BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #592761 przez gabilee
no wlasnie nie zabkuje od urodzenia tak ma ;/
jestem juz wykonczona , chcialabym odpoczac z jeden dzien , opieka 24h , zeby dziecku nic sie nie stalo, zeby zjadlo , trudno sie przyzwyczaic do tego wszystkiego i jeszcze jak sie jest samemu ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592771 przez jadziatopol
Gabilee wiem...ciezko jest samej ;) ja tez chcialabym ,zeby ktos chociaz raz w tygodniu na 3-4 godziny zajal sie maluchem tak zebym mogla zajac sie czymkolwiek...ale zeby nie myslec i nie byc odpowiedzialna...najgprsza jest ta odpowiedzialnosc 24h...przy pierwszym dziecku bardzo szybko poszlam do pracy...w pracy odpoczywalam psychicznie ;) teraz jest troszke inaczej...lepiej jakby :) nie wiem z czego to wynika ale jest lepiej :) najgorsze sa pierwsze 3 miesiace potem bedzie dobrze :) a slinka mu bardzo cieknie? mowilas o tym poloznej albo lekarzowi? moze taki z niego glodomorek ze mu slinka cieknie na mysl o mleczku ? :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592785 przez gabilee
taka slina z gardła jakby mu ciekła po jedzeniu , albo razem z ulewanym mlekiem jest wydalana ;/
no nic musze sie psychicznie uspokoic , bo to zle na mnie dziala i jestem mega niespokojna , boje sie troche i to w sumie na tyle . strach o to , ze cos mu sie stanie mnie paralizuje ...

juz nawet do lazienki sie boje isc zostawic go na chwile , mam nadzieje , ze to wszystko przejdzie...

jak M. wroci to on sie nim zajmie a ja sie wyspie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592799 przez Madlen
Jadzia odgłos uspokaja, a ciepły nawiew pomaga na brzuszek.

Natalka bardzo Ci współczuję :( i z całego serca życzę, by się poukładało :kiss:

Gabilee trzymaj się dzielnie, jeszcze troszkę a będzie słoneczko :)
Mój się nie ślini na razie, ale tak samo mówiłam z przesikiwaniem pieluch i dzień pózniej co chwilę zmieniałam ciuszki.
Dla pocieszenia- ja tez czasem schizuję, ale wtedy myślę właśnie, że schizuje. Mały ma wszystko co trzeba a nawet więcej :)
A Leoś pewnie też, jak nie więcej :lol:

Co do ciuszków 56 ma na styk.. szok.. A jak wyprostuje nóżki to już w ogóle..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592807 przez dominia
Dziewczyny rozumiem Was :) ja dzisiaj siedziałam z Małym prawie do 15 od rana .. i cały czas nie spał .. myślałam, że w pewnym momencie mnie szlak trafi ;) ani się wysikać ani zjeść .. zostawie Go i płacz .. krzycze z kibla, że idę .. no masakra :( Mama przyszła to akurat usnął :dry: i śpi, martwię się o niego, o 17 zjadł mleczko o 18 się przebudził i nie chciał cyca, ulało mu się i usnął spowrotem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592815 przez Alina2408
dominia a rozwodnik??? moze byc chrzestnym????

natalka biedulko ale sie wam nawarstwilo... a co na to polozna ze tak jej sie ulewa??? nasze mleko tez juz nie jest zolte :)

gabilee moja czasem babelkuje sobie wycieram ale to tylko sporadycznie jest...

jadzia ja tez sie obawiam ze mala zaczyna zabkowac bo te piastki wciska do buzi i nieco wlasnie babelkuje...

gabilee ja tez jak ide do lazienki to sie boje a mysle ze bym sobie nie darowala jakby nataszce cos sie stalo...

dominia bo ona sie najadl tylko sie obudzil bo go troszke meczylo dlatego nie chcial...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592847 przez jadziatopol
Natalka trzymaj sie kochana....zycze ci zebys szybko to wszystko ogarnela :) i zeby te cholerne kolki odeszly :)
Alina moze :lol: to witamy w klubie :lol:
Dominia oj...wiem o czym mowisz,....ja tez przedwczoraj nie moglam nawet do toalety pojsc....tez sikalam w nerwach i krzyczalam dokladnie jak ty z kibla ,ze juz ide.... ;) :dry: a najgorsze jest to wtedy,ze nie wiadomo jak mozna tym maluszkom pomoc ;)
Gabilee bedzie dobrze ...musisz odpoczac i trocheodpowiedzilanosci zrzucic na meza jak juz przyjedzie. Wtedy inaczej na wszystko spojrzysz...a malutkiemu nic nie bedzie...spokojnie :)
Madlen wyprobuje na pewno jak bedziemy miec jakas kolke...tfu tfu oby nie ;) my tez juz ciuszki zakladamy tylko na 62 . Moj Bubek wazy pewnie tyle co twoj Adas. Ja tak szacuje teraz jakies 5 kg...moze ciut wiecej :) kurcze...dzieci tak szybko rosna,ze nie zdazymy ponosic tych wszystkich ciuszkow . Mialam cie pytac juz wczesniej..jak tam z instynktem macierzynskim...bo tak sie obawialas i pytalas czy sie pojawi tuz po porodzie...wiec jak wrazenia z macierzynstwa?


Nie wiem jak to jest z tymi chrzestnymi. Jedno wiem na pewno. Ja po rozwodzie bylam i jestem :) matka chrzestna .

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592887 przez natalka
A tak moja myszka odsypia:



*23.01.2012 ANIOŁEK
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592906 przez xpatiiix3
Natalka jaka słodka Olgunia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593019 przez natalka
Pati Marcelek jak grzecznie leży, słodko wygląda :kiss:
Olga nielubi kąpiei, jak leży już w samym pampersie to krzyczy nerwusek z niej :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593030 przez jadziatopol
Xpatii jaki Marcelek slodki :) moj tez takiego supermana strzela :lol:

Kurcze, ale ma dzisiaj spanko ...od rana caly czas spi z przerwami na jedzenie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593036 przez xpatiiix3
Natalka hehee no ale czasem się boi jak za daleko go z wanienki trzeba nieść, albo jak za szybko do wody, biedulka moja, a tak to uwielbia się pluskać :)

Jadzia no pozy to nasze chłopaki mają niezłe :D hehee to Twój Hubuś daje Ci odpocząć a mój dzisiaj lepiej niż wczoraj ale dalej drętwo dopiero po południu coś ruszyło ze spaniem :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593040 przez xpatiiix3
A ja się zastanawiam co z Katriss, Katarinką i resztą co się nie odzywa.. Chyba zajęte za bardzo maluszkami, bo ostatnio się nie odzywały..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593051 przez Pliszka
Sylwia, u nas te krostki dopiero teraz zniknęły, dosłownie parę dni temu, została jedna na polisiu, więc trochę to trwa.

Wszystkie zdjęcia super :)

Spokojnej nocki Dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #593126 przez Paulaaa
My po badaniu sluchu. Amelcia dostala certyfikat do ksiazeczki wiec fajnie. Teraz tylko bioderka do sprawdzenia pepusia mam nie ruszac. Dwa dni i powinno go nie byc. Gdyby jednak nieodpadl do pon to polozna przyjdzie.

Tak mnie glowa nawala. Mala spi od 19. Ciekawe za ile wstanie na mleczko.

Kasia bez przesady ze mm to syf. Oliwia zostala wychowana na mm i jest jak najbardziej normalna. Dwoje moich dzieci jedzie na mm i ja nie czuje sie wyrodna matka z tego powodu. Glowa do gory. I tak dlugo walczylas. Ja cie podziwiam.

Pati ale Marcelek duzy!

Ide spac. Jak wstanie to wstanie...

Dobrej nocki dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl