BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593730 przez jadziatopol
Alina tylko dlatego ,ze sie boje ze mu cos uszkodze ;) :lol: ale zaczynam powoli tak podnosic :) kupke robi ladna i to nawet 2-3 wiec nie wiem czy to wina mojego pokarmu czy jak? wizyta dopiero za 10 dni ;) Wiem jakie to wkurwiajace jak sie nameczysz i dziecko w koncu usnie a ktos ci go obudzi ;) masz prawo byc wsciekla ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593738 przez xpatiiix3
Ola a sama już nie wiem jak z tymi szczepionkami, a słyszałam, że wiele takich przypadków po szczepieniu na pneumokoki było, ale równie dobrze mogły to być przypadki zwykłe...

Alina współczuje sąsiadów..

A odwiedzinki miło przebiegły :) Kurde ale w szoku jestem kolega po prostu nie do poznania w ogóle inny chłopak ;/ szkoda mi go, ale mam nadzieję, że z czasem dojdzie do siebie :) nie dawali mu lekarze w ogóle szans na przeżycie, a chłopak chodzi, mówi, tylko ma niedowład lewej strony, każdy się dziwi, że przeżył taki wypadek i tak szybko doszedł do siebie, tzn w miarę, bo jest w stanie samodzielnie funkcjonować już, ale jeszcze nie jest z nim za dobrze... ale co raz lepiej z nim, więc bardzo się ciesze :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593761 przez dominia
Jestem ! w końcu ;) musiałam dzisiaj jechać do Krakowa na egzaminy :huh:

Lekarka była u Igora po 13 .. Moja Mama z Nim została .. początki katarku :( :( przepisała trochę leków .. między innymi tą maść majerankową i ten nasiwin, którego nie ma ! :/ byliśmy w 5 aptekach i każdy mi mówił, że są ale tylko od 3 miesiąca .. jedna baba nawet wyjechała, że takich rzeczy się dzieciom nie daje :/ głupia cipa przecież lekarz mi kazał to kupić a nie, że sobie sama wymyśliłam :dry: ..
Mama Go umyła myjką dzisiaj i jak przyjechaliśmy to już spał .. taki biedny jest :( :( :( aż mi się serce kraje :( :( :(
Pępusia od razu oglądnęła .. z jednej strony nawet jakimś cudem się schował ;) tylko z jednej strony wystaje .. ale powiedziała, że faktycznie nie zbyt piękny ale do przeżycia :)

Jestem wykończona .. noc miałam taką sobie bo Igi mi co chwile krzyczał, jak Go wzięłam koło 1 do siebie do łóżka to trochę było lepiej ..

Mieliśmy jutro jechać do dziadka Małego bo jeszcze Go nie widział, niedawno przyjechał na urlop z Austrii .. i pojedziemy do dupki ;) ale zdrowie najważniejsze .. mam nadzieję, że szybko mu przejdzie :( mój biedny Synuś taki malutki i już musi być chory :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593772 przez kasia123m
Przejdzie zobaczysz...a co mu przepisla oprcz masci i nasivinu?

Moja Antoninka zjadla 30ml i spi jak zabita.ciekwe kiedy sie obudzi jak tak malo zjadla.

Alinka zabilabym sasiada...doslownie.
Ja tez bym chciala na spacer ale kurde boje sie jak zimno.moja chyb zamala na wychodzenie na zimno nie?dobrze ze po niedzieli cieplej...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593777 przez Madlen
Jadzia mi też coś odpierd.oliło i weszłam na wagę.
Po porodzie zeszło może z 5 od ostatniego ważenia ciązowego (nie wiem dokładnie bo zaprzestałam ważenia), a dziś zarejestrowałam kolejne 5. A to kropla w morzu jeśli chodzi o moje sadło. Więc mamy podobnie........
Ty możesz ćwiczyć a ja niestety nie :(
Zastanawiam się,czy mogę się ścisnąć jakimś pasem, ale chyba nie bo boli dół brzucha i jest "nieswój"

Ale wycisk dostałam dziś. Mały człowiek jest dziś nieznośny.
Wysłałam M. by kupił karuzelę z misiami Fisher Price (znalazłam na tablica.pl) okazyjnie za 50 zł. A jest jak nowa. Dziwne..

No i przywiózł to cudo zadowolony, ja jeszcze bardziej, jakby to dla mnie było. I mój mąż wymyslił sobie, że to włączy i zademonstruje dziecku. Ostrzegałam, że obudzenie syna grozi katastrofą.
No i odwaliło dziecku konkretnie, wył jak opętany, olał karuzelę, woli suszarkę......
I co chwilę taki schemat: pielucha-jedzenie-noszenie-bujanie-suszarka...itp.itd..


Padam na ryj, zajechana jak koń po westernie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593791 przez dominia
Kasia widzę tu jeszcze calcium, cebion i lakcid :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593797 przez jadziatopol
Madlen hahhahaha...jak kon na westernie! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ty to masz teksty ja piernicze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no to niezle Adas dal ci popalic ;) a z ta cholerna waga....to ja pierdziele...ja juz nie mam sily a to dopieropoczatek. Najgorsze jest to ze zarlabym jak opetana...caly czas sobie powtarzam..Aska! nie chcesz miec chyba dupy jak te murzynki ! dobrze,ze tak duzo ich tutaj a kufry maja takie,ze od razu odechciewa sie jedzenia :ohmy: ty nie mozesz jeszcze cwiczyc a ja nie moge jeszcze przejsc na diete ;) ale uda nam sie na pewno zrzucic ! zobaczysz kochana...jeszcze bedziemy laski :blink:
Dominia dobrze,ze juz byl pediatra bo juz spokojniejsza jestes :) ja kurcze nawet nie moge wezwac pediatry do domu....bo nie wiem czy takie cos tu funkcjonuje. Wpisuje na wszystkie sposoby w googlach prywatne wizyty pediatrow w okolicy i wielkie gowno mi wyskakuje ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593805 przez dominia
Jadzia chociaż byś bardzo chciała to takiej 'malutkiej' dupy jak murzynki mieć nie będziesz :lol:
Oj tak .. jestem spokojniejsza ale będzie mi ciężko zanim nie będzie całkiem zdrowy bo tylko popatrzysz na Niego i wiesz, że jest chory :(
Dobrze, że ten pediatra mieszka ode mnie 300 m i jest dobrą znajomą mojej mamy :dry: bo tak to wizyta domowa podobno strasznie dużo kosztuje jak zamawiasz z przychodni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593830 przez kasia123m
ja tez caly czas jem...chcialam zmierzyc cukioer po posilkach ale ja caly czas ruszam buzia..to kanapka to pizza to ciasteczka..ja nie jem ale sie opycham wrecz..jakbym te 5 mies nie byla na diecie tylko jakbym nic nie jadla..A teraz jeszcze nie karmie to powinnam sie przypilnowac bo moze sie to zle skonczyc...wage mam w domu dziadowska..po porodzie spadlam 10kg a teraz az sie bo0je wejsc na wage po takim obzarstwie..hehe



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593831 przez Madlen
Dominia współczuję dolegliwości synka.Oby mu sie szybko wszystko naprawiło :kiss:


Jadzia niektóre murzynki mają fajne dupy :)
Pisałaś, że kiedyś szybko doszłaś do formy, więc kwestia samozaparcia.
Ja jestem cholernie uparta więc schudnę.
A to dla Ciebie na zachętę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593840 przez xpatiiix3
Wiecie co a ja byłam nieświadoma ile ważę od końca listopada :P wtedy było 71.5, a 2dni temu 73.2 masakra nie wiem ile przed samym porodem ważyłam ale ponad 80 na pewno :P waga z przed ciąży to 65.5 więc jeszcze 7kg zostało, ale najniższa z ciąży to 59.5 heheh fajnie by było poniżej 60 ważyć, ale to chyba niemożliwe :P zobaczymy może się uda do wakacji dobić takiej formy :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593862 przez dominia
Kasia ja tez wsuwam jak maszyna ;) wiecznie bym cos zjadla .. No i jem ;) sadelko mi przybralo i wrocilam do swojej wagi, ktora mialam zawsze .. 58 kg .. Na 168 cm wzrostu :) mam nadzieje, ze na tym poprzestanie :)
Ide spac, cudownie jest sluchac czystego oddechu mojego Syna :) śpikol Go przynajmniej nie meczy i ladnie lula :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593887 przez mrufka
Hej czytam was codziennie ale czasu brak na napisanie cokolwiek a to Adulka a to Kuba sprzątanie gotowanie że wszystkiego pomału mam dość siedzenie w domu dobija choć nie mam na co narzekać dzieci zdrowe grzeczne kocham ich spojrzenie uśmiech łzę marudzenie ale marzy mi się drink w towarzystwie znajomych w fajnym pubie takie oderwanie od codziennosci. Nie będę wam tu truc takich glupot.

Madlen ja źle zniosłam cc i powiedziałam wtedy nigdy więcej dzieci po ponad roku zapragnelam córkę i się udało mam coreczke. Ból minie przyjdzie wiosna i zobaczysz będziesz jak nowo narodzona ja chyba gorzej niż ty przeszłam cc bo ty funkcjonujesz a ja przez pierwszy miesiąc z łóżka nie mogłam wstać tak mnie bolało natomiast ta cesarka obeszla się bez boli nawet rozejscie ranny mnie nie bolało.

Jadzia ulewanie jest też przyczyną uczulenia moja niunia nagle zaczęła ulewac i okazało się że nie mogę jeść cytrusów odstawilam i już nie ulewa :laugh:

Alina co za sąsiedzi też bym się wkurwila. cisza w blokach jest o 22

Anoda trzymam kciuki za ciebie by badania wyszły dobre i za dwie kreseczki

Domina biedny Igus oby szybko katarek mu przeszedł bo się bidulek umeczy

U mnie z wagą wszystko zarzucone. zaczęłam ćwiczyć troszkę na piłce i hulac na hula hopie narazie tym z zabawkowego a poźniej przejdę na ciężkie z masazerami planuje zobaczyć 48 kg na wadze a jak narazie to 53 kg więc mam nadzieję że do maja uzyskam oczekiwany efekt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593892 przez dominia
Jadzia Hubkowi ulewa sie typowo mlekiem czy 'serkiem' ?? Tego katarku napewno nie ma ? Nic mu nie charczy ? A moze leje Ci sie z cyca jak z fontanny i za lapczywie je ? Moj ulewa ale nie wiem czy od kataru czy od cisnienia w moich cyckach ;) teraz sie wzial za jednego deczko pelnego i jak bekal tak sie wystraszylam bo pol spiochow mlekiem upapral ;) a od jakis 3 dni sie mu ulewa po troszku .. ;)

Alinka jak bierzesz Nataszke pod paszki to uwazaj na glowe bo jeszcze nie ma takich miesni na szyjce zeby ja tak brac i jak rzuci glowa to sie moze cos stac .. Tfu tfu oczywiscie juz pluje :) moj jak lezy u mnie na brzuchu to nawet wtedy asekuruje glowke :)

Ten moj ancymuś nie moze usnac juz poltorej godziny z nim siedze :) pojadl wylal pojadl znowu .. Juz pod koniec cycek byl jak cumel, ciumkał sobie i zadowolony :) przynajmniej grzecznie lezy w lozeczku u siebie i probuje uciac komara :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #593893 przez jadziatopol
Dominia ale masz fajnie z tym pediatra :) a wagi to ci tak zazdroszcze ;) jej...ja dzisiaj zamierzam pierwszy raz isc na silownie...mam przed swoim oknem...codziennie obserwuje tam ludzikow cwiczacych wreszcie bede mogla byc jednym z nich :lol: Oby Igorek ci usnal :) to jest mleko ;) i z cycka mi sie troche wiecej leje niz wczesniej ;) tak mi sie wydaje ,ze chyba za duzo i zbyt lapczywie je i moze masz racje...dlatego tak ulewa ;)
Mrufka ale ty to babko musisz miec figure...ile masz wzrostu? nie za malo chcesz wazyc? ja pamietam ,ze wazylam 47 kg po urodzeniu pierwszego syna jak juz schudlam oczywiscie ale przy moim wzroscie to bylam patyczak(170cm). ;) moze faktycznie to uczulenie ...nie wiem...poobserwuje :) oj tez mi sie marzy drink ze znajomymi w pubie..

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl