BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572817 przez justyna84
Jadzia ja sie chyba nigdy nie ogarne :ohmy: ten starszy biega i jest zazdrosny w nocy wedruje jak sie obudzi do mnie do pokoju a ja odprowadzam go spowrotem i czekam azz usnie maz mnie wyrecza ale nie zawsze bo rano wstaje. Z malym mamy problem bo ma straszny kaszel juz ponad tydzien i nie wiem co mu jest lekarz powiedzial ze jak nei ma goraczki to nic nei zrobi a maly az sie krztusi jak kaszle jutro idziemy znowu do lekarza boje sie zeby nei nabawil sie zapalenia pluc ,chyba brat go zarazil mimo ze karmie cykiem bo przeszedl teraz chorobe ;) troszke sie martwie mam nadzieje ze nas w szpitalu nei poloza :dry: i bedzie ok
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572818 przez mrufka
Hej mała śpi wiec zajrzalam do was sprawdzic czy przybylo rozpakowanych mam.

Dziewczyny wszystkie wasze dzieciaki przeslodkie :laugh:

Jadzia dzieki za rady co do napinania sie malej poskutkowalo :kiss: A Hubciu rzeczywiscie nabral puckow :)

Aganobla trzymam kciuki za szybki porod

Dziewczyny czy podajecie wode z glukoza waszym szkrabom? Bo mi polozna powiedziala ze mam malej dawac jak domagac sie bedzie cyca miedzy 3 godzinnym przerwa w karmieniu.
A czy jecie normalnie karmiac piersia ?


Tez wam sie pochwale moja akribatka :woohoo: A co :blink:

Martyna moja placze tylko na poczatku kapieli a tak to w ogole .Bardziej tak mruczy jak zrobi w pieluche ale przy przewijaniu zadowolona.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572830 przez jadziatopol
Martyna Hubus nie placze ani przy przewijaniu ani przy ubieraniu ani przy kapieli. Uwielbia kapac sie. Marudzi tylko jak jest glodny albo ma gazy ;) ale cale szczescie rzadko. Wczoraj mial gorszy dzien....zagazowany byl i marudzil i jojczal pol dnia. ;) potem strzelil taka kupe ze hej ! jak Marysia az po same pachy :blink: :lol: i byl spokoj :)
Justyna biedny maluszek ;) jej...to niewesolo masz ...faktycznie zapomnialam,ze masz drugie dziecko . Ja podziwiam szczerze wszywstkie mamy z dwojka,trojka dzieci. Nie ogarnelabym tego. To trzymam kciuki,zeby was nie polozyli w szpitalu i zeby maluszek wyzdrowial szybko :kiss: ale maluszek slicznutki :kiss:
Mrufka ale Ada ma czupryne!!!!!! :lol: ale extra! ale sliczniutka :lol: :kiss:
ja nie podaje glukozy wogole. Jak mu sie chce pic to go przystawiam wtedy sobie troche possie miedzy karmieniami. Ciesze sie ,ze pomoglo :) ja jeszcze pierdze buzia w jego brzuszek to tez taki fajny masazyk jest :) i pomaga a przy tym jest wesolo :)
Jem normalnie z wyjatkiem wzdymajacych rzeczy i czekolady :lol: jem pomarancze, banany,truskawki, mango, jablka, ciastka,nabial a przede wszystkim duuuzo mleka bo uwielbiam :lol:
Dominia pisalas ostatnio,ze masz mega szybka przemiane materii ja tez wlasnie. Po kazdym karmieniu musze leciec do toalety :lol: ciekawe ile juz zgubilam kg? niestety nie mam wagi ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572835 przez xpatiiix3
Jadzia dokładnie lasery hahaha :D

Martyna no mam nadzieję, że mnie nie zdenerwują, a niech tylko powiedzą coś o aparacie hehee Mój Marcelek nie płacze wcale przy przewijaniu czy przebieraniu i kąpiele bardzo lubi :)

Jeju justyna no to zabiegana jesteś ciężkie noce...

Mrufka fajnie, że się odzywasz kiedy możesz :) Ja kupiłam glukoze ale nawet nie zaczęłam małemu dawać, a fakt mi też mówiła, że trzeba czasem napoić dziecko, bo nie jest głodne a spragnione i może przez to bardo często do cyca latać :P O matko jakie cudeńko, a jaka śliczną czuprynke ma :D tylko wycałować :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572841 przez justyna84
jadzia z dwujka to jeszcze obleci ale wiecej to ja tez podziwiam mi taa dwojka w zupelnosci wystarczy odrosna i bedzie lzej i z glowy :P . Nastepnemu porodowi muwie dosc :P . Opieka w szpitalu jestem zadowolona mimo ze sie porozumiewalam na migi :P i moje domysly . Jadzia slicznego masz dzidziusia pewnie wszystkie macie sliczne dzieci nie czytam i nei nadrabiambo bzl siedziala do rana :P a jeszcze cala noc trzeba wstawac

moj maly rozrabiaka skonczyl 22 lutego 2 latka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572850 przez jadziatopol
Justyna no wlasnie mialam pytac jak to wygladalo w szpitalu i czy jestes zadowolona. Jak bedziesz miala kiedys czas i ochote to opisz swoj porod :) no wreszcie cie widac! Ladna kobitka z ciebie :) to pierwsze zdjecie jakie zamiescilas ...prawda? i synek tez ladniutki :) inaczej sobie ciebie wyobrazalam caly czas . Ladna i mlodziutka jestes :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572864 przez Monia_T
Martyna Iga nie przepadała za kapielą, ale już opanowałyśmy temat :) Teraz leży w wodzie wniebowzięta, raz mi nawet w wanience zasnęła :woohoo:
Jest o niebo lepiej, odkąd karmię ją przed kąpielą.

Ubierać się lubi, o ile nie trwa to za długo, nie przepada za czapeczkami...
A zmiany pampków uwielbia :lol: Jej ukochane miejsce w domu to przewijak.

Jeśli chodzi o sranko mojej córci, to w sobotę pobiła rekord. Zbieraliśmy się do lekarza, na bioderka. Ja już ubrana wyjściowo, miała być ostatnia zmiana pieluchy. Rozebrałam młodą na przewijaku, umyłam jej dupcię a ona tak cudnie się do mnie uśmiechała. No więc nachyliłam się rozczulona i gadam do niej, a one mi sruuu...i kupa pod ciśnieniem jakby ktoś ketchup z butli wycisnął! Osrała mi sweter, jeansy, laczki, nawet skarpetki. A jaka zadowolona była...ehh. Teraz jej co chwila powtarzam, kupy robimy do pampka dla mamy, a nie na mamę :silly:

Justyna słodkie maleństwo :woohoo:

Mrufka ja nie podaję nic poza piersią. Karmię małą na żądanie, czyli tyle ile chce, a nie co 3 godziny.
A jem normalnie...no poza bigosem i chili :woohoo: W sumie niewiele sobie odmawiam i póki co mała wszystko toleruje :woohoo: Przepraszam, raz był problem, bo smażonej cebulce od wątróbki, ale tu wiem, że przegiełam i nie powinnam była jej jeść :silly:
Adusia jest boska :kiss: Jaki fryz :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572869 przez justyna84
wiec dzien przed porodem mialam bole takie sobie wiec nawed nei wpadlam na to ze urodze na drugi dzien. Wstalam rano zas z bolami ale mocniejszymi oczywiscie byly one nieregularne :angry: zaczelam sie zastanawiac czy nei jechac do szpitala tesciowa jeszcze skoczyla do pracy maz na egzamin z niemieckiego a ja sobie siedzialam w domu i klepalam przez tel z kolezanka :P i mialam sie zastanowi czy jade do szpitala czy ide do gina zeby mnie zobaczyl no ale potem dostalam biegunki i stwierdzilismy ze jedziemy do szpitala ,walizka pod pache i juz bylam na miejscu (ucieszylam sie bardzo bo byla polozna Polka ktora byla przy mnei caly czas i lekarka Niemka) zrobili mi ktg i polozna powiedziala ze wzglada na to ze rodze potem mnie zbadala i mialam 3 cm rozw. dostalam pizame podlaczyli mnie pod kroplowke i zaczely sie skurcze co 3 min :ohmy: myslalam ze umre :ohmy: na szczescie nei trwalo to dlugo :P. Pani polka bardzo mi pomogla potem na koniec powiedziala ze bylam bardzo dzielna :P i odwiedzala mnie jak miala dyzur .Lezalam 4 doby mylalam ze iszaleje muzg mi parowal z domyslania sie co do mnei gadaja :P dziecko za mna tesknilo a ja za nim . Ogolem ciesze sie ze juz po wszystkim . Wszpitalu nic mi nei brakowalo wzieli mi na pierwsza noc dziecko na nastepne tez moglam oddawac zeby odpoczac ale nei chcialam panie mi przynosilz cherbate w termosie dziennie swieza obiady pod nos i non stop pytali sie czy mne icos boli wiec nie narzekalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572874 przez Madlen
Katriss Ola śliczne maleństwa.

Pati...no Twoja sprawa, nie komentuję lepiej...
Ja bym pewnie inaczej zrobiła z odwiedzinami.

Jadzia ale aniołeczek piękny..

Justyna no wreszcie :) Gratulacje :) śliczny :) I Ty też ładniusia babka :)

Pozdrowionka dla Aganobli.

Mrufka ale ma włoski niesamowite..

Ale miałam akcje.

Kupiłam psu kości wędzone, zjadł dwie i pił po nich jak szalony.
Wyszliśmy na dwór, bawilismy się śniegiem..
Wróciliśmy do domu, zawołałam go do łóżka (jego ostatki), nie chciał wejść, zachowywał się dziwnie, jakby znowu chciał na spacer..

W końcu zmuszony wszedł do łóżka, po chwili uciekł.
Nagle zorientowałam się, ze jest duża mokra plama na narzucie na łóżku. :ohmy:
Pomyślałam, że to wody mi odeszły, ale majtki suche. Wyobrażcie sobie moją mine.. :cheer:
Przed łóżkiem była mała kałuża, piesek nie wytrzymał...

Miałam troche prania, (3pralki, kołdra, pościel, narzuty) przy okazji psa też wyprałam, w wannie :)
Teraz już nie będę się z nim tyle bawić, niech lepiej sika na spacerze... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572875 przez justyna84
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572881 przez dominia
Jadzia noo dzisiaj tez byla masakra .. Tak mnie bolal brzuch, ze az mnie w klacie bolalo ;) nie wiem czemu tak ..

Dzidziusie wszystkie sliczne :kiss:

Justyna laska z Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572884 przez justyna84
Jadzia tak pierwsze :blush: na tamtym komputerze nei umialam jakos . Az taka mloda nei jestem bo mam juz 29 na karku :ohmy: .Dobra ja mykam bo ciezka noc przedemna i dzien . Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572887 przez gabilee
Hej dziewczyny banana do mnie napisala, ze po 8h meczarni zrobili jej wkoncu cc i mala wazy 3330g i ma 56cm :) mowi ze jest sliczna i kopia tatusia ... super iwesci da znac jak wyjdzie ze zzpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572893 przez dominia
Ojej gratulacje dla Bananamany !! I zaczyna sie tydzien ladnie :D jutro kolejny dwupaczek ma isc do rozpakowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572897 przez gabilee
Dominia dzis M. tak wykorzystam ze musi cos ruszyxyc hehe
Wiec moze bede nastepna hehe ale pewnie nie ma sie co ludzic

Justyna sliczny synus gratulacje :)

pati a to jak powiesz mu ze jako ojciec nie jest wpisany to nie masz co liczyc na prezenty hehe powiedz mu jak juz da wszytsko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl