BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #579358 przez Depeche
bananamana napisał:

Cześć dziewczyny :)

Sylwia Gabilee Gratulacje :)

Dziewczyny my juz od piatku w domu pierwsza noc nawet nie zla mala budzila sie co 3h na karmienie i dalej spac niestety nie mam za duzo pokarmu i musimy dokarmiac butelka walcze walcze ale nie wiem czy to cos da moje sutki juz krwawia a mala sie nie najada, wczorajsza noc byla fajna mloda sie najadla i zasnela o 23 i na nastepne karmienie wstala dopiero o 3:30 dala nam troszke odpoczac ciekawe jak bedzie dzis :)

Dziekujemy za mile slowa :) niestety narazie nie jestem w stanie was nadrobic czy ktoras jeszcze procz gabi i sylwii urodzila? jeśli tak to duze gratulacje:)

Ze mna juz troche lepiej rozruszalam sie wczoraj przyjechala do mnie mama tak ze troche mi pomogla dzis wrocila juz niestety do domu i teraz czas wykazac sie samemu umiejetnosciami :)

Dziewczyny ktore mialy cesarke was tez boli kregoslup w miejscu wklucia? Kurcze powiem wam ze jak dla mnie mimo iz nie udalo sie do konca i urodzic sn to z tego jakie mialam porownanie bol przy sn przy 100% skurczach i mega bolesnym masazu szyjki jest niczym w porownaniu z ta cesarka, ale najwazniejsze ze z mala wszystko ok :)

Dziewczyny ktore dokarmiaja malenstwa mm zdradzcie prosze ile wasze dzieciaczki dopijaja jeszcze z butelki bo moja najpierw oproznia oba cyce a pozniej jeszcze dopija z butli ok 70ml czasem 60ml wydaje mi sie to duzo ale nie wiem ile mam w piersiach pokarmu jak naciskam nic nie leci jak probowalam laktatorem to leciala ale krew i odrobina mleka, a jak mloda ciumka a wyciagne jej w trakcie to widze ze ma w buzince mleko wiec nie jestem w stanie okreslic...



Hej
Jestem z marcowek. Ale jestem tez mama. Jak chcesz sprawdzic ile masz pokarmu to sciagnij sobie laktatorem , wiadomo tak jak dziecko nie sciagniesz, bo dziecko zawsze sciagnie wiecej. Ale z tego co piszesz to masz malego zarloczka :-), bo to sporo. Ja tez z mala walczylam, bo mialam podobnie, ale sie poddalam i mala przeszla w wieku 3 m-ce tylko na butelke. Zobaczymy jak tym razem, planuje wlaczyc pozytywne myslenie , moze bedzie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579364 przez dominia
Patii ja robię tak samo jak Ty z siusiakiem :) lekarz tak zalecił :)

Gabilee gratulacje !! :kiss: :kiss: :kiss: Leoś ma piękną wagę a martwiłaś się, że taki malutki będzie :) buziaczki dla dzielnej Mamy i Synusia od Cioci forumowej :kiss: :kiss: :kiss:

Sylwia jaki duży Bartuś ! :) ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło :kiss: :kiss: też buziaczki dla Was przesyłam :kiss: :kiss: dochodź do siebie kochana :kiss:

Jadzia ja w tym miesiącu idę do fryzjera :lol: :lol: ścinam włosy i zmieniam kolor :lol: :lol: :lol: nie mogę się doczekać :lol: :lol:

Madlen jak się czujesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579384 przez anet-a-1401
My nadal w dwu paku juz mam dosyc nogi puchna horaco w tym szpitalu jutro mam badzieje sie dowiem co dalej ze mna bo juz rycze i zlamana jestem nic kurde nie robia.ze mna czekqja az samo sie zacznie tylko ta kroplowke sali mi wczoraj i nic nie robia juz nie wyrabiam.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579385 przez anoda89
Gabilee, Sylwia gratulacje i wy się doczekałyście maluszków :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579394 przez xpatiiix3
Justyna słodziak :kiss:

Jadzia no niestety uczulił.. ;/ widziałam, tylko nie mam czasu teraz poczytać, ale sobie zapisałam :P

Dominia no mi położna na pierwszej wizycie powiedziała, żeby tak robić, między innymi zapobiec można stulejce :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579401 przez Satine0
Bananamana Moja mała też possie cyca i wypija 70 ml mleka :P Żarłoczek mały...ale skoro się domaga to nie będę jej głodzić :) Niech je i zdrowa rośnie. A co do wkłucia to nie pomogę bo ja miałam cc pod narkozą ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579413 przez Majkon
Gabile Sylwia GRATULUJE!!

Madlen jak tam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579417 przez anoda89
Bananamana mnie też bolał i boli czasami odcinek gdzie miałam wkucie. Miałam zapytać się o co chodzi gina ale jakoś wyleciało mi z głowy ale teraz się zapytam bo czasami czuje się ja babcie. Będę u gina pewnie jakoś za tydzień może ciut dłużej to zapytam się czy to normalne i napisze. Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579419 przez xpatiiix3
Jadzia No poczytałam, udało się, bo malutki śpi, bardzo ciekawe, no ale wiem o wszystkim co tam pisze, nie ciężko było przy tylu braciach się dowiedzieć o pielęgnacji siusiaka :P no tym bardziej, że jeden od urodzenia ma problemy z układem moczowym...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579424 przez Madlen
Alina może nie jestem w ciąży, tylko odwaliło mi po sztucznych hormonach..

Jadzia do wtorku albo i dalej, albo zaczęłam cykl 9 miesięcy od nowa.

A jaki Bepanthen? Zwykły?Plus? czy Baby? i jeszcze inne sa.. Ja mam plus, taki był w promocji.

Sylwia gratki. Wreszcie :) :kiss:

Zostałam sierotka posterunkowa. A nie mówiłam?

Justyna piękny śpioszek.

Położna w szkole rodzenia nakazała susiaka z wierzchu obmywać. Każdy inaczej..

Kurde Aneta współczuję,już tam trochę leżysz nie? ale będziesz na pewno szybciej mamusią. Trzymaj się jakoś.
Kurde jak tak przetrzymują to może nie pojadę we wtorek
Dominia dzięki. Bóle miesiączkowe mi towarzyszą i napinania czasem. Nie załapię się na 3.03.13. :angry:

Majkon musimy chyba jeszcze się uzbroić w cierpliwość..

Gabilee dziekuje Wam za gratki. I gratuluje Sylwi.
Wkrótce opisze nam swój wielki dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579509 przez jadziatopol
Madlen :blink: :lol: ej...mysle ze do wtorku nie wytrzymasz :lol:
Xpatii jak moj pierwszy syn byl maly to pediatra na kazdej wizycie sciagal napletek...dziecko plakalo....i dorobilismy sie stulejki w ten wlasnie sposob. Nawet nie wiedzialam. ;) Ten artykul jest extra. W stanach juz od dawna nic sie z siusiakiem nie robi....lekarzowi pediatrze nawet nie wolno tknac...kiedys mowilas ,ze twoj brat ma problem z ukladem moczowy...chyba od urodzenia ..tak? to powazna sprawa? moj Hubus mial powiekszona miedniczke nerkowa w brzuszku jeszcze 3 tygodnie przed porodem byla nie ok..a po porodzie jak robili usg to juz wszystko bylo ok :)


czy wasze dzieciaczki maja wicherki na glowie? bo wiecie co? moj Hubek ma az trzy wicherki ...jeszcze czegos takiego nie widzialam ;) ale bedzie mial klopot z fryzka :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579510 przez Madlen
Nie urodziłam, za to budziły mnie i wymęczyły mocne bóle a la miesiączkowe.
Też tak miałyście przed porodem?
U mnie już są od nastu dni, ale z takim nasileniem od 2.
Nospa znów nie pomogła


Miłego dnia.


Jadzia piękny avatarek :)


Fajnie byłoby urodzić naturalnie....
Z nowości wczoraj miałam brązową wydzielinę, a dziś odszedł mi czop, ale też brązowy.



Któraś urodziła i zostawiła mnie samą na placu boju?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579524 przez jadziatopol
Madlen samam na posterunku? ;) :lol: chyba jednak sie zaczyna :) powoli jak u mnie ...ale porod bedziesz miala szybki :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579529 przez Madlen
Jadzia Oj pamiętam, że rodziłaś na raty.
Czuję jakbym miała pobić rekord "najdłuższy poród świata" Rozkręcam się jak popsuta karuzela :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579532 przez Madlen
A to Leoś, synek Gabilee :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl