BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #579540 przez kasia123m
Gabile gratulacje :laugh: :laugh: :laugh:

Sylwia ale duzy maluszek :laugh: gratuluje :laugh: :laugh:

Bananamana.jak dziecko ma 6dobe to mozesz podac do 60ml sztucznego,8 do 80 co 3 godz.od 9 juz tak jak na opakowaniu czyli po 90.ale kurde przy mieszaniu pokarmu ciezko jest okreslic jak liczyc swoj.ona zje np 70mojego i doje 30 sztucznego i czasami jakby jeszvze chcoala a w sumie juz zjadla 100.

U nas znow cala noc stekania a kupy brak.kupie dzis ta herbatke koperkowa.kupa byla przy kapieli wczoraj ostatni raz.zaczelam ja regulatnie wybudzac.je o 20,potem o 23,4-5 rano i teraz o 8.wlasnie koncze odciafac troszke.po calej nocy tylko 60...ide ja budzic.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579550 przez Majkon
Madlen ja wciąż walczę, nie jesteś sama.

Dziś idę na KTG trzymajcie kciuki żeby wreszcie zapadła jakaś konstruktywna decyzja. Czym mam tak chodzić w nieskończoność czy może pomogą mi w jakiś sposób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579556 przez justyna84
Kasia czemu nei kupisz sobie tych kropelek sab simplex z tego co wiem one wiekszosci dzieniom pomagaja sama je stosowalam sa niemieckie , moze wypruboj mozna je w internecie kupic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579558 przez Madlen
Majkon to powodzonka, daj znak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579565 przez dominia
Dzien dobry :)

Moj Syn spal pieknie do 4 z dwoma pobudkami i niestety pozniej zrobil sobie przerwe :( wzielismy Go do siebie i jakos po 5 usnelam z nim .. Nawet nie wiem czy spal czy nie ;)
Zalewa mnie morze mleka .. W nocy byla tragedia :/ Igor je z jednego a z drugiego sie leje po wszystkim :( juz mam tego nornalnie dosc.. Cala jestem do prania :/ jeszcze minimum 2,5 miesiaca .. Wytrzymam :) musze i chce :)

Gabilee piekny Synus :*

Madlen cos sie rusza !! Jejku super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579605 przez kasia123m
Justynka dzieki..zaraz zobacze co to za kropelki...

wiecie co..przypomnialam sobie ze ciocia mi dala smoczki canpole..wyjelam jeden i dalam Tosce i jest glebszy i chwycila odrazu..lepeij niz ten malutki silikonowy tommy tiipy..ssie go sobie i jej niewylatuje..szok..Bo patrzylam na foty syna ze szpitala i wtedy w szpitalu dawali takie cumle..i widzialam ze syn mial w buziolku.a jak fajnie wyglada z takim wielkim smokiem:P)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579622 przez Madlen
Dominia no powolutku rodzę sobie :laugh:

To u Ciebie mleczna kraina. Wiesz ile kobiet Ci zazdrosci tego rajskiego sowiego mleczka....
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579629 przez Martyna
Gabille Sylwia ogromne gratulacje ! ! :kiss:

Madlen Majkon Aneta trzymam kciuki za Was! Już niedługo będziecie miały swoje skarby w ramionach :)

Synek jeszcze spi ale do północy był koszmar. Nie wiem czy to możliwe ale przyzwyczailiśmy go do lulania na rękach. Wczoraj M starałem się go nauczyć aby sam zasypiał. Płaczu i krzyku było dużo ale w końcu się udało

miłego dnia dla Wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579633 przez Monia_T
Przedstawiam Bartusia, synka Sylwii

Sylwia była rano pod prysznicem, kręciło jej się w głowie i blizna ciągnęła, ale dała radę :) Dobrze, że zrobili jej cc, skurcze miała od 2 w nocy do 19 i rozwarcie stanęło na 5cm. Przy większych skurczach Bartusiowi spadało tętno, a po kolejnej oxy nie miałaby siły przeć. Napisała, że skurczy nie wspomina źle i na sali było wesoło :) Malutki wisi na cycusiu :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579648 przez Martyna
Nasza tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579655 przez Monia_T
Madlen w końcu coś konkretnego :laugh: Powtarzam się, ale może to już dziś :blink:

Majkon, Aneta mam nadzieję, że Wy też zaczniecie się rozsypywać wkrótce :)

Gabilee Leoś słodziutki :kiss:

Justyna, Satine ale zmieniają się Wasze maluszki :) Urocze słodziaki :)

Jadzia jak tam fryzurka? Pokażesz nam się w nowym kolorze?
Iga ma jednego wicherka, w tym samym miejscu co jej starsza siostra miała :)

Z dokarmianiem nie pomogę, Iga cały czas wyłącznie na cycu, nie miałyśmy jeszcze sytuacji, żeby mleko nam sie skończyło. Raczej jest go w nadmiarze :laugh:

My się dziś suuuper wyspaliśmy. :woohoo: Mam cichą nadzieję, że skoro skończyła miesiąc to jej się tak ładnie normuje. Zauważyłam, że się bardzo zmienia...przygląda się twarzom, patrzy tam gdzie ktoś do niej mówi no i uśmiecha się często :lol:

Z jej katarkiem lepiej, za to ja chora na maxa :dry:

Ale super tabelka wygląda!

Ja sobie pomyślałam, że jak wszystkie urodzimy, można zebrać fotki maluszków i zrobić jeden kolaż na otwarcie wątku niemowlaczków :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579665 przez Martyna
Monia zdrówka!! ja też karmię tylko piersią i zastanawiam się nad herbatka, która poleciłaś. Ile razy dajesz ją Iguni? i w jakiej ilości? ja myslalam, że jak karmię piersią to na początku tylko i wyłącznie cyc

Podobno w 5 tygodniu jest pierwszy skok rozwojowy www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/raz_bu...u_zycia_dziecka.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579668 przez kasia123m
ale sliczny chlopczyk..Bartus:)))

Tosia nie spi od 8 ale jest bardzo grzeczna.lezy sobie w kolysce...rozglada sie .Troche mnie martwi ze nadal czesto mrozy te oczy i na krotko je otwiera...Teraz dostala 15 ml wody z glukoza bo nie mam jeszcze tej herbatki koperkowej a jak niespi to chcialam ja dopoic.Przewinelam..odrobina kupki byla..pomasowalam brzuch...usypia chyba za za godzinke karmienie...Noi skreca glowe na jedna strone...ukladam ja na dwie ale i tak czesciej daje na jedna.Musze ja pokazac rehabilitantce syna..zeby ja sprawdzila...ale to za jakies dwa trzy tyg...Jak zacznie wodzic wzrokiem to bedziemy kladly ciekawesze zabawki po drugiej stronie zeby ja zmuszac do obracania glowki.

madlen,Aneta i Majkon..caly czas trzymamy kciuki!!!



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579671 przez Madlen
Monia dziś albo jutro i tego się trzymam. A jakoś paradoksalnie humor mam lepszy pomimo "atrakcji".

Martyna możesz wpisac mój termin OM 25.02 bo dziura w tabelce. A tak już się ładnie zapełnia.

A Sylwki727 ani tu ani na marcówkach...

Ale kochany Bartuś :)

Dzięki za kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579675 przez Monia_T
Martyna ja podałam Iguni 2 razy tą herbatkę. Pierwszego dnia z bezsilności, bo miała dzień non stop przy cycku albo na rękach lulanie i nie wiedziałam o co chodzi...dostałam próbkę ze szpitala i mała się po niej wykuptała i bardzo wypierdziała. Teraz już kupiłam i raz na kilka dni będę dawała. Przygotowałam za każdym razem większą porcję, ale ona wypiła 20ml. Lepsze to niż np. sama glukoza, no i ważne, że żadnych dziwnych dodatków nie ma.

No to moja Iga ma za sobą pierwszy skok rozwojowy :lol: Objawy to wypisz, wymaluj moja Iga w ostatnich dniach. Marudzenie nie wiadomo z jakiego powodu i nagle jednego dnia budzi się inne dziecko :) Fajny artykuł, dzięki Martynka :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl