BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #578979 przez Madlen
Trzymam kciuki za Sylwie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578996 przez xpatiiix3
Sylwia trzymam kciuki :) :kiss:

Ciekawe co u Gabilee, czy się dalej rozkręca, czy już tuli Leosia :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578998 przez vini-miki
dziwczyny szybkich porodow zycze :)
Ja od piatku tez robie inhalacje 2 x dziennie z soli fizjolog+ marimer + mocniejsze kropelki, dzis ostatni dzien, jak mozemy psikac :). No i Zuzia tfu tfu dzisiaj juz niebo lepiej, mam nadzieje, ze jutro juz prawie przejdzie, a bylo nieciekawie, juz zestresowana chodzilam, bo i nawet goraczke miala w piatek 38,2, i charczala i kaszlala, kichala i placz co i rusz z nerwow.
Zdrowka dla Iguni :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579004 przez jadziatopol
Monia zdrowka dla Iguni. Jezeli chodzi o smoczka to tylko raz probowalam dac Hubkowi ale wyplul. I dobrze bo nie chce mu dawac :lol: slyszalam o tej mace ziemniaczanej...ale tu jest problem zeby to dostac...musze jechac do specjalnego sklepu ze zdrowa zywnoscia a on jest godzine drogi stad i nie ma kiedy ;)
Patii skora luszczaca sie to norma...ja smarowalam oliwka Johnsona i przeszlo po kilku dniach :)
Vini zamiesc fotki Zuzi...prosze :blush:
Madlen cholera...czytalam z zapartym tchem twoje posty...a tu dupa.... ;) ale moze jeszcze nic straconego. Pamietasz, u mnie bylo prawie bezbolesnie wiec nie zawsze to boli. Bolalo tylko w koncowej fazie...godzine przed koncem :lol: zycze ci kochana,zeby ten bociek wytrzezwial wreszcie i trafil gdzie ma trafic :blink:
Sylwia ,Gabilee trzymam kciuki :kiss:
MichasiaAnia przecudna :kiss:
Kasia a dlaczego ryby nie moglabys zjesc? Nie przesadzaj...tak jak napisala kiedys Monia...jak sie prowadzi zbyt drastyczna diete podczas karmienia to nie dobrze! dziecko moze pozniej ciezej przyjmowac rozne produkty. Powodzenia z mleczkiem :)
Princess no niestety...problem z wiza i koszt niesamowity zeby do nas przyjechac ;) to nie takie proste ;) a sa jakies przesady? jezeli tak to ja o nich nic nie wiem. Chrzestnymi mojego starszego syna tez jest malzenstwo...to zle wrozy?
A my znowu spimy teraz na brzuszku z dupka na wierzchu. Musze powiedziec ,ze pupka ladniejsza dzisiaj. Plamki mniej zaognione...wysuszone jak nalezy :lol: A jak Adas z pupka?i jak spanie na brzuszku?

Juz nie pamietam kto pytal o kikut....nam odpadl w 6 dzien. Nic z nim nie robilismy...zadnego spirytusu...nic,nic,nic.
Mam pytanie do mamus synkow ...co robicie z siusiakami (oczywiscie synkow :blink: )?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579008 przez dominia
Ojej .. Niech maluszki szybko wracaja do zdrowia :*

Sylwia widze sie niezle nacierpi ;) skurcze na 150 to juz cos ..

Ciekawe jak Gabilee .. Moze juz tuli Leosia :)

U nas w koncu byla siostra M z mezem i dziecmi .. maja dwoje a zachowywali sie jakby bylo ich z szescioro :) posiedzieliby dluzej ale nie dawali sobie rady z mlodymi i pojechali :( wyczulam, ze cos tam jest nie tak .. Chyba problem z kasa ;) tak bywa jak sie na za duzo a pozniej spada nagle na duzo nizszy pulap ..

Moj malec gniotl sie do 14 .. Niespokojnie spal i teraz nadrabia :) spi jak susel :) zeby tylko tak spal w nocy to bede szczesliwa :)

Jadzia nam doktorka kazala naciagac przy kapieli tak zeby bylo widac ta dziurke, ktora siusia :) jak wczoraj przyszla to pochwalila, bo tylko delikatnie dotknela i wyszla :)
Hubi w awatarku pod jednym suwaczkiem cyca cyca :lol: :lol: ale to super wygląda :lol: ja też mam takie zdjęcie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579018 przez Majkon
Madlen Sylwia ,Gabilee trzymam kciuki. :)

Wychodzi na to ze zostanę tylko ja... Idę jutro na ktg zobaczymy co mi powiedzą...
Jeszcze troche to urodze w psychiatryku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579035 przez Monia_T
Majkon to, że w końcu urodzisz jest pewne jak płacenie podatków :laugh: Jeszcze chwilka cierpliwości i utulisz maleństwo :laugh: A czekasz na synka czy córcie, bo nie doczytałam...?

Dominia też znam przypadki, że ludzie spadali z wyższego pułapu finansowego i niestety kończyło się to kryzysem...często wiązało się to z pojawieniem dziecka, bo maluch kosztuje, wcześniej była pensja mamy, a teraz nie stać na wszystko...i kłótnia gotowa. Przykre ale prawdziwe, że kasa potrafi tak uprzykrzyć życie...

Wykapaliśmy Igunię, teraz smacznie śpi :woohoo: Ostatnio odpuściłam kąpanie, przez chorobę, dziś postanowiłam zrobić to wcześniej. Mam nadzieje, że wkrótce przejdzie jej ten katar...

Pokażę wam moją niuńkę w ramionach zakochanego w niej tatusia :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579043 przez justyna84
Monia lekarz mi przepisal taki olejek on tak intensywnie pachnie mozna dac na ubranko pare kropli bac nalac do goracej wody . Unas domowe sposoby nei pomogly

Jadzia jak ty to robisz bez tego smoka ;) :unsure: tez chcialam smoka nei stosowac ale mi to nie wychodzi bo przeciez jak ryczy bo jest spiacy to trzeba go ululac ? czy zasypia ci w lozeczku bez lulania, kurde a nei chce nauczyc usypiania bo z pierwszym juz mam nauczke dlatego wole wsadzic smoka i spi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
pochwal sie jak to robisz ze twoje dziecko nei potrzebuje smoka :unsure: :)

Pierwszy spacer po chorobie zaliczony pelna godzinka :blink: niby cieplo a pysk mi tak zmarzl ze nie umialam gadac ;) na szczescie oli byl odpowiednio ubrany . w przyszlym tygodniu mamy miec 10 st nieh ta zima sie juz konczy

Jutro ide sobie buty kupic a 13 mamy gosci przyjezdzaja znajomi juz ich ostrzeglam ze u nas w domu sie nei spi :lol: bo oskar co sie przebudzi kursuje to kursuje po domu caly czas a Oli wiadomo glodny :lol: ,smiali sie :lol:

Monia a ona ci tez kaszle ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579049 przez ola85
Michasia - śliczna dziewczynka :)
Alina - to niesamowite że u Was już miesiąc minął :) Ale te dzieciaczki rosną
Monia - cudna Igunia :)

U nas też się trochę łuszczy skórka, ale walczymy oliwką i kremami i dzisiaj już wygląda to lepiej, z czerwonymi plamkami na pupie też odpukać chyba trochę lepiej. też wietrzymy pupę, myjemy wodą, choć nie zrezygnowałam całkiem z chusteczek nawilżających.

Dużo zdrowia dla chorych maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579054 przez Monia_T
Justyna Iga odkasłuje tak lekko jak jej z noska spłynie do gardełka. Dziś kupiłam Nasivin dla niemowląt, mam nadzieję że pomoże. Do tego Marimer, sól fizjologiczna, maść majerankowa i wit.C.

Ja rezygnuje z prób podania smoczka, jak pisałam, moja pierwsza córka też była wychowana bez. Chciałam dać Iguni, bo czasami wisiała mi na cycku dla samego cyckania...sama czułam się jak smoczek. No ale jest coraz lepiej. A zasypia mi bez lulania coraz cześciej sama. Wiadomo, głównie przy jedzeniu, bo przy cycku tak milusio, ale czasami odkładam ja do łóżeczka, popatrzy na boki, pogada cos po swojemu i odjazd w kimono.
Czasem jak się obudzi to też leży, popatrzy, popiszczy jak kotek i zaśnie.
Nie sądziłam, że nauczenie dziecka ssania smoczka jest takie trudne :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579068 przez Majkon
Monia_T niecierpliwie oczekuje córeczki, która jak już widzę będzie uparta jak ja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579072 przez Alina2408
madlen moje skurcze byly niebolesne...

monia ja tez jestem nierozlaczna z ta mala kupkorobka :) mnie to nawet drazni jak ktos za dlugo ja nosi tak jak dzisiaj przyjechala tesciowka ze znajomym pochwalic sie mna i mala i miala ja dwie godzinki przy sobie to mnie to troche draznilo az sama sie skarcilam w duchu :P:P co do smoczka to powiem ci ze moja mala tez wypluwala byl profilowany i jej nie pasowal pozniej kupilam canpola zwylku ale seymetryczny on ma ten dzyndzel najmniejszy ze wszystkik taki lekko rozplaszczony i to byl strzal w dziesiatke... ale tez czasem jej chwilke przytrzymuje zeby dobrze go zassala... lekko w niego pukam to ona zaczyna ciagnac a takiego z taka kuleczka jakby na koncu nie chiala tez wypluwala... takze polecam najzwyklejszy canpol symetryczny tak sie to nazywa i to jest taki rozplaszczony najbardziej przypomina sutka :)

z tego co slyszalam to fenoterol niestety poteguje bolesci ale nie wiem tak mi sie wydaje...

zdrowka dla iguni i zuziaczka...

princess jadzia a macie dostep do bepantenu bo moja mala dostala od innego kremu krostek na dupce i pozniej dwa dni smarowalam bepantenem i powiem wam ze problem od reki zszedl...

a u nas kikucik odpadl po prawie dwoch tygodniach juz nie pamietam dokladnie ale troche to trwalo...

monia maz to czysty model minka ze szok a igunia jeszcze lepsza :):)

a to moja dziewczynka ma juz caly miesiac :):)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579078 przez kasia123m
Monia,Michasia i Alinka...sliczne macie te panienki:)))

moja dzis spi po kazdym karmieniu..az sie boje nocy..chcialam ja przetrzymac po karmieniu o 16 ale padla odrazu...miala problem z kupka..stekala od rana..pewnie po nocnym karmieniu..dostala samo sztuczne mm...a jak zrobila to cala pieluche i teraz spi jak zabita.

moja dostaje smoczek ale musze siedziec kolo niej zeby niewyplula..czaami jej raczke podloze i sobie trzyma..a jak zasnie to wypluje i spi bez.
Jadzia ja pytalam o pepek bo u nas dalej kikut wisi...rybe zjadlam...na mleko mam wielka ochote ale jeszcze nieprobowalam...
Monia kupie ta herbatke hipa...przyda sie...jak niebedzie znow mogla kupki zrobic to wyprobuje

kupilam sobie dzis jakies witaminy pregna dha..bo lekarka mi mowila zeby kupic jakies ale koniecznie z dha...

cos mialam napisac ale kurde niepamietam co...co przegryzacie miedzy posilkami?oprocz herbatnikow,biszkoptow(tych nielubie),chrupek kukurydzianych...???



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579084 przez justyna84
Monia Moj jak nie chce spac po karmieniu to kreci sie dwie godziny nawed sam nei chce polezec jak go zostawie samego to marudzi a jak nie przyjde to zaczyna sie drzec jak juz jest na rekach to cisza nastaje :lol: dzisiaj po dwu godzinnych chackach tak sie darl ze musialam mu wcisnac smoka bo byl spiacy a sam nei zasnei ;)

A tak wogole to pozalowalam dzicku chusteczek z pampersa i kupilam jakies tanei a pampersy osrginalne i Oliwier jest teraz przez te pampersy odparzony i wycieram go woda , ale zemniie matka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579112 przez Monia_T
Sylwia napisała, że najprawdopodobniej będzie cesarka, bo rozwarcie stanęło na 5cm

Alinka malutka prześliczna :laugh: Bepanthen rzeczywiście jest rewelacyjny na wszelkie kłopoty skórne, tez polecam :)

Kasia ja juz pisałam, że nie ograniczam się do chrupek i herbatników...jem zwykłe ciastka, czekoladę, owoce, serki homo...itd, itp.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl