BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #573235 przez natalka
Ola a pokażesz swoją córcie?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573247 przez sylwia1986
Olu no proszę go bardzo ładnie, ale on chyba koniecznie chce nam zrobić rocznicowy prezent. Mój M się śmieje że poprosi na porodówce żeby go w czerwoną kokardę jeszcze obwiązali :lol: u mnie bardzo na raty to wszystko się dzieje, nastawiłam się że jak odszedł mi ten krwisty czop, to tak jak u Ciebie i Kasi hop siup szybko się rozkręci, ale widać taka moja uroda.
A na spacerki jeszcze przyjdzie pora - hehe może zeswatamy trzecią forumową parkę - Lidzia i Bartuś :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573255 przez xpatiiix3
Monia no mam nadzieję, że się polepszy, on pod stałą obserwacją CZD w Wawie jest od małego.. Ehh.. No kurde hahah żeby trafili na mamuśki z lutówek to by było :D No i mam nadzieję, że jakoś wytrzymam misio mój zasnął właśnie sobie, a ja posprzątałam, żeby nie było, że dziecko to i syf, bo wiadomo jak to skomentować mogą :P hehe ale postaram się olewać a jak nie to wypad z baru będzie i tyle :)

Natalka nie odpisuj :P hehe już niedługo :kiss:

Sylwia a u Ciebie na suwaczku już 2 dni po porodzie hehe czyżby Bartuś z powrotem do brzuszka wskoczył, a Ty nawet o tym nie wiesz hehe :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573274 przez natalka
Pati nie odpisuje bo ile można tłumaczeć, że gwiazdeczce nie śpieszy się wychodzić w taka zimę :P



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573299 przez [email protected]
Hej dziewczynki :)
Od wczoraj jestem na oddziale,skurcze coraz mocniejsze,dzisiaj 100%,po badaniu zaczełam krwawić,czekam dalej,na razie nie podają oksytocyny bo widzą że samo rusza,mąż mi przyniósł laptopa,poczytam was troszkę

Katriss córcia śliczna :)

Justyna gratuluję :) słodki bobas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573304 przez natalka
Aganobla trzymam kciuki, oby szybko poszło :) powodzenia :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573306 przez Alina2408
dominia nataszka duzo kicha wiec nosek ma suchutki...

monia no ja dlugo czekac nie moge bo w koncu mam juz 30 lat na karku :)

pati a co sie stalo???? dziec mojej kolezanki juz trzecitydzien chore najpier zapalenie oskrzeli pozniej mega goraczki a teraz zapalenie gardla...

pati ja sie urodzilam z przewezonymi przewodami moczowymi i mi na zywca co tydzien w warszawie rozszerzali strszny bol ale obylo sie bez operacji.. i moje nerki tez maja tendencje do niepracowania dobrze dlatego mam ograniczona sol w diecie...

aga czekamy na wiesci...

my po spacerku i mala jeszcze sie nie obudzila lezy na przewijaku nawet jej nie moglam do konca rozebrac :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573322 przez mrufka
Hej

Adusia dziękuje za komplementy :kiss:

Monia Jadzia Pati Michasia dzięki za odpowiedzi :kiss:

Monia Jadzia a jecie kotlety z filetów z kurczaka smażone? Bo mam ochotę ale boję się żeby malej nie zaszkodziło.

Ola no właśnie moja dieta też bardzo uboga liche zupki, mięsko tylko gotowane, nabiał już mam dość takiego jedzenia :angry:

Bananamana Gratuluję :kiss:

Gabilee trzymam kciuki by się wszystko szybko ruszyło

Sylwia myślę że ty to na dniach urodzisz

aganobla trzymam kciuki za szybki poród

Alina długie spacerki sobie robicie?

A my dziś pospałyśmy mała dostała cyca o 23 30 i do 6 30 spała potem znowu zjadła i do 8 30 spala. Potem byłam z Kubą u lekarza bo coś nie wyraźnie wygląda kaszle miał gorączke nad ranem i wyszlo że ma anginę więc na wszelki wypadek jest na kwarantannie u mojej mamy.

Jeszcze jedno jak u was z krwawieniem? Bo ja mam jakoś dziwnie tydzień nie miałam a dziś jak rano wstalam to chlusło ze mnie znowu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573329 przez [email protected]
Mrufka Twoja akrobatka cudowna,fryzura super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573335 przez dominia
Alina mój Igi też często kicha a mimo tego mu furczy w nosku ..

Aganobla trzymam kciuki żeby poszło szybko :)

Mrufka ze mnie ostatnio się już leje taka różowa woda .. więcej na wieczór i w nocy ;) mogłoby już przestać :)

była dzisiaj Madlen???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573359 przez Monia_T
Mrufka ja przez takie krwawienie, które nagle sie pojawiło po przerwie trafiłam do szpitala. Ale mi towarzyszyła temperatura i złe samopoczucie. Lekarz powiedział, że jeśli się coś takiego pojawia raz, to najprawdopodobniej macica oczyszcza się z jakiegoś skrzepu, jeśli się powtórzy, będzie temu towarzyszył ból brzucha lub temperatura to jedź do lekarza. Ja teraz mam już tylko bardzo delikatne brązowe plamienie.
Kotleta smażonego dali nam po porodzie na oddziale położniczym :) Co prawda był w grubym panierze i niezbyt świeżym oleju i wtedy Iga miała problem z brzuszkiem. A w domu ja smażę w cienkim panierze z bułki, na dobrej jakości oleju i wszystko jest ok :) Tak samo przygotowuję rybkę i nic się nie dzieje.
Ja spacerki robię małej po ok godzinkę.

Aganobla oby się rozwinęło bez oxy, bo to nic przyjemnego. Może już dziś :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573378 przez chomiczka
Madlen miała dzisiaj do gina iść. Może go sterroryzowała i wysłał ją na wywołanie już? :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573400 przez gabilee
Hej mamcie :) ja dzis calkiem niezle mimo ze w dwupaku :)
maly mniej sie rusz...
Spalam swietnie ale wstalam z podlym humorem. pojechaam z M. do pracy bo dzis luzniej a jak on pojechal do silowni to ja siup do kosmetyczki paznokcie pomalowac i henne zrobic i przy okazji wlosy ulozylam ;) samopoczucie plus 100% ...
i umowilam sie na czw na farbowanie moze sie jeszcze uda :-P
a w miedzy czasie czop zaczal powoli odchodzic takie smarki :-P obrzydliwe ale wkoncu cos sie dzieje jak nie to do konca tyg napewno sie Leos urodzi na wywolaniu ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573405 przez natalka
Gabilee idziesz w tym tygodniu do szpitala? Kiedy?
Nudzę się strasznie dzisiaj
I znów kolejna seria telefonów aż M. się wkurzył i opierdzielił swoją siostrę, że jak urodzę to damy znać nawet zdjęcie wyśle



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #573425 przez [email protected]
Banananama gratuluję :)

Gabilee u mnie czop odchodził piątek,sobota a dzisiaj skurcze i krwawię,u Ciebie też już blisko,trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl