po maratonie :P
nie rozumiem ludzi otylych z wyboru , nie liczac tych co z powodu choroby sa otyli, ze im dobrze z takim balastem przeciez to ciezko cokolwiek zrobic ...
mnie tez M. wspiera , ale dokladnie jak mowisz poporstu ma sie dosyc ;/

no ale nic koniec narzekania trzeba sie cieszyc , ze maluszki sa zdrowe w naszych brzuszkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572465 przez gabilee
pamietacie film , ktory wstawialam? moze teraz mamusiom rozpakowanym sie przyda ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572477 przez natalka
Chomiczka ja wracam do pracy wraz z nowym rokiem szkolnym nie mogę zacząć później bo dzieci za szybko się przyzwyczajają w ciągu roku będe miała więcej wolnego



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572500 przez Katriss
gabilee dzięki że pytasz ja czuje się świetnie. w ogóle tyłek mnie praktycznie nie bolał. juz na drugi dzień normalnie chodziła i siedziałam jakbym wogole nie była zszywana:)

ja też myje mała tylko samą wodą nie dodaje nic do niej nie wiem czy to dobrze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572506 przez Katriss
nasza Klaudia ma juz tydzień
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572511 przez chomiczka
Katriss prześliczna kruszynka, myszeczka taka do wycałowania :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Katarinka już dawno się nie odzywała, ciekawe jak tam z dzidzią sobie radzi, chyba nie pokazywała zdjęć jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572513 przez sylwia1986
Monia Iga cudowna :) :kiss: :kiss: :kiss:

Natalko ja też już się nie przejmuję, dwa tygodnie w te czy we wte to też termin !! Byłam u ginki, powiedziała mi to samo co w szpitalu - główka wysoko, rozwarcie na opuszek, L4 mam na cały ten tydzień, gdyby nie pojawiły się do tego czasu skurcze lub nie odpłynęły wody to do szpitala na oddział w niedziele.

Oj dwupaczki jak ja Was rozumiem :kiss: wczoraj miałam mega euforię, bo myślałam że to już a tu jeszcze mogę i tydzień tak chodzić i "rodzić" :D
Co do przytulanek to ja na górze bardzo się męczę i zostaje nam tylko łyżeczka :blush: :blink:
Ja do pracy myślę że wrócę w styczniu przyszłego roku, jeśli fundusze pozwolą, chciałabym pobyć październik-grudzień na wychowawczym.

Katriss buziaki dla Klaudusi od forumowej cioci :kiss: :kiss: :kiss: Boziu takie śliczne te dzieciaczki, że aż ciągnie do macierzyństwa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572518 przez Mirella
Hejka, wiecie że u nas na blogu do wygrania bardzo fajny przewodnik: pierwsze dwa lata życia dziecka? Zajrzyjcie bo wygrać baaardzo łatwo :lol:

wrolimamy.pl/konkurs-poznaj-aplikacje-moje-dziecko/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #572554 przez ola85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572559 przez chomiczka
Ola strasznie małe to zdjęcie, nic nie widać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572570 przez ola85
Chomiczka - już poprawiłam ;)
Sylwia - w czwartek mam zdjęcie szwów. Jak wszystko będzie ok, to w piątek wracamy. Mój M jest w pracy, ale był przy porodzie i teraz na weekend

W szpitalu dali mi na zapalenie pęcherza furagin, teraz wyczytałam że może zaszkodzić małej. No i strasznie się teraz o nią boję. Ale w końcu dostałam to od lekarza, który wiedział że karmię piersią. Dziś już jest ok, to tego nie wezmę, ale ciągle o tym myślę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl