BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #573009 przez Monia_T
Dominia dopóki okres zimowy, mieszkania ogrzewane to z noskami tak będzie. Iga często wysmarkuje babolka i ja łapię go w chusteczkę, a jak coś większego to mam spray.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573013 przez dominia
Dzieki Monia :* juz myslalam, ze cos jest nie tak .. Bo co mu wcisne ta wode i oczyszcze nosek to zaraz znowu chrapie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573016 przez Monia_T
Ja też się tym denerwowałam i pytałam pediatrę na wizycie, powiedziała, że to normalne.

Sylwia, czyli póki co spokój? Czekamy na rozwinięcie akcji ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573027 przez chomiczka
Cześć dziewczyny.

Pełnia, pełnia i po pełni.
A ja nadal się kulam :unsure: całą noc bolał mnie dość mocno brzuch i plecy jak na okres (znowu). Ja już nic z tego nie kumam, czy to jest normalne? czy to są jakieś skurcze skoro boli mnie bez przerwy? :dry: idę dziś na KTG to zapytam położnej.

bananamana wielkie gratulacje!!! Wychodź szybko do domku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573064 przez justyna84
hej nocka taka sobie wczoraj olus tak mi sie dusil ze w pewnym momecie nei umial powietrza zlapac boze jak ja sie martwie . A tak wogole to kto urodzil gdzie jest kaska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573067 przez dominia
Justyna moze jednak warto przejsc sie jeszcze raz do lekarza .. Kasia urodzila w piatek, dzisiaj wychodza do domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573080 przez justyna84
jade dzisiaj po skierowanie do jakiegos innego do dzieciecego bo ja chodze do rodzinnego tutaj tez sie zajmuja takimi maluszkami rodzinni moze ten dzieciecy bedzie mial wieksza wiedze ;) tylko ze to niemiec a ja nei mam z kim isc bo nikt nei ma czasu a tesciowa chora az tak to my jeszcze po niemiecku nei umimy ,ale moze ona ;) sie wyrwie na ta chwile. A princess tez urodzila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573088 przez dominia
Tak, Princess 12 lutego urodzila Adasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573097 przez Marlena1888
hej mamki!:)
widzę że czas biegnie i ostatnie mamusie i maleństwa przygotowują się do porodu :)
justyna super wyglądasz i śliczna niunia:)

dominia ja też czułam nacięcie - normalnie położna na żywca cieła! :ohmy: bo myślała że leci mi skurcz a było już po :huh: ból masakra! a szyli mnie na mega głupim jasiu że odleciałam do kosmosu :laugh:

jadziatopol Hubercik wygląda śłodziutko!!! przystojniaczek mały :)

ja w czwartek jadę do pediatry z Filipkiem to zobaczymy jak się poprawił :lol:

xpatiix to mówisz że spodziewasz się gości hehe bądż twarda!:) nie daj sie tym bestiom :blink: :lol:

a u nas wszystko oki, wczoraj była położna, pępuszek już ma ślicznie zagojony jakby nigdy kikuta tam nie było :side: wszystko oki, ostatnio werandujemy smyka:) a pod koniec tyg może jakiś spacerek zafundujemy:)

Filipek też kąpiel uwielbia, siedzi taki zadowolony i nawet sobie coś pod noskiem głuży :D
Monia to miałaś niezłe spotkanie 3d z kupką Iguni:D :woohoo: my też to przerabialiśmy hehe tyle że w kąpieli właśnie ;) niosłam Filipka na rękach do wanienki i jak torpeda wyleciała kupka!!! :huh: :lol: całą koszulkę nocnę z góry na dół miałam w kupce! jaja :lol: to był strzał! hehe a ile śmiechu! albo ile razy siku robi w wanience hehe taka fontanna nagle wystaje :lol: :lol: czasem nas brzuchy bolą od śmiechu!

Bananamana gratulacjeee! czekam na foteczkę i opowieść jak i co! :) jak się czujesz po cc?
pozdrawiam wszystkie po kolei :D często was czytam ale jak zawsze nadrobić ciężko;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573126 przez xpatiiix3
Michasia no pewnie znając ich wizyty to potrwa nie dłużej niż godzine :P bo będą się śpieszyć.. :D A wiem, że dziecko się napija i najada z piersi tylko czasem uciążliwe jak co 5 minut do cycka chce, bo nawet wysikać się nie idzie ani zjeść, więc glukoze podać czasem to dobre rozwiązanie :P

Alina no dobre, tylko mój Kacperek w szpitalu w ciężkim stanie teraz...

Natalka pewnie, że napisze od razu po :P

Dominia mnie na żywca zszywała położna i nic nie czułam :P hehe a się bałam strasznie jak zobaczyłam igłę :P

Sylwia młodszy ale ten co ma 9lat Kacperek i ma strasznie wysokie wyniki on ogólnie z układem moczowym ma problemy leukocyty 500 miał i krwi dużo w moczu i okropną wysypke ma chyba nerki źle funkcjonują u niego i nie wyrabiają już ;/ jest od dzisiaj w szpitalu przyjęli go w trybie natychmiastowym... strasznie się martwie o niego, bo znowu tyle bolesnych badań go czeka :( a on już tyle w życiu się nacierpiał... jak skończył roczek miał operacje na moczowody chyba bo mu się zwężały, dostał sepsy strasznej, prawie 2 lata temu też w ciężkim stanie walczył o życie też sepsa i zapalenie opon mózgowych, wszystko się czepia już do tego dzieciaka, jest wredny czasem ma adhd ale tyle wycierpiał już w życiu... Ehh... szkoda gadać po prostu, aż powoli zaczynam rozumiem jak już mam malutkiego czemu mama tak zawsze chucha i dmucha na niego, chociażby coś złego robił...

Marlena będę twarda :) hehe no to super, że już pępuszek super zagojony u nas też już powolutku goi się w środku :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573142 przez Monia_T
Pati strasznie mi szkoda Twojego braciszka. Ile sie taki dzieciaczek musi namęczyć, mam nadzieję, że szybko wydobrzeje.
Śmiać mi się chce jak pomyślę ile osób ma wrogie myśli w stosunku do Twojego M i niedoszłej teściowej :lol: Oj gdyby tak mogli wpaść na chwilkę w ręcę forumowiczek...;)
Twarda bądź dzisiaj, wszystkie wysyłamy dla Ciebie pozytywną energię :lol:

Marlena ja też ataku śmiechu dostałam jak mnie młoda okichała :woohoo: A jeszcze zapomniałam dodac, że ona z tego rozluźnienia siknęła sobie przy okazji, więc też cała do przebrania była. Mój mąż też miał z nas ubaw :woohoo:
Ciekawe ile Fifi przybrał?

Justyna ja bym szła do lekarza jak najszybciej. Takie ataki u maluszka mogą być niebezpieczne, nawet na migi ale niech sprawdzą co się dzieje. I podpisuję się pod słowami poprzedniczek, ładna z Ciebie kobietka, bardzo młodo wyglądasz :lol: Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam ;)

Igunia dziś przekochana. Wczoraj zasnęła po 21, później jedzenie o 2, 5 i wstała o 8.30. Zasnęła o 10 i nadal śpi. Mam chwilę na prysznic, prasowanko, śniadanie...

Aganobla nic mi nie pisała, może rodzi? Jeszcze chwilę poczekam i napiszę do niej eska.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573182 przez dominia
Kupilam sobie inke i pije z mleczkiem :) pycha :) kiedy ja ostatnio pilam mleko .. Chyba dobre 3 miesiace temu ;)

I kupilam Igiemu skarpetki stopki :D takie malenkie :) nie wiedzialam, ze takie sa :)
Dziadziu pilnowal z ciocia spiacego misia a my z mama bylysmy w sklepie :)
Dzisiaj robimy pierogi z serem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573215 przez natalka
Ale sobie pospałam jakieś zmęczenie mnie ogarnęło i padłam jak kawka :)
I znow była seria sms i telefonów czy już jestem po :dry: odbieram tylko od mamy i M.
Byle do piątku :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573217 przez andzia_zg
Natalka do mnie tez ciągle ktoś pisze i pyta czy nie urodziłam... :S szczególnie na facebook'u





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573232 przez ola85
Witajcie,
Jadziu - mojej małej też zaczerwieniła się pupka przy odbycie. Może też spróbuję z tą wodą. Ona bardzo często robi kupki i trudno nadążyć :blink:
Ale Hubuś urósł :)
Justyna - to gratulacje :)
Aganobla - trzymamy kciuku :)
Martyna, Monia - moja Lidia ładnie śpi, ale w dzień :)
Martyna - mi ostatnio już kilka razy udało się zmienić pieluchę bez płaczu,ale ubierania i kąpania nie lubi. Lekarz nam mówił że przy karmieniu piersią dzidzia nie musi odbić :) Moja mała uwielbia zasypiać przy cycu
Mrufka - nam niby w szpitalu mówili czego nie jeść, ale teraz moja dieta zrobiła się strasznie uboga i mam zamiar powolutku coś innego wprowadzać. Fryzura Ady - super :)
Bananamana - gratulacje :)
Gabilee - masz prawo być już bardzo zmęczona. Oby coś ruszyło :) Trzymam kciuki

co do szwów to nieźle ciągną, a lewatywę miałam przed porodem, ale przy bólach porodowych było mi wszystko jedno, podobnie jak z cięciem krocza

Sylwia - ja już chciałam do Ciebie pisać bo myślałam że już jesteś po :) Powiedz Bartusiowi że ma szybciutko wychodzić, bo podobno marzec ma być ciepły, to liczymy na wspólny spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl