BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #572616 przez Martyna
Witajcie :)

w końcu mam chwilę żeby napisać. Wszystkiego nie nadrobiłam niestety.

Śliczne wszystkie dzieciaczki :)

Dominia jak Ty przetrzymujesz Igorka żeby go zmęczyć żeby w nocy ładnie spal? Mój dziś od 3 do 7 nie spal! Jadł płakał. Nic nie pomagal

Satine ja też nie miałam w ciąży spuchniętych stop a teraz masakra!

Madlen u mnie w szpitalu pytano mnie czy chce lewatywę i skorzystałam. Przed zejściem na porodówke wypróżniłam się i miałam komfort psychiczny.

Dziewczyny też nie wiedziałam czy rozpoznam czy to to. Miałam wywoływany poród ale uwierzcie poczujecie ten ból. Tego nie da się przeoczyć

Wszystkie przeterminowane bardzo dobrze rozumiem
I wiem co przeżywacie. Ja rodziłam 12 dni po ale jak dostaniecie swoje Skarby na pierś to zapomnicie o wszystkim co było :) uwierzcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572622 przez xpatiiix3
Hehee Dominia wiem coś o tym mój potrafi ciągać i ciągać nie zdąrze schować cyca znowu oczka otwiera albo piszczy z łóżeczka i znowu doi mnie :P Dominia ja to samo dzisiaj miałam otwieram pampka a tu pępuś odpadł dla mojego synka po 6 dniach :)

Jejku Kasia biedna się męczysz z Tosią, niedługo powinien się pojawić pokarm, trzymam kciuki za rozkręcenie się laktacji :) Super, że już jutro do domku :) Mój malutki miał w dniu wypisu przesiewowe..

Dominia Iguś cudny :kiss:

Drzyzgunia gratulacje :) ale słodka pyzunia :kiss:

Sylwa u mnie też ie nie zapowiadało hehe myślałam, że do rana na oxy będę czekać a tu o 3 wyskoczył mój łobuziak :D może coś ruszy szybciej niż do niedzieli :kiss:

Pliszka cudny Oluś :kiss:

Aganobla trzymam kciuki mocno :kiss:

Satine u mnie też spuchnięte stopy są, i to samo mam już 2 nocki z rzędu z malutkim wtulony jakoś śpi ale już obok położe go to piszczy a nie daj boże do łóżeczka :P Marysieńka śliczna dziewczynka :kiss:

Monia Igunia cudna jest :kiss:

Gabilee hehe za szybko pochwaliłam w dzień ładnie mi śpi a w nocy daje czadu :P

Dominia ja dzisiaj ściągam co 3h po 100-120 z jednej piersi i do tego mały wyjada non stop cholerny nawał, nie wyrobie bo mi tryska z cycek pod ciśnieniem mleko...'

Katriss ale śliczna dziewczynka :kiss:

Ola śliczności :kiss:

Dzisiaj malutkiego zarejstrowałam już jest praowitym obywatelem :) Jeju nie było mnie 2h bo musiałam jeszcze po pampersy skoczyć niestety kryzys był ostatnie 2 zostały i było lecieć, z ciężkim serduchem wychodziłam i łzami w oczach, nie potrafiłam się rozstać z synkiem... :/
Malutki ma wpisanego ojca z urzędu Jana xD hehehe i jest notka pod spodem, że imię ojca nadane z urzędu z art jakiegoś tam :P
Dzisiaj odpadł nam kikucik po 6 dniach, przy przewijaniu znalazłam go w pampersie :D
A jutro chcą odwiedzić mnie i Marcysia M z rodzicami... Hm nie bardzo mam ochote na odwiedziny, ale dzwonili, ja jakoś nie potrafię powiedzieć "nie", no ale nakupili dużo rzeczy dla małego no to dobra zadośuczynienie się mi należy, babcia z mamą w razie "W" wyproszą :)

I mam nadzieję, że dzisiejsza pełnia zdziała cuda i wyskoczy dużo dzieciaczków, trzymam kciuki dwupaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572632 przez sylwia1986
Olu nie martw się tym furaginem, skoro lekarz go przepisał. Zmartwienia gorzej działają niż wszystko inne.

Pati czyli M nie jest wpisany w urzędzie jako ojciec? on już wie czy jutro na "wizytacji" jego rodzinki go powiadomisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572647 przez dominia
Martynka jak się rozbudzi to nosze go przekładam, mama do Niego nawet mówi :) całuje po szyjce bo nawet już specjalnie odchyla z lewej strony :) i jakoś porządnie się rozkręci i nie śpi nawet po ponad 2 godziny :)

Patii już się martwiłam gdzie jesteś :)
Nie rozumiem tego z ojcem Marcelka w akcie ?
Nie za dużo tego ściągasz ? bo nie dasz sobie rady z laktacją :)
Ja wczoraj o 23 karmie po raz X Małego zmęczona i wkurzona, że mi jeszcze nie śpi i się zakrztusił .. wyrzucił cyca ja się patrze a tam dalej z niego sika i Igor miał całą buzię w mleku, tak się zaczęłam śmiać, że aż M się obudził :lol: jak sobie o tym przypomnę to śmiech na całego :lol: co my mamy z tymi cyckami :silly: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572717 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
dzieci przecudne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Olus, Klaudia, Marysia,Igorek,Bartus,Igunia wszystkie kochane i piekne :kiss:
XPatii dobrze zrobilas z tym ojcem. :) ciekawe jak bedzie wygladala wizytacja ;)
Gabilee z tym seksem calodniowym to niezle...tylko szkoda ,ze kondycji w ciazy brak ;)
Madlen nam idzie okolo 50 pieluch tygodniowo. Przestalam uzywac chusteczek pampersa i zaczelam myc pupke woda bo mial odparzona tuz przy wylocie. Kupki robi 3-4 dziennie...ale z kazdym pierdem wylatuje troche i od tego mu sie chyba odparzyla a trudno zmieniac pieluche co 10 minut ;) uzywalam sudocremu i pudru i nic to nie dalo. ;)


Ale mialam dzisiaj cudna nocke. Hubek pierwszy raz spal 5 h i az sie zaczelam martwic i go obudzilam do karmienia...potem spal prawie 3 godziny i potem znowu i wstalismy o 10 dopiero :lol: Pierwszy raz jestem mega wyspana :lol: Dzisiaj idziemy na wizyte i zwazymy naszego Boba. Ale wydaje mi sie ,ze przytyl bardzo :lol:

Trzymam kciuki za nierozpakowane mamy :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572719 przez justyna84
hej dziewczyny witam po dlugiej nieobecnowsc ale wyprowadzilam sie juz na swoje i dopiero mi podloczyli neta ;)
Pamietacie jak wam muwilam ze mam skurcze i nei wiem o co kaman to na drugi dzien dostalam boli biegunki i pojechalam do szpitla gdzie mialam juz 3 cm rozwarcia trafilam tam o 16:30 a 18:30 moja kruszynka byla juz na swiecie z waga 3600 aa lekarz muwi ze bedzie maly ;) bylo to dokladnie 31 stycznia reszte napisze potem bo mam male urwanie glowy z dwujka dzieci :ohmy: pozdrawiam wszystkie mamusie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572727 przez Monia_T
Aganobla napisała, że u niej ok. Skurcze są, rozwarcia brak, Gabryś wstawiony główką w kanał, jutro możliwe, że podłączą ją pod kroplówkę.

Martyna moja Iga też ładnie w nocy śpi, ale za to w dzień coraz mniej. Dla nas lepiej, bo wolę w nocy się wyspać ;)

Teraz jesteśmy po kąpieli, za jakieś pół godzinki będzie cycuś na noc i jak dobrze pójdzie to pierwsza pobudka ok 1 w nocy :laugh:

Odkupiłam dziś kilka ciuszków, takich ślicznych wyjściówek dla małej, w bardzo dobrym stanie i za niewielkie pieniądze :) Pojutrze jedziemy do mnie do biura, będę stroić laleczkę :)

A Jadzia dziś była? Dawno jej nie czytałam? Halo, Jadzia zgłoś się :blink:

Pati no ciekawa jestem tej wizyty...?

O i jest Jadzia, równo pisałyśmy :) Hubcio jakie pucusie dostał :ohmy: Ciekawe ile przytył? Jakie ładne foteczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572738 przez jadziatopol
Monia ano jestem :lol: chyba w tym samym czasie pisalysmy :) powiem ci ,ze Igunia slicznie podnosi glowke i wogole jest taka sliczniutka,ze zapraszamy was z Hubusiem do nas :lol: taka synowa moglabym miec :blink: Moj Hubek leniwy jest i sie denerwuje jak go klade na brzuszku....woli podnosic glowke jak lezy u mnie na brzuchu...ale to nie to samo ;) Monia, powiedz czy ty w nocy jak konczysz karmienie od razu wsadzasz Igusie do lozeczka czy jeszcze ja usypiasz?
Justyna no wreszcie!!!!!Jej , ale sie martwilysmy! ciesze sie i gratuluje maluszka :lol: :) :) :) :) :) zamiesc jakies zdjecia jak juz sie ogarniesz :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572750 przez Martyna
Dominia Monia dziekuje :) zobaczymy co będzie dzisiaj w nocy.

Pati ale jestem ciekawa przebiegu wizyty :)

Pati Dominia super ze kikut już odpadł :)

Madlen my używamy Bella Happy 1 bo mają takie fajne wycięcie na pępuszek a chusteczek pampers i dzidziuś ale zdecydowanie woda i płatki są lepsze

Jadzia Monia od samego początku kładłyście dzieciaczki na brzuchu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572764 przez chomiczka
Pati widzę że pańswto hrabiostwo się zapowiedziało na wizytację, no no. To galowy strój musisz przywdziacw w związku z tym zaszczytem :silly: ja na Twoim miejscu bym się nie czaiła, powiedzą cos głupiego to won mi z domu :lol:

Jadzia Hubi jakie pucuszki wyhodował ;) śliczniutki :)

justyna gratulacje! czekamy na zdjęcia

No to aganobla teraz zaczyna :) oby jej gladko poszło.

Za raz pełnia, czekam... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572768 przez Monia_T
Jadzia w nocy przy cycku jest ok 10-15 minut i zazwyczaj nie muszę jej lulać, tylko zaraz do łóżeczka. Raz na jakiś czas zdarza się, że po zmianie pampka ma oczy jak 5 zł, wtedy chwile ją lulam i do łóżeczka.

A, to czujemy się zaproszone do USA, ja chętnie córcię za Hubcia wydam :) Czyli ustalone? Trzeba tylko dzieci poinformować :lol:

Martna ja od początku kładłam ją na brzuszku. Na początku na kilka sekund, teraz troszkę dłużej. To dobrze robi na trawienie i bioderka :)
A główkę podnosi siłaczka cały czas...w sumie za wcześnie, ma dopiero 3 tygodnie, ale jak jej zabronić :) To samo jak trzymamy ja na rękach pionowo, to łepek trzyma sztywno :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572769 przez dominia
Martynka mi położna powiedziała, że jak odpadnie pępuszek to wtedy dopiero można kłaść na brzusiu i około godzinę po jedzeniu :)

Justyna w końcu się odezwałaś ! Gratuluję Dzidziusia :)

Jadzia jaki Hubek śliczny, widać, że przybrał bo mu pyśki urosły :)
a Bartek mmm :lol: :lol: więcej nie muszę :blush:

Dziewczynki śliczne mamy dzidziusie ! czekamy jeszcze na resztę nierozpakowanych :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572781 przez xpatiiix3
Sylwia, Dominia Tak, nie wpisałam go, bo jak powiedziałam, że panna to mi wypytywała czy chce ojca wpisać ja mówie że nie, no i potem pytała czy podaje imię, to też powiedziałam, że nie no i napisała Jan i wytłumaczyła, że musi coś wpisać i każdemu tak wpisują, nie może być że jest ojciec nieznany tylko fikcyjny i jest napisane pod spodem że z artykułu jakiegoś tam imię ojca z urzędu jest.A no i nie mówiłam mu hehe a no i jak się spytają to powiem heh jak nie to nie :P

Dominia no a z tymi cyckami to ja nie wiem moje też sikają sobie same mlekiem :P hahaha tylko szkoda mi malutkiego, bo czasem nie może normalnie sobie zjeść bo się dławi tyle mleka ma w buźce i nie wyrabia przełykać tego... ;/ A no właśnie muszę, bo cycki bolą i jak kamienie, a ja mam wielkie balony teraz, więc jest gdzie zbierać tego mleka, już mam z F i kurde ja nie wiem cycki ciężkie, aż plecy bolą, eszcze się skrzywienia kręgosłupa nabawie :P

Jadzia no ja też jestem ciekawa :P w razie czego babcia wyprosi :P Ale przystojniaczków masz :) ślicznie razem wyglądają Bartek z Hubkiem :)

Justyna w końcu się odezwałaś, ale niespodzianka :)

Monia ja mam stresa nawet Ci powiem, bo wiem, że mnie mogą podenerwować trochę, wiadomo rady 'doświadczonej' mamuśki, która urodziła ostatnie dziecko 18lat temu...

No i jest tragedia mój brat do szpitala jutro idzie ma okropne wyniki nerki szwankują po prostu masakra, staram się nie myśleć o tym i nie denerwować, bo wiadomo przy karmieniu i malutkim lepiej nie, ale ciężko jest, tak mi go szkoda :( ;/

Martyna no ja też się cieszę już mogę go na brzuszek kłaść malutki silny i już sztywno główkę w miarę trzyma :)

Chomiczka dokładnie hrabiostwo hehhe :D zdam relacje gdzieś na godzinke chcą wpaść koło 13 :P

Jadzia dokładnie lasery hahahah :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #572793 przez jadziatopol
dzieki dziewczyny :kiss: wasze dzieciaczki tez sa przesliczne :kiss:
Xpatii, Dominia to niezle macie z tymi cycuchami...lasery normalnie :ohmy: :lol:
Bartek juz taki duzy chlop,ze az nie moge uwierzyc w to,ze kiedys taki maly byl :)
Monia hihihi....jasne :lol: Hubert i Igunia dowiedza sie w swoim czasie jaki plan uknulysmy :blink: :lol: to malo ci to czasu zajmuje...kurcze u mnie troche dluzej...bo z jednego cycka 10 minut...potem kupka i przebieranie i z drugiego okolo 5-7 minut i dopiero do spanka. I niestety tak jak napisalas oczy ma jak 5 zlotowki po zmianie pampersa i musze go dotulic albo zasypia przy drugim cycu ;) w sumie zajmuje nam to okolo 30-40 minut wszystko zanim sie poloze. I czasem bywa tak ,ze ja samam po tym wszystkim tez mam oczy jak 5 zlotowki :blink: i spac mi sie nie chce :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #572812 przez Martyna
Aganobla powodzenia !

Jadzia Monia Dominia dziekuje za odpowiedzi

Justyna GRATULACJE!

Pati spokojnie. Będzie dobrze.

Kasiu już niedługo będziecie w domku. Najważniejsze aby zrobili wszystkie potrzebne badania

Mamusie a czy Wasze Maluchy płacza przy przewijaniu, ubieraniu i w kąpieli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl