BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #591362 przez Marlena1888
Princess a widzisz, takie buty! ee to super że wkońcu się wyjaśniło i będzie tylko lepiej :lol: cieszę się:) mm bye bye :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591430 przez Madlen
Princess cieszę się, ze problemy się rozwiązują u Ciebie :)


Dziewczyny jaki termometr kupić?

allegro.pl/bezdotykowy-microlife-nc120-t...100-i3047228271.html

taki? jaki macie możecie polecić?

Adaś mnie dziś wykańcza... Stajemy na rzęsach, by zasnął..Jedzenie, picie, pielucha, noszenie itp. Jak wyłączam suszarkę to sie budzi, teraz jest "trząchany" w wózku..

Jak rozróżnić kolkę od zwykłego marudzenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591449 przez sylwia1986
Princess a widzisz, to może i ja źle robiłam z tym przystawianiem..

Madlen mój też dziś ma dzień marudera, przespał przez dzień może z 2 godziny :( a ja sama się z nim bujam, na siku chodzę to wracam biegiem, bo w pokoju już płacz, to samo z jedzeniem.. I ciągle mi wisi na cycu.. Cumel nie pomaga..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591461 przez Madlen
Przerąbane.... a to dopiero początek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #591511 przez kasia123m
u mnie tak rano bylo..3 godz nie spala..zasnela to spala 5 min i przyszla polozna.a ja jedna reka jadlam druga sie ubieralam bo mielismy jechac do elektrowni..Polozna oglada ten pepek..cos mowila ze sa slabe miesnie nad i pod pepkiem.baknela cos o przepuklinie..no mam nadzieje ze zadnej niebedzie kurde...narazie w srodku jest jeszcze rana wiec kleic niewolno.zreszta mowila ze nie wolno wogole bo sie skora odparza pod plastrami..ale kurde cos z tym trzeba zrobic..
wklejam fote pepka..
a czemu szczepicie 5 w 1 a nie 6 w 1??piszcie ja mam czas do 9 kwietnia by zdecydowac..

spoko wyczytalam wlasnie ze kupuje sie w aptece specjalne plastry na przepukline pepkowa tylko jak juz sie rana zagoi i zakleja sie.dziewczyna pisala ze po 4-5 tyg sie wchlonal..to ok..Przepuklina pepkowa to nie jest bo przepuklina pepkowa wychodzi od kolek jak dziecko krzyczy..a my tak do kitu mielismy od poczatku..l



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591532 przez xpatiiix3
Michasia jeju szkoda, że P jest taki.. Rozumiem, że jest ciężko, ale to przecież nie on wstaje nie karmi itd.. Tylko wszystko robisz Ty nie powinien tak narzekać, tylko bardziej Cie wspierać przy opiece nad Anią.. :)

Sylwia u mnie to samo malutki niespokojny i spał w dzień tylko 2,5h... dopiero zasnął zobaczymy ile tym razem potrwa jego drzemka...

Kasia jeju jak dla mnie to niedobrze wygląda pępek małej, a konsultowałaś się z lekarzem.? u mojego po 6 dniach odpadł cały i jest tak jakby zamknięty(wklęsły normalny pępuś) i już ładnie zagojony w środku też :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #591537 przez kasia123m
polozna przylazi co dwa dni..dzis byla..jutro tez ma przyjsc..mowila ze teraz musi sie rana wew zagoic..czyli to taki zielone..tego jest niewiele..jak sie odchyli skorke jest malo..no zobaczymy

ja na mojego M narzekac nie moge..w nocy wstaje robi melko lub podgrzewa moje( ta odrobine)..ja karmie i odbijam..a jak mloda nie spi to ja bierze do nas i on jest cuumelek daje dopoki nieusnie..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591547 przez xpatiiix3
Kasia no no Ty to masz dobrze z m :)
A ja dzień w dzień sama z małym się bujam po południu przyjdzie mama chwilke potrzyma też nie codziennie albo ciocia, ale też już niedługo się wyprowadza, a tak jest babcia ale mało co go bierze na ręce, czasem spojrzy na niego jak wyjde na siku jak on nie śpi a tak non stop ja z nim sam na sam, ale i tak daje jakoś radę, już się powoli przyzwyczaił mój organizm do tego, że tak malutko śpię.. :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591607 przez sylwia1986
Pati u mnie też przed chwilą zasnął.. 34 minuty słuchania na youtubie dźwięku suszarki, prawie sama zasnęłam :silly: ja przez dzień sama samiutka, ale w nocy na M nie mogę narzekać, wstanie, przewinie, ja karmię i jak mały po karmieniu nie umie zasnąć to go bierze do siebie na brzuch i go usypia :)

Zapisani jesteśmy na usg bioderek na 9 kwietnia. A co do szczepień skłaniam się na wersję podstawową, ale jeszcze zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591619 przez Satine0
Sylwia Macie usg w moje urodziny :D i bodajże Kasia idzie z mała na szczepienie ;>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #591659 przez Monia_T
Madlen masz u mnie wino za te informacje :laugh: Dziękuję.
Ja mam ten termometr i jestem bardzo zadowolona www.ceneo.pl/17034057#tab=reviews_scroll

Kasia ten pępuś rzeczywiście wystaje, ale bardziej martwi mnie ta kropka...czym przemywasz ten środek? Najpierw niech się dobrze wygoi, wtedy pomyślisz o estetyce. Fajnie masz z tym Twoim M, pogratulować :)

Ola ulewanie to nie reguła, ale też zazwyczaj nic groźnego. Moja pierwsza córka ulewała bardzo, po każdym karmieniu, druga nie robi tego wcale a obie tak samo wyłącznie na cycku i podobnie przybierają.
Malutka może odkasływać katarek...tak miała moja. Jak katar przeszedł to i kaszelek zniknął. Byle się nie krztusiła, wtedy juz może być coś poważniejszego.

Princess to co one Ci w szpitalu pokazały??? Przecież najważniejsze, żeby głęboko z otoczką podawać pierś? Dobrze, że trafiłaś na porządnego fachowca w temacie :laugh:

Igunia do 14-tej była bardzo grzeczna, spała, jadła, kupała...a później dała czadu :laugh: Nie płakała, tylko nie miała ochoty na sen, na szczęście ja w tym czasie byłam z Kinią u fryzjera i w sklepach, a mąż chodził, nosił, cudował...jak wróciłyśmy to razem ją wykąpaliśmy, dałam cyca i niedawno padła :laugh:

A gdzie jest Jadzia??? Już chyba drugi dzień jej nie widać?
Halo, halo...forum w PL wzywa Jadzię :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591663 przez michasia
Satine pieknie Marysia wyglada na fotce na fb, wstaw też na forum:)

Madlen ja mam ten : allegro.pl/termometr-bezdotykowy-tech-me...ski-i3068526992.html

Kasie to często u Cebie ta położna. U mnie dziś była drugi raz. Jak bym chciała, żeby za tydzień przyszła, to mam zadzwonić. A tak to nie.

Gabilee jak samopoczcie?

Chomiczka chyba dziś nie pisała jak z tymi kolkami, oby w końcu coś pomogło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591674 przez xpatiiix3
Sylwia mój śpi do tej pory :) 19.30 zasnął ciekawe ile to potrwa :P hehe dlatego się kładę już odpocznę troszkę póki nie wstanie :P Ja to tak to z babcią, po południu wszyscy wracają, tak po 16, to wtedy mogę czasem liczyć na chwilę wytchnienia bo to ciocia wezmie małego na ręce albo mama na trochę i mogę chociaż spokojnie zjeść a czasem od śniadania nie jem nic póki nikt nie wróci, bo nie mam czasu, albo nie mam jak ... :P A nocki niestety nikt mi nie pomoże, żeby nie wiem jak krzyczał głośno to i tak nikt nie ruszy dupy z łóżka i nie weźmie go na trochę, żebym mogła się przespać raz porządnie, udają, że nie słyszą, a nad ranem dopiero mówią, że słyszeli, że nie spał...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591688 przez Monia_T
Kasia tu masz opisane różnice między 5w1 a 6w1 www.immunisation.ie/en/Downloads/PDFFile_15283_en.pdf

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591725 przez Satine0


Michasia Dzięki :kiss: No to wstawiam :)

Maryś sprzed jakiejś godziny :P może dwóch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl