BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #592392 przez ola85
Kasiu, Princess - obie jesteście wspaniałymi mamusiami :)
Satine - mi tak krwawienie przechodzi i wraca. Ja myślę że u Ciebie to też jeszcze nie okres, choć moja koleżanka po cięciu dostała okres krótko po porodzie
Chomiczka - ja mam w drugą stronę, strasznie chudnę a nie chcę!
Martyna - ja też chcę szczepić na pneumokoki ale później, żeby nie było tak wszystko na raz i też będę szczepić 5w1, my szczepienie mamy 4.04
Co do naszego zdrowia do M dalej chory, ja dużo lepiej, a malutka tak samo: temperatury nie ma, trochę podkasłuje, czasem kicha no i nosek czyścimy tą fridą. Samopoczucie przy tym wszystkim ma dobre i je za trzech :)
Sylwia - no oby u Ciebie się ustabilizowało, bo moja na cycu wisi mi już prawie miesiąc :blink: czasem są dni że jest mniej głodna, ale w sumie to obie duże dzieciaczki mamy to muszą sobie pojeść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592401 przez dominia
Dzięki dziewczyny ale jakbym już została moderatorem to mąż by mnie zabił :lol: :silly:

Umarłam !!!! od 8 rano dwie drzemki Igora po pół godziny !!! :huh: usnął 15 minut temu .. cały czas był na rękach .. trzęsą mi się jak osika ! jestem wypompowana do granic możliwości :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592408 przez Alina2408
najpierw dumny tatus karmiacy :):)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592409 przez Martyna
Jadzia co do kupek to u nas są żółte i takie rzadkie. Kilka było zielonych przez coś co zjadłam. Mamy ich różnie od 3 do 5-6. Pediatra powiedział, że przy karmieniu piersią to normalne. Kupek może być nawet tyle co karmień.

Alina super, że wizyta udana :) nie dziwię się, że Nataszka zachwyciła wszytskich :kiss: :kiss:
A co z tymi rozwodnionymi kupkami? nasze takie bywają.

Czekamy na zdjęcia :)

zagłosowane

Dziewczyny które macie leżaczki. Od kiedy kładziecie tam Dzieciaczki? czy dajecie jeszcze jakąś pieluszkę żeby było bardziej płasko? My tez zakupiliśmy taki leżaczek ale mam wrażenie że Mały w niego wpada nawet przy maksymalnym rozlożeniu

Ola nie masz problemów z czyszczeniem tą fridą? ja wczoraj próbowałam ale Robert ma taki mały nosek, że cięzko było mi wsadzić końcówkę :) w sumie nic nam nie wyszło albo ja źle to robię. Psikamy za to woda morską i mam wrażenie że pomaga.

Dominia nam Mały nie spal od 7. zasnął o 13 w wózku :) po bujaniu i wstrząsach :) nic innego nie pomagało. Odpocznij teraz i zjedz cos bo pewnie tez nie jadłaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592412 przez Alina2408
wujek jarek i ciocia ala



prababcia

i z babcia i jej kotkiem :P:P




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592414 przez Alina2408
i jeszcze w czapeczce...




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592418 przez Alina2408
a jezeli kupki sa za bardzo wodniste to wtedy jest boiegunka ale takie lepkie dosc luzne to i my mamy takie zolte :):) i cos mi sie wydaje a jestem niemal pewna ze kolejna wlasnie do nas zawitala :P:P:P slyszalam heheh




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592424 przez Martyna
Alina zdjęcie w czapeczce najlepsze :) a ta minka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

U nas jak "idzie" to tez słychać głosno i wyraźnie :) a potem czuć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592429 przez Satine0
Alina Zdjęcia super :) A do mamy pojadę w następnym tygodniu na weekend :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592437 przez Martyna
Dziewczyny czy osoba po ślubie cywilnym bez ślubu kościelnego może być chrzestnym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592454 przez dominia
Alinka Nataszka w czapeczce wygląda pięknie !!! :)

Martynka a czemu by nie mógł być ?? :)
Ja wiem, że jeżeli ktoś ma ślub cywilny z rodziców, którzy chrzczą dziecko to chyba nie mogą przyjąć Komunii .. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592464 przez sylwia1986
Martyna co do zmiany koloru to nie wiem, bo nie byliśmy jeszcze na spacerku, mamy te krostki od 4 dni, w przyszłym tygodniu ma być położna to się wypytam. Kupek mamy ok. 6 na dobę z czego 3 konkretne a resztę pierdki. Są złotożółte z takimi białymi grudkami.

Dominia ale w międzyczasie nie płacze? Dziewczyny dobrze radzą, podrzuć go komuś i odpocznij.

Alina cudne fotki.

egh, jedne pajace Bartek usikał, drugie okupał, co chwilę go przebieram, dobrze ze te pampersy 1 już się kończą, zeszły jak woda..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #592468 przez Alina2408
ja to sie nie znam bo ja rozwodka :P my nie mamy slubu a u nas chrzestna w malzenstwie ale chrzestny tez chyba po rozwodzie...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592474 przez Martyna
Dominia, Alina no własnie nie wiem jak to jest. Wczoraj poprosiliśmy siostrę M na chrzestną a ona z tekstem, że nie będzie mogła być bo w maju bierze ślub cywilny i to ją wyklucza. Nie znam się i dlatego pytam. Szczerze przyznam, że jestem zła bo na pewno wiedziała, że ją poprosimy, a o ślubie mówią już od kilku lat i biorą go dla samego wzięcia bo lecą do Stanów i tam w konsulacie wezmą bo to niby romantyczne a urzędy w Polsce przytłaczające. Jak dla mnie porażka ale każdy robi jak uważa

Sylwia my mamy jakiś tydzień takie krostki. Jak nie znikną tak jak mówiła połozna to będzie trzeba do lekarza iśc bo może to cos innego. To my z kupkami mamy podobnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592497 przez ola85
Martyna - chrzestnym nie może być osoba po rozwodzie lub żyjąca w zw. cywilnym. Może być za to "świadkiem chrztu"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl